Treść opublikowana przez SYLWEK28
-
Klimatronik szaleje, żar w środku..
Panowie, mam taki problem w e46 320d z ogrzewaniem w aucie, wyjeżdzam zimnym autem, zaczyna wskazówka od wody rosnąć w okolicę połowy wskaźnika, klimatronik ustawiony na 18st a w aucie goraco,wręcz żar.. zjeżdzam temp. do min czyli 16st i już leci zimne, następnie dodaje co poł stopnia i nadal nic się nie zmienia, leci zimne aż tak do 19,5st, przy 20st nagle bucha żar.. Może mieliście cos podobnego u siebie?
-
Sauna w samochodzie!!!???
Drodzy koledzy gdzie w e46 są te elektrozawory?
-
Jak to z tym ET właściwie jest??
Drodzy Koledzy, jak to z tym ET jest, dajmy za przyklad felgę 7 calową z et47 i drugą m-pakietową 8,5 cala z tym samym et, która z nich bardziej bedzie wystawała na zewnątrz auta, w którą stronę pójdzie te 1,5 cala, na zewnątrz czy może do srodka a może pół na pół.. ? jak to z tym jest? :wink:
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,182,183&kid=183&pid=1002 jak ktoś się zajmuje CAR AUDIO :wink:
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
..tak, całkowicie nowy i to do tego Stinger za 1700zł ma działać około 12 lat to już trzeci w aucie w ciągu 2 lat, ewidentnie coś rozładowuje i zarazem niszczy te akumulatory dodam ,że auto kupiłem również z nowym wraz z gwarancją :wink: coś jest na rzeczy z pewnością.. ładowanie jest jak najbardziej ok bo dosłownie po 2 min po odpaleniu z kabli tudzież prostownika auto pali dosłownie od strzała..
-
Rozładowujący się akumulator w 320d..
Witam, mam taki problem,że po kilkudniowym postoju auto nie odpala bo siada akumulator mimo ,że jest nowy i odpowiedni do tego modelu, jesli auto stoi, dzień dwa jest ok ale dłużej już się nie da.. macie jakieś pomysły? ..błędów w kompie nie ma..
-
Rant błotnika, nadkola sedan, kombi itd
..i pisałeś,że tamte delikatnie z tyłu obcierały ale czy to było czuć i słychać w czasie jazdy w 5 osób czy tylko widać delikatne ślady???
-
Rant błotnika, nadkola sedan, kombi itd
..o to mnie właśnie się rozchodzi :D nie odpowiedziałeś mi na pierwsze pytanie jesli to nie tajemnica :wink:
-
Rant błotnika, nadkola sedan, kombi itd
kolego zent na tyle miałeś 255/35/18 et35 ?? bo wcześniej doczytałem Opony letnie mają 225/40 ZR18 i 225/35 ZR18 VENTUS cyknij fotkę jak to teraz wypełnia nadkole z tyłu bo sam nie wiem co w końcu brać.. :D :D
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
..na zapłonie również :D Tudm co to za oponki i w jakim rozmiarze :D
-
215 na 8 cali i 235 na 8,5 w e46 sedan
..dzięki wielkie za pomoc :wink:
-
215 na 8 cali i 235 na 8,5 w e46 sedan
Witam, jak w temacie czy to będzie wyglądało dobrze czy tzw niemiecki tuning, może macie jakieś fotki jak co takiego ewentualnie wyglada u Was..? :wink:
-
320D 150km kopci na czarno jak gwałtownie przyspieszam
..może zabiorę troszkę głos, korekcja wtrysków tak naprawdę mówi o kondycji cylindra i samej kompresji, nigdy nie o stanie samej końcówki, czesto jest to mylone.. te silniki nie kopcą i tak jak ktoś mówi,że one tak mają to się myli.. zerknij na szczelność samego dolotu czyli wszystkie rury i cooler ja obstawiam wtryskiwacze a dokładnie kończącą się powoli końcówkę.
-
PROBLEM Wtryskiwacze 330d 204KM
jak na 204-kę przebieg spory chyba nie stygnie :D 150 204 218 i 272 mają te same wtryskiwacze.
-
PROBLEM Wtryskiwacze 330d 204KM
daj swoje do regeneracji do Boscha,używka jest jak ruletka :wink:
-
po wymianie turbo, slaba moc
moze być katalizator przypchany i turbo może mieć źle ustawioną sztange no chyba,że kupiłeś nowe.
-
Felgi z e90 do e46..
niskie te Twoje et.. jednak zrobię jak mowisz , same fele potem nowe kapciochy mam już taki balagan w głowie,ze nie wiem co,u kogo i za ile wziąć....
-
Felgi z e90 do e46..
jakie masz konkretnie te felgi???
-
Felgi z e90 do e46..
allegro.pl
-
Felgi z e90 do e46..
tego nie wiem ale skoro 320d m-pakiet po lifcie ma taki rozmiar to chyba nie bedzie najgorzej :wink:
-
BMW E92 Coupe 177km chip??
naprawdę? sek zawsze się urywa po programie... aż mi się wierzyć nie chce,ze sie nie da.. zapytaj Staszewskiego z MT on to robi mimo,ze to 17ka
-
Której generacji Common rail w 318d
doloży klapkę i będzie czwarta :lol: żarcik oczywiście kolego bez urazy :wink:
-
Której generacji Common rail w 318d
druga, pierwszej w 320d nie było
-
BMW E92 Coupe 177km chip??
bedzie wysokie 6s
-
Której generacji Common rail w 318d
druga, trzecia to piezowtryskiwacze :wink: a czwartą narazie Bosch testuje..