Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, kupiłem nowe felgi na lato.

średnica: 17

szerokość: 8j

ET 34

I mam pytanie jakie opony?

225/45/17? wiem, ze te są zalecane, natomiast mam za darmo 235/45/17 bądź 235/40/17 (muszę potwierdzić)

I pytanie czy 235/45/17 bądź 235/40/17 podejdą do E90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, kupiłem nowe felgi na lato.

średnica: 17

szerokość: 8j

ET 34

I mam pytanie jakie opony?

225/45/17? wiem, ze te są zalecane, natomiast mam za darmo 235/45/17 bądź 235/40/17 (muszę potwierdzić)

I pytanie czy 235/45/17 bądź 235/40/17 podejdą do E90?

 

Na słupku bocznym masz naklejkę z rozmiarami opon i ciśnieniem do nich , :P

7d4c19ecfc3db.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko. U siebie mam fabryczne 17 i jest oznaczenie is47, nie wiem czy chce je zmieniać ale saschowane więc wymyśliłem że dorobie se dystanse. Co o tym myslicie? Jakie grube te dystanse i skąd wsiąść dłuższe śruby.
Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie felg, które zamierzam zakupić do mojej e90 325d touring, czy felgi z et 20 nie będą obcierać rantów, podaję link do felg którymi jestem zainteresowany. http://tablica.pl/oferta/felgi-bmw-bbs-org-18-z-oponami-CID5-ID5cW2T.html#dfb0c975fd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli et 20 podejdzie do e91 tylko z oponami 225/40 i nie będzie wtedy mowy o obcieraniu przy 5 osobach w aucie.

 

 

Podejść podejdzie, ale wg mnie przód będzie za bardzo wysunięty, dodatkowo będziesz miał brudny samochód po pierwszym lepszym piasku/wodzie.

 

Cześć , czy te felgi podejdą do e91 ? http://allegro.pl/bmw-seria5-e39-e60-i-inne-9jx18-is55-8jx18-is43-i4020438745.html i jakie dystanse musiałbym założyć, żeby felgi nie były mocno schowane ? :)

 

Tył nie wejdzie, jest ET55, trzeba dać minimum 25mm dystansu, żeby to miało ręce i nogi.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli et 20 podejdzie do e91 tylko z oponami 225/40 i nie będzie wtedy mowy o obcieraniu przy 5 osobach w aucie.

 

 

Podejść podejdzie, ale wg mnie przód będzie za bardzo wysunięty, dodatkowo będziesz miał brudny samochód po pierwszym lepszym piasku/wodzie.

 

Cześć , czy te felgi podejdą do e91 ? http://allegro.pl/bmw-seria5-e39-e60-i-inne-9jx18-is55-8jx18-is43-i4020438745.html i jakie dystanse musiałbym założyć, żeby felgi nie były mocno schowane ? :)

 

Tył nie wejdzie, jest ET55, trzeba dać minimum 25mm dystansu, żeby to miało ręce i nogi.

 

Pzdr

Dokładnie. Mam właśnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli et 20 podejdzie do e91 tylko z oponami 225/40 i nie będzie wtedy mowy o obcieraniu przy 5 osobach w aucie.

 

 

Podejść podejdzie, ale wg mnie przód będzie za bardzo wysunięty, dodatkowo będziesz miał brudny samochód po pierwszym lepszym piasku/wodzie.

 

Cześć , czy te felgi podejdą do e91 ? http://allegro.pl/bmw-seria5-e39-e60-i-inne-9jx18-is55-8jx18-is43-i4020438745.html i jakie dystanse musiałbym założyć, żeby felgi nie były mocno schowane ? :)

 

Tył nie wejdzie, jest ET55, trzeba dać minimum 25mm dystansu, żeby to miało ręce i nogi.

 

Pzdr

Dokładnie. Mam właśnie tak.

No ale co dokładnie tak masz, taki zestaw felgo et 20 czy rozmiar opon 225/40 i jak sie to sprawuje u ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o felgi takich parametrach do E91 - 8j 18" ET 43 jakiś dystans mi będzie potrzebny by je zarzucić czy bez też wejdą i będzie git ?

Wejdzie ale bedzie minimalny odstep od amora i przod bedzie dosc schowany ja mialem w e90 8j et 42 i opoba 225 to było około 5mm przerwy między kołem a amorem

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o felgi takich parametrach do E91 - 8j 18" ET 43 jakiś dystans mi będzie potrzebny by je zarzucić czy bez też wejdą i będzie git ?

Wejdzie ale bedzie minimalny odstep od amora i przod bedzie dosc schowany ja mialem w e90 8j et 42 i opoba 225 to było około 5mm przerwy między kołem a amorem

 

Kurcze bo mam ładne s246 do kupienia ale właśnie wszystkie 4x ET43 i tak słabo chyba bo musiałbym na wszystkie 4 kupic dystanse + nowe śruby zabezbieczajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jednak Styling 162 przód 8''et 34 tył 8,5'' et 37 18 " to chyba dobre rozwiązanie gdy nie chce kombinować z dystansami , teraz szukam opon ale do końca nie wiem czy ten zestaw będzie dobry : przód 225 40 18 tył 235 40 18 co o tym myślicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.