Treść opublikowana przez SYLWEK28
-
Czy wszystkie 330d 204KM posiadały Visco ?
Jak w temacie,proszę użytkowników o wypowiedź.
-
Felgi z e90 do e46..
Witam, jak w temacie chce kupić oryginał e90 m-pakiet wzór 193 http://felgenkatalog.auto-treff.com/ przód et34 8cali szer225 tyłet37 8,5cala szer255 potrzebuje konkretów bo mam do kupienia a nie wiem czy nie będą obcierały w 5 osób na seryjnym zawiasie w sedanie 320d,proszę o Wasz 5groszy w temacie :wink:
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
..only for japan?
-
Nowy akkumulator,jakiej marki wybrac i gdzie kupic najlepiej
Panowie a jaki powinien być ori w e60 530d ?
-
Felgi z Allegro do e46
dziękuje za podpowiedź :wink:
-
Felgi z Allegro do e46
Panowie ALESIO :D Jedno S :lol: Tu są ładniejsze http://www.allegro.pl/item523814622_nowe_bmw_1_3_i_inne_8x17_super_okazja.html
-
Felgi z Allegro do e46
wiem ,że podróby bo nie wystepuje ten wzór w 17-tu calach jako M-pakiet ale wzorek kozak a ja szukam ładnej 17 8-8,5 cala z et 35 dzwoniłem do gościa mowi ,że to robi firma Alesio.
-
Felgi z Allegro do e46
Koledzy, może mieliście doczynienia z takimi felgami http://moto.allegro.pl/item529914422_bmw_m3_8x17_5x120_et34_bmw_e36_e46_e90.html bardzo proszę o Wasze opinie.
-
Ile wchodzi oleju do 730d
Jak w temacie, rok 2002 bardzo prosze o info.
-
Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..
Witam, koledzy może podpowiecie czym w użytkowaniu róznią się te dwa silniki, nie pytam o różnice techniczne, raczej interesuje mnie codzienna eksploatacja typu, spalanie, kultura pracy, który cichszy, wibracje, przyśpieszenie, elastyczność itd :wink:
-
Jakiej firmy poduszki pod silnik do 330d ?
Lemforder w Carsie kosztuje drożej niż oryginał w Aso :duh:
-
Jakiej firmy poduszki pod silnik do 330d ?
Dziękuje a oprócz Aso-wych warto jakiś zamiennik?
-
Jakiej firmy poduszki pod silnik do 330d ?
Koledzy porażcie prosze co wziąć by było dobre ,jak to cenowo wygląda i jak to sie ma do tych kupionych w ASO..
-
chip tuning 330d 204km
W 2001r e65 730d miało już m57n :D
-
Kolektor dolotowy do 530d 231KM
bardzo Ci dziekuje kolego :D napisz mi proszę czy w 530xd 231KM 2006r jest ten sam kolektor dolotowy co w zwykłej 530d ??
-
Kolektor dolotowy do 530d 231KM
Witam, może wiecie ile w aso kosztuje kolektor dolotowy do tego auta?
-
Ile Nm przeniesie asb w moim 530d ?
Ja się dołączę do tematu, może wiesz ile Nm przeniesie skrzynia w 530d e60 218 KM? zf
-
Prośba o rozszyfrowanie numeru częci..
a widzisz kupiłem te części do e60 2006r 3.0d 231KM , czy one występują również w e60 530d ??
-
Pierwsze E46 320d m47 136KM z turbiną od wersji m47n 150KM
FILON to gość klasa :D widać to w każdym calu :D i dalej u mnie nie było ograniczenia w paliwie :D pompa daje ile zapragne, doładowanie 1,38 bara więc loozik, ograniczeniem stał się w tej chwili Mapsensor, tego nie przewidziałem... :? wcześniejszy program był mocniejszy i auto zapinało duużo lepiej,ale od 3500rpm przydymiało a u mnie tylko ECO sie liczy i zdjął dawki tym samym mocy, Wojtek zrobił około 15 programów w ciągu czterech godzin testów przejechaliśmy wtedy prawie 70km.. .. na hamowni raz wyszło nam nawet równo 180KM & 370Nm i to na lżejszym programie tylko nie wiem jak to się ma do rzeczywistości bo mieliśmy uślizg ..więc drzemią rezerwy mocy w starej poczciwej 136tce :cool2:
-
Pierwsze E46 320d m47 136KM z turbiną od wersji m47n 150KM
chyba więcej wchodzi niż 63l, wlałem 66l a na suchym nie jechałem z komputera mam 5,7l, acha zwroty Ty, Cię,Ci piszemy wielką literą.
-
Pierwsze E46 320d m47 136KM z turbiną od wersji m47n 150KM
nie wiem jakie masz 3.0d czy to słabsze czy mocniejsze jeśli to słabsze to uwiez mi ,że tak jeżdzi, po pierwsze 320d jest dużo lżejsza, po drugie Ty miałeś M47N gdzie ciśnienie CR jest 1500 barów, u mnie jest 1850,po trzecie od 1900 obr. do 4000 mam do dyspozycji 350Nm i więcej więc moc jest dostępna kiedy chcesz,poza tym mam inaczej ustawioną sztangę na turbinie, więc dół jest (bo pewniw Ci o to chodzi) :D i co najciekawsze bez przeładowań ..wiadomo,ze 6 cylindrów pracuje równiej bo czy ciszej to bym polemizował.. ale 4 cylindry spalają mniej, zobacz tylko co się z paliwem dzieje... :duh: na trasie Wawa Katowice, testy strojenie i powrót zrobiłem 1070km i zapaliła mi się rezerwa :cool2: a nie jechałem jak emeryt :wink: 3.0d jaka by nie była przy ostrej jeżdzie swoje spali :wink: :wink:
-
Pierwsze E46 320d m47 136KM z turbiną od wersji m47n 150KM
W piątek auto zostało poddane korekcie programu pod nową turbosprężarkę Wojtek z M.T. Katowice spisał się wzorowo, wyszło całkowicie bezdymne 171KM & 364Nm na hamowni obciążeniawej Maha. Dodam ,że seria auta wyszła 136KM & 290Nm więc przyrost widać.
-
M47N Co odłączyć, żeby nabić ciśnienie oleju?
turbo pracuje od razu po odpaleniu!!! tylko doładowania nie ma bo daje ciśnienie atmosferyczne, ważne jest by nie gazować auta i nie będzie problemu :wink:
-
M47N Co odłączyć, żeby nabić ciśnienie oleju?
..pogadaj z ludzmi, którzy to robią od lat np. VTG,COMPSPORT,MASTERS itd sam osobiście wymieniałem już 4 sprężarki i nigdy nie było problemu... ale.. a co do opóznienia z dotarciem ciśnienia to dużo dłużej pali się kontrolka po wymianie oleju i wtedy jest ta sama baja tylko nie porównywalnie dłuzej i nic się nie dzieje... ..z mojej strony to na tyle, jak to śpiewał Sokół z WWO, bywaj zdrów ... :D :D :D
-
M47N Co odłączyć, żeby nabić ciśnienie oleju?
wlej trochę oleju w zasilenie i nie przesadzaj z tym kręceniem rozrusznika :D ja wymieniałem takie turbo w swojej ostatnio i nic się nie stało, sama w sobie ma olej i nic jej nie będzie, nadgorliwość nie jest w tym przypadku wskazana :D