Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 23.08.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. rozumiem, źe szukasz porad, ale dlaczego miałbyś oddawać swój wybór jakimś randomom z forum internetowego? 🙂 po prostu przejedź się oboma samochodami. Ty powinieneś wybrać, a nie cześki z internetu. Opinie są podzielone. Jesteś na forum serii 3, więc będzie stronniczo. Zadaj takie samo pytanie na forum serii 5 i będziesz miał inne odpowiedzi 😉
  2. Ja bym obstawiał jakieś zawory w mechatronice. Kilka razy tak mi się zdarzyło jak po trasie parkowałem, przy wrzucaniu D trochę szaprało, raz nawet po wymianie obu guibo i flanszy xDrive, więc raczej można to wykluczyć. Po dynamicznej wymianie oleju w skrzyni jeszcze nie miało to miejsca, może się przemyło i przeszło, ale czas pokaże.
  3. Racja, nie miałem na myśli zewnętrza. Akurat to Audi wychodzi ładnie. Fajny, zadziorny styling. Nawet dziś zwróciłem uwagę na a5 sedan w ruchu. Żadne RS. Wyglądało bardzo dobrze.
  4. Ależ ja nie mam żadnego problemu z podjazdami, zwłaszcza po kilkunastu latach jazdy na tradycyjnym mtb w moich rejonach (gdzie każda nawet krótka wycieczka = ~400m przewyższeń). Mam raczej bekę z ludzi którzy opowiadają bzdety na temat e-mtb, czytając różne grupy to wygląda w sumie dość podobnie jak reakcja na samochody elektryczne. Januszerka od razu pisze swoje frazesy o tym że on idzie się zmęczyć i spocić na rower (a jeździ 15 km po płaskim i po drodze zajeżdża do kolegi na piwo) itp. To wszystko brzmi mniej więcej tak samo jak teksty o tym że ELEKTRYK SIĘ FAJNIE PALI HE HE HE. 90% nawet nie jeździło i nie wie jak działa wspomaganie w takim smart boschu - jeśli nie przykładasz odpowiedniej siły na pedały to i wspomagania brak. Kończąc offtop jeśli ktoś nie próbował to polecam, zwłaszcza wycieczki po górkach w lesie - frajda nie do opisania.
  5. 1 punkt
    Mam kilka pytań do was na temat silnika spalinowego w REX. Posiada ktoś informację jaki przebieg wytrzyma ten "agregat" np. przyjmując że ktoś korzysta tylko i wyłącznie z niego ? Zdaję sobie sprawę że takiej małej pojemności silniczek raczej nie lubi wysokich prędkości. Nie jest to bardzo skomplikowana konstrukcja. Może ktoś się orientuje z was jakie przebiegi wytrzymuje oraz jakie prędkości są dla niego najbardziej korzystne i wpływające na jego żywotność. Ps. Jakie macie przebiegi w swoich autach ? Czy ktoś już remontował taki silnik, była konieczność wymiany ? Moje zawieszenie, sprężyny, amory, koła pozostały w oryginale. Wymieniłem tylko poduszki silnika.
  6. 1 punkt
    Skoro już temat zamknięty to możesz zdradzić ile % dostałeś ? Sam rabat to nie wszystko, bo do tego dochodzi jeszcze finansowanie, pakietowe ubezpieczenie i gratisy od dealera. Rabat 15% nie jest może oszałamiający w stosunku do tego co proponują brokerzy, ale całość oferty jest nawet ciut lepsza niż to co proponowali mi brokerzy z 20% rabatem.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.