Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 09.02.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. IMHO nie może sprzedać bo: 1) Nie widzę informacji, czy faktura czy Umowa (jak umowa to ciężko aby ktoś nagle wyskoczył 320 tys za samochód, jak ma tyle siana to dobierze kreche i kupi nowe ) 2) V8 czy to BMW czy Audi czy Merc zawsze sie gorzej sprzedawały - można zobaczyć to po ilości stock uz 2025 .. x7m60i stoi, x5m60i stoi, x6m60i , sq8, rsq8 stoi 3) Spory przebieg (dla większości ludzi) jak na dwu letnie auto 4) Nic nie napisane o serwsiach olejowych jak często etc 5) błędy w opisie 6) Słabe zdjęcia To tak na szybko dlaczego nie może sprzedać, i nie ważne czy to by było audi, czy merc czy bmw 😉
  2. @adiki Istnieje na to osobny biuletyn serwisowy i wygląda na to, że to dobrze znany problem, który nigdy nie doczekał się oficjalnej akcji naprawczej. Producent najwyraźniej jest świadomy, że element z czasem ulega przepaleniu, ale reaguje wyłącznie w ramach gwarancji — dopiero wtedy, gdy DRL faktycznie już padnie. https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2023/MC-10235200-9999.pdf
  3. Czyli sporo... 😄 Oczywiście, że tak 🙂 Mam to chujostwo... Generalnie z tego co czytam (szkoda, że tak późno) to jak najdalej od Pirelli. Na lato przechodzę z RFT na non RFT , zamówiłem Michelin Pilot Sport 4S , zobaczymy jak kleją te gumy 😈
  4. Jak dla mnie, to kolor może tez robić robotę. Daytona grey wyjątkowo, mnie przynamniej, nie leży, szczególnie w Q8. Spory przebieg po 2 latach, nie „ten” kolor i być może brak FVAT, i masz przepis na trudno sprzedawalne auto
  5. Zrób jeszcze słupki piano, wnętrza klamek i rant tylnego zderzaka, koszt śmieszny a robotę robi.
  6. Broń Cię od Sottozero - przez wielu ochrzczone jako najgorsze opony ever 😉 Ja bym zmienił jak już to na P Zero, ale nie runflat. Pewnie w przyszłym sezonie będzie się trzeba rozejrzeć za czymś. Aczkolwiek bardzo kusi, żeby brać jakieś bez homologacji - te obecne dostępne * to ogólnie bardzo wiekowe opony konstrukcyjnie. Jakieś Alpin 5, Conti 8S, czy GY Performance 3 - byłby kosmos w porównaniu do P Zero. Takie opisy co, jak i za ile są mega interesujące i skarbnicą wiedzy - zwłaszcza w dłuższym okresie, kiedy można sobie zobaczyć różne mody i czy jesteśmy gotowy na takie 'poświęcenie' 😉 Mnie zawsze kuszą większe hamulce i lżejsze felgi - z tym, że przy M-Perfomance - największym minusem jest duża różnica w wadze tarcz (które nawet 374 są wyraźnie cięższe niż konkurencja - a tutaj jeszcze dokładanie ~2kg na tarcze). PS. P Zero Winter RF - są ultra ciężkie. sama zmiana RF->non-RF zniesie około 6kg lekko na komplecie.
  7. https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2023/MC-10239610-9999.pdf https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2022/MC-10214988-9999.pdf
  8. Mój znajomy miał ostatnio taką sytuację, że na parkingu folia uratowała od otarcia. Niemniej jednak w moim przypadku prawie 10% wartości auta za folię to jednak nie mało. Zrobię zderzak, maskę i szczerze to w innych miejscach nie mam odprysków, a mam ich sporo.
  9. 1 punkt
    Ej no panowie wykazujecie się dużą ignorancją. W modelu przed liftem z tego co kojarzę było 4 cylindrowe 25d. Po lifcie BMW zrozumiało swój błąd i usunęło go z oferty
  10. Co byście powiedzieli na zmianę koloru? W sumie pytam trochę po fakcie, bo postawiłem na małą zmianę w garażu. Nie będzie to jakaś radykalna modyfikacja. Można mi zarzucić, że mógłbym zmienić markę, model, albo chociaż silnik, ale doszedłem do wniosku, że tym autem jeździ mi się naprawdę dobrze i gdyby nie rosnący przebieg to dalej cierpliwie czekał bym na program bez konieczności wysyłki sterownika Póki co zamówione do produkcji Siedziałem w 5er, x3, nawet w x1 35i i bardzo mi się obydwa podobały (x3 mi nie siadło), ale uznałem, że na tą chwilę najrozsądniejszym będzie 320d Tak, z premedytacją rwd
  11. 1 punkt
    co myslicie o wykonczeniu drewnem bmw serii 6 według mnie to wyglada jak stary kredens od babci auto sportowe a srodek przez te drzewo beznadziejny , lepiej jakby dali ta czarną okleine ( nie pamietam nazwy) ps. Zeby jeszcze dali ciemne drzewo ale nie takie jasne czekam na komentarze http://img217.imageshack.us/img217/8042/30598364vx0.jpg
  12. dobry wybór , odbieram x1 w środę i cała na folie idzie jak obie m3
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.