Skocz do zawartości

320d, 330d ile motogodzin - ankieta


kameleon3000

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem jaki będzie największy wynik wśród użytkowników jeśli chodzi o przepracowane motogodziny silnika ( UB, engine operation time)./ Edytowane przez kameleon3000
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi Ci o MTH z modułu swiateł?? o ile pamiętam to u mnie ok 3650mth a przebieg aktualnie 220 :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zawsze motogodziny kojarza mi sie z maszynami gospodarczymi dlatego to zdanie wydalo mi sie smieszne. Co bardziej pasuje dwoch rolnikow przy ciagniku pytajacych sie nawzajem o motogodziny swoich maszyn czy dwoch panow kolo luksusowego bmw :mrgreen: :mrgreen: Nie chce byc uszczypliwy ani wredny po prostu wydalo mi sie to zabawne :)

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o MTH z modułu swiateł?? o ile pamiętam to u mnie ok 3650mth a przebieg aktualnie 220 :cool2:

 

Myślę, że to jest właściwy "stosunek" godzin do przebiegu. U mnie w normalnym użytkowaniu w cyklu mieszanym średnia prędkość w długim okresie oscyluje wokół 60km/h więc rachunek jest prosty - godziny x śr. prędkość :cool2:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

koledzy motogodziny to raczej w ciagniku a nie w BMW

zawsze motogodziny kojarza mi sie z maszynami gospodarczymi dlatego to zdanie wydalo mi sie smieszne. Co bardziej pasuje dwoch rolnikow przy ciagniku pytajacych sie nawzajem o motogodziny swoich maszyn czy dwoch panow kolo luksusowego bmw :mrgreen: :mrgreen: Nie chce byc uszczypliwy ani wredny po prostu wydalo mi sie to zabawne :)

 

Określenie to jest jak najbardziej poprawne i jest jednostką standardową w układzie SI.

Traktor i samochód to taka sama maszyna. Jedna od drugiej różni się precyzją (klasa dokładności wymiarowej elementów) oraz skomplikowaniem układów.

Motogodziny dlatego, że motor czyli źródło pracy, tzn. silnik spalinowy w przypadku ciągnika (traktora) bardzo często wykonuje pracę stacjonarną.

Samochód ma za zadanie jeździć więc nabijać kilometry i zamiast motogodzin punktem odniesienia są przejechane kilometry.

Motogodziny, inaczej zwany resurs, jest określany także dla samolotów, czyli maszyn o większym stopniu skomplikowania oraz dokładności wykonania elementów, więc wasza "pogarda" dla traktorów jest w ogóle nie na miejscu. Ot, taki mały OFFTOPIC.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=160388 <--- Meine BeeMWe.

Tylko BMW. Tylko Czarne.

M.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze tak na marginesie to znam "traktory" które mają ponad 20 000 mth i śmigają jak złoto :cool2: czekamy na BMW z najwiekszą ilościa mth :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak to mozna sprawdzic trzeba podpinac pod kompa ??

 

tak INPA i szukasz w module świateł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam przebieg 228768 i 4924 Mth a naciśnięć hamulca 315900.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy nie doszli do takiego punktu, że w ogłoszeniach zamiast przebiegu będzie się podawało ilość motogodzin. Ale z drugiej strony patrząc na to co się dzieje to ............... ????

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuję 3210h...przebieg 135tys. Więc nie wiem jak to się ma:) za to naciśnięć hamulca mam juz ponad 400000

 

Może ktoś często odpowietrzal hamulce....

 

:cool2: i od razu mi się humor poprawił :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.