Skocz do zawartości

X6 - jakie są Wasze odczucia - czy może się podobać ?


MarioBigRed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Jestem ciekaw opini na temat nowego X6

 

Podzielcie się swoimi odczuciami co do tego autka

 

http://images36.fotosik.pl/19/6e889a794b9a63eem.jpg

 

Klubowicze na zlocie jesiennym mogli przetestować to autko ale jestem ciekawy jakie sa opinie osób które nie miały okazji nim jechać

 

Pozdro

 

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To auto jest po prostu fenomenalne, jak stalo koło mnie na światłach to aż nie można przestać się patrzeć, druga sprawa że mi się po prostu BMW bardzo podoba...

Jeżeli jeździ się tym tak jak to wygląda to po prostu bajka. No i te silniki montowane w tym aucie, poezja.

BMW i wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to najbrzydzsze BMW jakie wyszlo na rynek. Prawie codziennie od paru tygodni mijam sie z gosciem, ktory takim jezdzi. I dochodze do wniosku ze najlepiej to bedzie sie sprzedawalo na rynku rosyjskim tak jak Porsche Cayenne. Ale nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba. :wink:
O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem test na TVN Turbo, ponoc do terenowki jemu brakuje. Wolne przemieszczanie sie po drodze gruntowej,bo kiedy sie chce troche szybciej przejechc ja to zawieszenie daje o sobie znac, troszke niestabilne na polskim wertepie zwanym ulica. Jednak swietne przyspieszenie i uklad przeniesienia napedu. Z wygladu tez zachwyca oko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem ta slabsza wersja xDrive35i. Wrazenie z jazdy (jak w kazdej beemce zreszta) jest piorunujace. Szczegolnie podoba mi sie ksztalt nadwozia zawieszonego na poteznych kolach. Jedyne co brakuje to troche zwinnosci. Moca silnika tez nie zachwyca. Oferowane 300hp spelnia swoje zadanie w modelu 3, jednak w X6 to zdecydowanie za malo.

Podsumowywujac: moglbym takim jezdzic. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie jest chyba narazie tylko jedna Biała na USA numerach. Mialem okazje wczoraj z bliska przystanac i popatrzec- ciekawe czy bedzie tak popularna jak X3 i wiekszy brat X5?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Czarna fajnie wygląda ...

 

jeździłem nią w kopnym piachu i anie przez chwilę nie czułem zagrożenia...... :twisted2:

 

Natomiast na pagórki bym się nie zdecydował .

 

Silnik 3,5 benzyna jak mówią w Poznaniu :roll2: - do 220 km/h kula się calkiem nieźle powyżej trzeba czekać aby doszło do 240.

 

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potezny samochod, z zewnatrz wiekszy zdecydowanie od X5. Sprobujcie stanac przed maska to poczujecie te wymiary. Mnie sie bardzo podoba, grozny i zly :) Oczywiscie to nie jest auto rodzinne jak wspomniany X5.

Nie temu ma sluzyc, za to lans przez najblizsze 2-3 sezony gwarantowany.

Dodam, ze dla mnie w realu prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz na fotkach, dlatego polecam dobrze poogladac zanim skrytykujecie.

Moze pora postawic w garazu druga 6-tke :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Widzialem na biala na przepieknych poteznych czarnych aluskach! Wrazenie piorunujace!!!! Jak ktos wyzej napisal nie krytykujcie zanim nie zobaczycie w realu! Zdjecia nawet w polowie nie oddadza wrazenia jakie robi ten samochod. Jestem zdecydowanie na TAK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kolega mial przyjemność podrozowania X6 (również fan BMW) i wg jego opini samochód praktycznie 2 osobowy - w tyle nie ma miejsca na glowę.

 

Co do mojej opini... jak X to tylko X5 ciekawe jak by wygladalo X7 :)

 

Pozdr :)

 

Co do X7 to:

http://website.lineone.net/~richard.stern/x7.jpg

 

A X6 juz jezdzilem i powiem tak..... auto jest mega super

Bylo:

'98 728iA

'96 520i

'97 528i Touring

'02 X5 4.6is

'04 M3

jest:

'06 530xd

'07 118d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.