Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 14.04.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Ja używam i polecam. Zwróć uwagę, żeby było wycięcie na czujniki jeżeli takie masz w ekranie. Do wyboru masz folie błyszcząca i matową. Ja używam matową, na której odcisków palców praktycznie nie widać. Jedyny minus to tam gdzie masz wycięcie na czujniki widać różnicę i ta dziura na początku rzuca się w oczy.
  2. Przy obecnych kagańcach nie ma niebezpiecznych napędów. Są tylko ludzie, którzy nie ogarniają fizyki...
  3. W rwd zawsze można pod dom podjechać tyłem wtedy będzie fwd ;)
  4. A ja myślę, że znaczenie ma - gdzie się mieszka, do czego auto używa i... jak umie jeździć ;) Bez tego ostatniego, żaden napęd, żaden milion asystentów nie pomoże. Jak @kkx5 słusznie zauważył, ta zima dużo pokazała. W takiej niemcowni - w zasadzie niezłe drogi, w znacznej części nowoczesne samochody, spadnie 5 cm śniegu i panika z paraliżem. W domu większość aut mamy AWD, takie tam górki w krótkich portkach ;) ale naped na obie osie to także komfort jazdy przez cały rok. A że paliwa nieco więcej, że serwis nieco droższy... cóż, za wygodę się płaci Tak na marginesie @rzaba - mistrzowstwo ruszania pod górę, to mają auta z tylnym napędem. To nie do końca to samo co auta z napędem klasycznym ;) ale to tylko taka tam dygresja, dziś nikt prawie tego nie odróżnia.
  5. Luk, troche nie trafiles, ta zima pokazala ze tak pol roku fajnie miec xdrive, nie istotne w jakim rejonie PL mieszkasz.
  6. na jednym mam folię fabryczną na drugim folię ze studia nie wiem jaką , polecam , przynajmniej rys nie ma
  7. Ten filmik lata po necie od 100lat:) Instytut danych z d.. jak doswiadczenie. A gdzie ty widziales fwd z 50/50?
  8. No i super. Przy używce często ważniejszy stan niż perfekcyjny dla nas spec. Gratuluję i niech się prowadzi tak jak Ty chcesz 😀
  9. Dzięki! Znalazłem nawet kiedyś folder reklamowy z tą tapicerką.
  10. Po wakacjach 2025 postanowiłem zabrać się w końcu za obszycie kierownicy. Nie była zła i pewnie ktoś by ją jeszcze pomalował ale chciałem świeżą matową skórę i przede wszystkim 100% OEM wygląd, bez żadnego pogrubiania, perforowania, kolorowych nici itp. Tak też powiedziałem pierwszemu wykonawcy. Zostawiłem kierownicę, potem odebrałem w lekkim zamieszaniu wydała mi się być OK. Niestety kiedy już poskładałem wszystko do kupy zobaczyłem że mimo moich próśb kierownica jest za gruba, w dodatku marszczy się brzydko. Miałem odwozić ją na poprawkę ale w międzyczasie okazało się że dosłownie ulicę obok mnie obszywa kierownice chłopak z Ukrainy i robi to po prostu za*ebiście w dodatku w takiej cenie że nawet mi się nie chciało wracać do partaczy, tracić cały dzień i 100 km. Tym razem wyszła dosłownie fabryka: Do dzisiaj widok tej kierownicy poprawia mi humor, wygląda naprawdę świetnie.
  11. 1 punkt
    Wehyr do Twoich preferencji to nie M5, a chyba M2 byłoby odpowiednie.
  12. Czy ktoś z Was używa folii typu grizzptotector na wyswietlaczu live cocpit? Domycie tego wyświetlacza aby nie zostawały smugi to nie łatwe wyzwanie😀 Na zimnym wyświetlaczu udało mi się go ładnie wyczyścić teraz chciałbym to zabezpieczyć.
  13. Najprościej na oponeo czy innym sklepopon wybrać z filtra homologacje bmw i masz wszystko co potrzeba?
  14. w Norwegii już się budzą z "elektrycznego snu"... do niedawna, sprzedawano tego dużo... Plusy: darmowe promy, darmowe ładowanie, mniejsze ubezpieczenie, pasy dla elektryków, darmowe parkingi...ale się skończyło... Po kilku pożarach tych zapalniczek, linie promowe (te wewnątznorweskie) nie przyjmują na pokłady elektryków.... Całkiem niedawno spalił się parking piętrowy na lotnisku Sola (Stavanger) Zgonili ten pożar na starego diesla który tam stał....ale potem wyszło, że zaczęło się od elektryka......darmowe ładowania się skończyły, parkingi to samo...... żadne państwo nie zrezygnuje z łupienia społeczeństwa podatkami i opłatami......Pierw dali marchewkę, a teraz elektryfikarzy łupią po kieszeni ( w sumie i dobrze, niby dlaczego mają mieć przywileje?)..... tyle że ta ekologia jest pozorna (jak ktoś tu napisał: złomowanie tego gówna, albo np produkcja tego).... apropo złomowania: w norwegii jak oddajesz auto na złom, to płacą ci 3500 nok na rękę.....jeśli chodzi o elektryki to zastanawiają się czy do ceny początkowej nie doliczyc 45 000 nok za złomowanie tego ( nie dostaniesz już kasy od złomu)......już zauważają że elektryki i ich utylizacja to problem..... norwedzy sobie poradzą - zapakują te graty na statek i wyślą do Afryki i będą trąbić że są ekologiczni ..... Śmieci (te z naszych domów)z południa norwegii np są wysyłane do szwecji i to szwecja to utylizuje. Co prawda mają podpisane stosowne umowy, ale to świadczy o tym jak się obchodzi różne przepisy aby potem trąbić o tym że jest się ekologicznym..... to samo będzie w Polsce, tyle że ze względu na spory lobbing firm produkujących te elektryczne zabawki, to my będziemy ponosić konsekwencje fanaberii polityków (vide "zielona strefa w wawie czy w innym mieście) kiedy była pandemia ( Niemcy mieli już wprowadzone zielone strefy) intensywnie monitorowali te strefy i sprawdzali o ile opadnie co2..... Nie opadło wogóle........ale w Polsce.....zielone strefy się wprowadza.....tyle ze zapominają dodać kochane waaadze, kto robi badania i jakie ma powiązania z firmami produkującymi elektryki..... (proponuję poszukać tej wiedzy w internecie). elektryki powinny być wyborem - nie przymusem jak to "politycy" i "srekolodzy" usiłują zrobić......
  15. Zgodnie z aktualna wiedza i stanem faktycznym technologii aut elektrycznych pelna elektryfikacja jest nie mozliwa. Wiec to ma sens
  16. dziś powtórzyła się z rana akcja... ale... dziś przed wyjściem z domu upadły mi kluczyki na ziemię. Po trzech próbach odpalenia auta wyciągnąłem kluczyk, "opukałem" go o rękę i zaskoczył muszę obejrzeć kluczyk czy nie ma zimnych lutów.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.