Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 26.03.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. 2 punkty
    Proszę tylko nie róbmy z tego tematu kolejnej norweskiej epopei o Tesli bo nie tego dotyczy.
  2. Trzeba jeździć więcej klasykiem :) U mnie zamiast jednego współczesnego auta są 3 starocie i odpukać sporadycznie trzeba coś wymienić ponad zwykły serwis :) Wracając do sprężyny to chyba jedna z pozimowych dziur w asfalcie przyczyniła się do jej końca
  3. Ja tak miałem. Skończyło się na wizycie w serwisie i wgraniu tam nowego softu. W teorii oni próbowali tam jakiegoś resetu zdalnie, ale to nic nie dało.
  4. 1 punkt
    Przejedź się M5 to zmienisz zdanie. To auto nie ma najmniejszych problemów z zakrętami, a wręcz potrafi miło zaskoczyć ilością trakcji nawet przy bardzo konkretnym dociskaniu prawej stopy. Jest to e"M"ka pełną gębą.
  5. Właśnie właśnie! Wracając do tego wątku. Jak kogoś razi linia sedana to kombi powinno być bardziej atrakcyjne dla konserwatystów. Ach nie mogę się doczekać jak pokażą nową M3 w Turasie ;) https://www.instagram.com/p/DWTDOoyEglw/
  6. Wczoraj długo leżałem i zamówiłem gładkie textary :D może z nowymi tarczami nie będą tak nadawać. Poza tym, dopiero na zimę będą piszczeć :D
  7. Niestety nie jest to prosta sprawa. Temat został zgłoszony do BMW, BMW przyznało mi rację i pracują nad rozwiązaniem sprawy. BMW Auto FUS z Warszawy podeszło do tematu bardzo profesjonalnie, nie olali mnie. Podobno jest kilka przypadków w Polsce z tymi dzwiękami z nadkola. Jak temat zostanie rozwiązany dam znać.
  8. Norwegia jest baaardzo wyjątkowa jeżeli chodzi o Teslę... (przy czym rynek BEV w Europie cały czas mocno rośnie).
  9. Nie dało się spokojnie spać z myślami "a co z przodem?" :D No to wjechał przód... Śrubki nakrętki gumy nowe, amortyzatory sachs, poduszki z odbojami z zestawu febiego., sprężyny eibach. Następnym razem jak będę chciał robić sprężyny z przodu z takim ściągaczem to najpierw się porządnie rozpędzę i głową w ścianę... Amorki były jeszcze w dobrym stanie tak "na oko". Odbije i osłony - gruz. Łożyska górne - gdyby je wrzucić do złomu to złom by się obraził.. Masakryczny luz. Stare były SNR, w zestawie febi są Rolax Juz wiem co mi pukało co jakiś czas... A już obawiałem się że to przekładnia się odzywa. Już byłem tak wkurzony na te ściągacze że nawet zdjęcia "po" sobie nie zrobiłem. Gdybym miał dobre ściągacze to robota bajka, ale niestety z tymi to całość zeszła jakieś 5h. No i teraz pora na hamulce z przodu, bo perforacja z tarcz zaczyna znikać :D Klocki już czekają, @GR Twoje ulubione piszczące Power Stopy :D To jest w ogóle hit dla mnie bo tarcze i klocki z przodu mają zrobione jakieś 130kkm a klocka jeszcze jest z pół centymetra. Niestety smutna wiadomość jest taka że ostatnio za tarcze brembo płaciłem 530zl/szt a teraz prawie 800. Zastanawiam się tylko czy kolejne tarcze brać gładkie czy perforowane.
  10. Miałem podobne odpryski i jeśli są małe i da się je naprawić to warto spróbować za śmieszne pieniądze to naprawić. Niestety czasem jak jest zbyt blisko krawędzi uszkodzenie to nawet "wypełniacze" odprysków już się tego nie podejmują. Oni to wypełniają jakąś żywicą zdaje się. Miałem 2 odpryski robione i przez 3 lata nic się z tym nie działo. Pęknięcie zostało wypełnione i nie pękało już dalej. Więc skutecznością takiego zabiegu bym się nie martwił. Jedyne co mówią zawsze to że szyba może strzelić przy rozwiercaniu. Oni muszą tam lekko nawiercić odprysk żeby móc wstrzyknąć wypełnienie do środka. Ale przeważnie szyba nie pęka. Gdyby nawet pękła, no to już wiemy że trzeba się zgłosić do ubezpieczyciela na wymianę szyby i sprawa jasna ;D A w jednym aucie dla testu jeździłem z niezrobionym odpryskiem i pewnego ciepłego letniego dnia gdy auto stało na słońcu, włączyłem klimatyzację (zimny nawiew na przednią szybę) i szyba strzeliła sama. Od odprysku poszła krecha przez całą szybę ;D No i szyba do wymiany. A wystarczyło wyłożyć 200 zł i byłoby po sprawie. Ale i tak już była porysowana szyba więc specjalnie nie naprawiałem odprysku. A w waszych świeżych G20 jak już jest odprysk to polecam coś z tym spróbować od razu zrobić a nie z nim jeździć miesiącami. + Gdzieś na YT widziałem kiedyś jak koleś wymieniał 2 raz szybę bo miał odprysk i Ci co zdejmowali szybę pokazali co tam pod szybą się działo... Przy poprzedniej wymianie szyby porysowali typowi lakier tam dookoła szyby. No i nowa szyba i klej to przykryła - spoko. Nic nie widać. Ale woda która się tam zbierała przez lata zrobiła swoje. I kolesiowi prawie cała ramka dookoła szyby zardzewiała i był duży problem z tym xD Musieli najpierw czyścić i lakierować auto a dopiero potem zakładać szybę. Jak znajdę to wkleję link do filmu. Reasumując, wszystko ma swoje plusy i minusy ;D Naprawa odprysku nie taka zła. + Polecam ostrożnie wybierać firmy które wymieniają szyby ;)
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.