Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 15.12.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. Czyli azotem? ;D krąży taka anegdota że koleś przyjechał do wulkanizatora i powiedział że chce pompowanie azotem. Powiedzieli mu że nie ma ale że mają mieszankę 78% azotu. No i klient zadowolony zapłacił za usługę 😉
  2. Klimatyzację sobie sam zdezynfekujesz sprejem odpalanym na kilka minut w zamkniętym uruchomionym aucie za kilka dyszek, a czyszczenie paliwowo-olejowe to może dolanie jakichś specyfików do zbiornika i oleju które też sobie samemu można zaaplikować za ułamek ceny. Ogólnie po tych usługach jedyne co będzie dobrze wyczyszczone to portfel klienta. 😉 Komentarz satyryczny, może warto, może nie. 😇
  3. 1 punkt
    Panowie, każdy przypadek jest inny. @Roberto1 tak jak napisałeś - stock / plac, tutaj oczywiście tego typu rabaty są dostępne i jak najbardziej istnieją samochody, których nie ma ani na otomoto ani na stronie bmw w ofercie gotowców. Trzeba pytać handlowców, żeby zerknęli na magazyn centralny co tam aktualnie stoi lub płynie. Co do tych full opcji bez kompromisów, to się nie zgodzę 🙂 fulla aktualnie na stocku nie ma i raczej bardzo rzadko się takowy zdarza. W mojej ocenie zawsze coś jest nie tak w konfiguracji, raz jest skóra w brązie a ja chce czarną, inny przypadek to nagłośnienie HK, gdy ja chcę Bowersa, a jeszcze inny jest jakimś szarakiem albo błękitną strzałą, kiedy mój konfig to czarny szafir. I racja - brzmi prawie jak wspominanie teoretycznego fulla w innym kolorze ale uwierzcie, no nie ma takich - mam na mailu z 10 zestawień i zawsze jest to między 790-820k, gdzie full bez lakieru indiwidual to zazwyczaj plus 30-40k do proponowanej konfiguracji. Nie rozumiem idei kupowania u brokera, w każdym aspekcie jest to gorsze rozwiązanie. Ofertę brokera przebije każdy salon, a kupując u pośrednika nie budujesz sobie relacji z dealerem. Po co tak robić 🙂 ? Grupy zawodowe - zgadza się, jest kilka procent lepiej ale też trzeba udowodnić swoją prawdę 🙂 @wehyr po co uruchamiać gotówkę, skoro przy 3 latach masz leasing 101% 🙂 ? Panowie jeszcze jedna bardzo ważna uwaga. Ja piszę głównie o rabatach na X5M LCI, bo taki zamierzam na dniach zamówić, natomiast zwykłe X5 LCI ma rabatowanie wyższe o 1-3% od M-ki.
  4. 1 punkt
    Panowie 👋 jeśli komuś chodzi po głowie nowa BMW niekoniecznie X5 (chociaż… wiadomo 😏) i nie macie ochoty bawić się w szukanie brokerów, tylko chcecie: sensowny leasing dobrą zniżkę od dealera zero gadania i strat czasu to napiszcie do mnie na priv. Podrzucę kontakt do ulubionego handlowca z Warszawy, u którego sam kupuję auta. Kupują u niego też moi znajomi. Gość jest w TOP 50 najlepszych w Europie według rankingu samego BMW. Piszę bez wciskania czysta, szczera rekomendacja.
  5. Czechy brzmią obiecująco. Ale pewnie utną szybko tę ścieżkę. Pewnie trzeba będzie kupić 5 aut po 30 koła i zmieniać co 2 dni rotując u mechanika...
  6. Nowe M3 😂 na ryczałcie i tak mam limit 0
  7. Na 99,9% ten stuk nie pochodzi z układu wtryskowego. Dobrze by było wjechać na kanał ściągnąć osłonę pod silnikiem i sprawdzić ,TY patrzysz i słuchasz a ktoś odpala .Wtryski sobie zostaw na inny raz 😉 , korekty możesz sprawdzić nie zaszkodzi ale , to już inna i bardzo długa bajka związana z zupełnie innymi problemami .
  8. No i wszyscy zadowoleni 🙂 A ja nawiązywałem do tego memowego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=nlnyeBEQRYo
  9. Ja mam własny ozonator, kupiłem kiedyś za 120 PLN, ozonuje nim już 3 samochód od tego czasu, a było to z 10 lat temu.
  10. 1 punkt
    Fajny patent na gwarancyjna wymiane kierownicy. Moja juz jest troche wyślizgana. Teraz własnie trafily mi sie pierwsze kosztowne naprawy po gwarancji. Musze wymienic 2 wtryskiwacze paliwa i kolektor ssacy. Wraz z czyszczeniem dolotu zrobionym przy okazji wyjdzie 20k pln (poza ASO).
  11. Trochę potwierdza się to co pisałem, że gdybym nie miał obecnego X5M, pewnie zamówiłbym obecne X5M LCI, a tak zdecydowałem się na zmianę. Powodzenia w zakupie - ja do zamówienia miałem parę pkt powyżej 20%.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.