Skocz do zawartości

320d, 330d ile motogodzin - ankieta


kameleon3000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W moim M47 2000r

wyszło 3715 motoh i 296400 naciśnieć stopu, na liczniku 144 000

Praktycznie cały czas jeżdżone po Polsce....

 

masz prawdziwy przebieg. aż się zdziwiłem, że istnieją M47 z takim przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim M47 2000r

wyszło 3715 motoh i 296400 naciśnieć stopu, na liczniku 144 000

Praktycznie cały czas jeżdżone po Polsce....

 

masz prawdziwy przebieg. aż się zdziwiłem, że istnieją M47 z takim przebiegiem.

 

Po prostu mało jeździło i nadal jeździ. mam go 3.5 roku a zrobilem tylko 22 000 km ( 2 auto ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy motorogodziny według waszych wskazań to wartość dla zmiennej Gesamtbetriebszeit Lichtschaltzentrum z modułu świateł ?

Tak dokładnie o tą wartość chodzi.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę, jak sprawdzić te motogodziny w INPie.. Grzebałem dzisiaj z pół godziny i nie widzę.

Zaniepokoiło mnie jeszcze, że INPA mój przebieg pokazuje w milach :shock: Ale z drugiej strony, niemożliwe żeby z Katowic na Mazury było 600 mil :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak sprawdzić te motogodziny?

Pozdrawiam

Wchodzisz w Inpie do Body-Light switch center LSZ i tam wchodzisz juz dokładnie nie pamiętam ale chyba status i masz wszystkie dane.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ja ostatnio podpinałem 320d i miała 8779mth i coś około 559000 wcisnięć hamulca :) na blacie magiczne 200tys ale silniczek chodził bardzo ładnie i podobno oliwy nie łyka :) w inpie pokazywalo też równo 3000x100 wychodzi 300 000km przebiegu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
sorry że odgrzewam kotleta trochę i nie mam diesla ale moja e38 740 12/95r. m60b40 ma 11300 motogodzin na liczniku 260 tyś sprowadzona w 2008r. z Niemiec. Widać po aucie że ma dużo dużo więcej szkła lamp wypiaskowane szybę wymieniłem bo była strasznie styrana i ogólnie przód , silnik tez robiłem uszczelki pod głowicami i cieknął ze wszystkich możliwych miejsc , kompresja w miarę ok 11-12 bar. Z racji że takie auta raczej po mieście nie jeżdżą obstawiam przebieg w granicach 750 000km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

fajny był temat i ucichł... :(

moja X3 ma teraz 5001mth i 51000wciśnięć hamulca :8)

przebieg 175tkm potwierdzony książką, serwisem i rozmową z byłym właścicielem :)

auto śmigało głównie po mieście :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto kupione od pierwszego wlasciciela polski salon warszawa. Nie pamietm szczegolow ale srednia predkosc wyszla kolo 40km/h. Powiecie krecone... Jezdze w lodzi - niecale 3km do pracy i srednia 35 wychodzi.

 

Jak nie wiesz jak ktos autka wczsniej uzywal to nie zawracaj sobie bani. To samo tyczy sie hamulca.

 

Ile w auto wlozysz powie ci czy krecone czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
5600 mh przebieg 236 tys 100% autetyczny potwiedzony ksiazka i certyfikatem z salonu

Może odgrzeję kotleta ,ale u mnie prawie identycznie .

Dziś sprawdzałem i wyszło mi 5885mh i 235 tyś przebiegu ,którego jestem pewien w 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.