Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP 2011 Professional


Krzysieak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi płytami. U mnie, auto z 2005, nie chodzą, u kumpla z 2009 - chodzą. Czy muszę po kolei wkładać płyty 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011, żeby soft się zaktualizował? Czy wystarczy np. 2005, potem 2008 i 2011?

 

a sprawdzałeś czy do Twojego samochodu przeznaczona jest mapka Proffesional? czy może High lub Business?

 

Ja u siebie w samochodzie miałem wcześniej 2009.2 i potem wgrałem 2011. Samochód tylko napisał, że potrzebuje 5min na aktualizację, po czym wszystko zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest z tymi płytami. U mnie, auto z 2005, nie chodzą, u kumpla z 2009 - chodzą. Czy muszę po kolei wkładać płyty 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2011, żeby soft się zaktualizował? Czy wystarczy np. 2005, potem 2008 i 2011?

 

a sprawdzałeś czy do Twojego samochodu przeznaczona jest mapka Proffesional? czy może High lub Business?

 

Ja u siebie w samochodzie miałem wcześniej 2009.2 i potem wgrałem 2011. Samochód tylko napisał, że potrzebuje 5min na aktualizację, po czym wszystko zaczęło działać.

 

No oczywiście, rozmawiamy o Proffesionalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem 2 DVD nr 2 i 3 .

Działaja z radarami na niemcy nr 2 i polskę nr 3 .

I co z tego !!!

Jadąc do granicy polskiej (ok 20km od Kołbaskowa) jebne... mi fotkę niemiaszki radarem ustawionym na autostradzie/

W Polsce droga od Kołbaskowa do Gdyni 100% radary stacjonarne pokazywała 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem 2 DVD nr 2 i 3 .

Działaja z radarami na niemcy nr 2 i polskę nr 3 .

I co z tego !!!

Jadąc do granicy polskiej (ok 20km od Kołbaskowa) [bAD]... mi fotkę niemiaszki radarem ustawionym na autostradzie/

W Polsce droga od Kołbaskowa do Gdyni 100% radary stacjonarne pokazywała 100%

 

Te radary są zaszyte w tej mapie na DVD3 ?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem 2 DVD nr 2 i 3 .

Działaja z radarami na niemcy nr 2 i polskę nr 3 .

I co z tego !!!

Jadąc do granicy polskiej (ok 20km od Kołbaskowa) [bAD]... mi fotkę niemiaszki radarem ustawionym na autostradzie/

W Polsce droga od Kołbaskowa do Gdyni 100% radary stacjonarne pokazywała 100%

 

włącz myślenie, to że masz fotoradary na navi nie znaczy że:

a) działają

b) że nie postawili nowych

c) że nie postawili przenośnych (ew suszarek), których nie ma na tych mapach

d) jeździj zgodnie z przepisami :wink:

Potrzebujesz coś do akwarium słodkowodnego lub morskiego ? pisz na pw :)

Serwis, zakładanie, projektowanie - akwarystyka słodko i słonowodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Nie jestem biegły w temacie ale ściągnąłem z rapida na razie 1 i 3 płytkę wypaliłem i śmiga dobrze choć

radarów nie pokazuje :cry:

 

i jeszcze jedno w.g. etykiety Polskie mapy powinny być na 3 płycie a jak włożę 1 to i tak programują

się polskie trasy .

O co chodzi ?

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalanie jak zawsze - dobra płyta Verbatim DL, ImgBurn, prędkość 8x, nagrywarka do kompa stacjonarnego, żadna laptopowa.

Jeżeli płyta nie działa, trzeba zaktualizować soft, czyli pierwsza płyta do czytnika przy zamkniętych drzwiach i wyłączonym zapłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie pokrycie Polski w tej nawigacji? Bo u mnie jest zdecydowanie gorsza od poprzedniej...

A jak patrze na tą tabelkę:

http://img689.imageshack.us/img689/584/prof01.gif

To mnie krew zalewa, jak można tak traktować Klienta z 40mln kraju ....

 

pozdrawiam,

paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos mi to wytlumaczy jak to dziala na 3 plytach,jadac np z polski do angli musze zmieniac plyty podczas podrozy.

 

Pozdrawiam

Zobacz moje Bmw http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=122339


http://img651.imageshack.us/img651/2404/bmw3r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No co za żenada.... jak to mam teraz rozumieć ? jak chce wyznaczyć trasę z PL do Francji to co będę musiał zmieniać płytkę żeby wyznaczyć trasę, i potem podczas jazdy je przekładać ??? co oni sobie wyobrażają.... tym bardziej ze nie ma problemu by to objętościowo zmieścić na dvd DL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się pobawić i wyrzucić niepotrzebne języki i zostawić sobie jeden np. angielski lub niemiecki jak kto woli to wtedy wszystkie 3 pliki wejdą na jedną płytę DL. Potrzebny jest program do odczytywania i zapisywania plików ISO. Mapę z 2009 r. miałem tylko z językiem angielskim więc jest to do zrobienia. Tylko czy to będzie wtedy chodzić i czy czytnik sam będzie wybierał odpowiedni plik z mapą aktulanego państwa na trasie np. Polska-Hiszpania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam teraz mapę Professional 2010 (Verbatim -R) która działa prawidłowo. Dzisiaj spróbowałem nową wersję 2011 ale jak załaduję płytę do czytnika to system się sam resetuje co jakieś 20 sekund.

 

Jako pierwsze włożyłem DVD1 do cztynika (wypalone programem ultraISO (laptop), Verbatim +R, prędkość x2). Próbowałem tez płytę DVD3 i ten sam objaw.

 

Czy ktoś wie jaki może być powód??

 

Z góry dziękuję za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam teraz mapę Professional 2010 (Verbatim -R) która działa prawidłowo. Dzisiaj spróbowałem nową wersję 2011 ale jak załaduję płytę do czytnika to system się sam resetuje co jakieś 20 sekund.

Jako pierwsze włożyłem DVD1 do cztynika (wypalone programem ultraISO (laptop), Verbatim +R, prędkość x2). Próbowałem tez płytę DVD3 i ten sam objaw.

Czy ktoś wie jaki może być powód??

Z góry dziękuję za pomoc!!!

 

Mam ten sam problem, po włożeniu 2011 ciągle się resetuje (choć na chwilę wskoczyła mi mapa) a próbowałem dwa razy wypalać i ciągle to samo ze wszystkimi płytkami 1,2 i 3. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłem dzisiaj z ciekawości płytkę nr 3 by zobaczyć co to warte i muszę powiedzieć że chyba sobie jaja robią.

Pokrycie dróg jest tylko takie żeby się niemiec w drodze do Moskwy w polskich borach i lasach nie zgubił... same główne trasy przelotowe. Kpina i szkoda ściągania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem

Posiadam E60 z 2004r nawigacja proffesional i nie działa mi mapa 2010 nie wiem czym to jest spowodowane?

Gdy włożę starszą mapę np. 2009-2 na początku wyświetla sie informacja żeby poczekać 5 minut aż system przyjmie dane i po tym czasie nawigacja działa.

Natomiast gdy włożę mapę 2010 to wyświetla mi sie informacja DVD read error. Please heck drive.

Proszę o porady?

Dlaczego mapa 2010 nie działa?

Co muszę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos żle wkopiowałem.

Ale na końcu tej strony :

 

http://www.boerse.bz/boerse/software-angebote/pda-organizer-handy-navi/568218-bmw-navigation-dvd-road-map-europe-professional-2011-a.html

 

jest podane,że radary są już na płytkach.

Ale cos wielkośc mi się nie zgadza.

 

Na DVD nr 2 co wgrałem jest 3,93 GB a tutaj tylko 2,05 GB. Czy to są tylko radary i inne POI.

 

Panowie jak się pobiera z tej strony? Przed pobraniem prosi o rejstracje, wypełniam wszystko jak trzeba lecz bez skutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie te 3 dyski to bezsens jadac z holandii do polski musze miec 3 plyty bo jak wloze z holandia to wtedy niemcy i polska tylko autostrady.A po drugie przy kazdej zmianie plyty trzeba wylaczyc system na 5 min.Albo moze ja cos zle robie bo jesli tak ma byc to glupota jakich malo.

 

Wiec tak jestem po trasie z holandii do Polski. Ta mapa to niezla porazka jest tak jak mi sie wydawalo przekraczasz granice trzeba zmienic plyte poniewaz masz tylko same autostrady bez wymiany plyty.Ale to nie koniec po wlozeniu nastepnego dysku trzeba zatrzymac samochod zgasic silnik i odczekac 5 min na restart systemu.Wiekszej glupoty nie widzialem. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.