Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 11.03.2025 uwzględniając wszystkie działy

  1. Ale Ty zostaw w domu na stole papierek na moment....
  2. No to stary musisz pojsc do okulisty bo caly klosz masz wlasnie wypiaskowany !
  3. Właśnie siedzę u braci Fąfara na "pit stopie". Za wymiane rozrządu w xdrive IWIS + olej most + olej silnik - troche ponad 5k pln. Panowie robią to u siebie pod domem, więc mają mocno przycięte koszty stałe. Dla porównania mój mechanik co ma 5 stanowisk u ktorego rozrzad trwa dwa dni, nie dał rady zejść poniżej 8k, co oczywiście rozumiem.
  4. Ale jak to mówią kobieta prowadzi dom a facet samochód 😄
  5. Chyba usterka, bo powinno chodzic cicho, moze poza momentami gdzie musi szybko schlodzic albo ogrzac i po porostu nadmuch idzie z wieksza sila. W aucie zony nigdy nie "zauwazylem" glosnej pracy ukladu klimatyzacji. Nie obraz sie, ale tu w UK, takie myslenie jak Ty prezentujesz, czyli przejmowanie sie tym jak inni widza Twoj samochod i w zwiazku z nim jak widza Ciebie, jest prezentowane w sumie tylko przez Polakow, Rumunow i wszelkiej masci murzynow i ciapakow. 🙂 No chyba, ze jezdzisz za swoim autem i go sterujesz przez radio, to sie nie dziwie, ze Cie widok Twoich tylnych lamp zajezdzajacych bieda, tak irytuje. 😉 Ja czasami mam okazje jechac za autem mojej zony i powiem Ci, ze nigdy nawet przez chwile nie pomyslalem "o kurde, ale te lampy to bieda edyszyn". W najnowszej skodzie Fabia pewnie sa piekne ledowe tylne lampy i w zwiazku z tym wolalbys miec te Fabie czy swoje leciwe F25? No bo Fabia z tymi lampami ledowymi to kurde, jak to Paczes mawia, "jeb.c biede" na maksa. :)))
  6. @Markok w pełni Cię rozumiem w aucie mojej żony jest to samo 😄 ... husteczki kubeczki woreczki i papierki po jedzeniu... Dobrze że w domu tak nie mają 😄
  7. Fantastyczny pomysł można mieć swoje prywatne kino samochodowe 😉 co prawda czarno białe no ale własne 😄
  8. Jeśli na kierownicy przetarcia powierzchowne w zakładzie detailingowym powinni Ci wyeliminować.
  9. Kształt zadrapania sugeruje sygnet z Yale 😀 Na poważnie tylko uszkodzenie mechaniczne, niestety... Dedukcją jestem za @komoornik(wsiad, wysiad). Nikt tego poza Tobą nie zobaczy, wiem że może Cię to denerwować. 3 wyjścia: zapomnieć, zmiana przyzwyczajeń i kiery lub dozgonna jazda w rękawiczkach zakładanych przez wsiadaniem i zrzucanych tuż po zamknięciu drzwi.
  10. Mi to wygląda na jakąś obrączkę albo pierścionek ewentualnie sygnet 😉
  11. Ta kierownica to się chyba sama tak nie zrobiła. Dla mnie wygląda na uszkodzenie mechaniczne.
  12. W którym to miejscu kierownicy? Wygląda na uszkodzenia od wsiadania/wysiadania. Ponowne obszycie albo wymiana kierownicy, nic innego tu nie pomoże.
  13. Cześć, Niestety straciłem dostęp do swojego konta matekBMW po przejściu forum na nowy silnik. Zwróciłem się do administratora o pomoc, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie uzna tego za multikonto – po prostu w mojej rodzinie było nas kilku, każdy miał swoje konto i E46, a wszyscy korzystaliśmy z jednej Neostrady. Żadnych przekrętów z częściami nie było! 😂 (chyba haha) Jeśli chodzi o użytkowanie auta – będzie ono normalnym daily, zabieram je wszędzie, również w dłuższe trasy po Europie, oraz wyspy. Przez czas mojej nieobecności miałem jeszcze jedną piękną M4 Comp, ale została skradziona. https://www.tuolawa.pl/artykul/34613,nowe-szczegoly-w-sprawie-kradziezy-bmw-za-cwierc-miliona. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące wrażeń z jazdy, śmiało pytajcie. Moje odczucia są bardzo zbliżone do serii F8X – pod względem działania skrzyni, szybkości jej reakcji oraz sposobu, w jaki auto „kopie” w plecy. BMW M3 Competition nie spełniło moich oczekiwań w tym zakresie, dlatego opcją był zakup BMW M3 CS – choć testowego egzemplarza nigdzie nie było. Dla mnie kluczowa była właśnie skrzynia biegów i ogólna nietuzinkowe auto. Jak nie M3 CS to byłoby M3/M4 na odważnej konfiguracji albo lekko używane 911. Zaryzykowałem. kupiłem i odleciałem, szczególnie po wyważeniu kół w innym warsztacie niż ASO BMW. Muszę przyznać, że ten soft robi robotę – jeśli tylko macie możliwość wgrania go do zwykłego M3 Comp, nie zastanawiajcie się dwa razy, o ile jest taka możliwość. Minusy? Największym problemem jest to, jak bardzo auto zwraca na siebie uwagę. Każdego dnia ktoś je zauważa, dosłownie 80% osób mijanych na ulicy jakoś na nie reaguje – niezależnie od wieku. Niektórzy wręcz wbiegają pod maskę albo wskakują pod koła, żeby zrobić zdjęcie. To zaczyna być męczące, oraz przypałowe, jak tu zabrać dziewczynę na randkę, żeby narzeczona się o tym nie dowiedziała? 😇 Auto jest w pełnej opcji – dosłownie ma wszystko, co można było zamówić do CS. Elektryczne szyby są, ale podłokietnika brak. Przy 1700km został zrobiony serwis olejowy. Założyłem zimowe opony na letni setup złotych felg 😉 Dlaczego? A po co mi ładne felgi tylko na 4 miesiące? Ma być ładnie cały rok 🙂
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.