Skocz do zawartości

murino86

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez murino86

  1. murino86 opublikował(a) temat w E34
    witam mam pytanko co mi się mogło stać z silnikiem 524 td auto mi słabo chodziło i się zbierało tak koło 3 dni się tak działo jeden wtrysk ciekł i paliła się kontrolka biegi trochę ciężko chodziły ale nagle coś się odmieniło zgasła kontrolka z wtrysku wtrysk dalej cieknie ale auto dostało nagle kopa zaczęło się zbierać i kopcić na czarno przy daniu mu w dechę chodzi równo na obrotach nie skaczą wcześniej też równo chodziły co się mogło stać odpiszcie pozdro
  2. murino86 odpowiedział(a) na murino86 temat w E34
    OKI spoko własnie to chcałem wiedziec po potrzebuje do normalnej jazdy bo podoba mi sie ten model i to strasznie a bede nim śmigał po holenderskih drogach dzieki za odpowiedz i pozdro :D
  3. murino86 odpowiedział(a) na murino86 temat w E34
    fotek nie stety jeszcze nie mam bo dopiero chce kupic auto ogulem super stan tylko meczy mnie że automat skrzynia i wogule chce sie dowiedziec czy warto kupywac z automatem
  4. murino86 opublikował(a) temat w E34
    Witam chcę kupić BMW 520I Z LPG NA SEKWECIJ automat skrzynia co o tym aucie sądzicie rok to 1991 warto je kupywac czy nie :)
  5. murino86 odpowiedział(a) na murino86 temat w E36
    olej mam mineralny stukanie zaczeło się tak nagleje jechałem na trasie i pochwili zaczeło stukać lekko a potem coraz mocniej na wolnych jest oki powyrzej 1500 obrotu stuka mocno i tylko na biegu w czasie jazdy autem auto sie zbiera normalnie a stuki mocne
  6. murino86 opublikował(a) temat w E36
    Witam mam problem stukanie pod klawiaturą w BMW 1.6 BENZYNA 1992 ROK auto odpala ma normalne obroty da sie jechac tylko te stukanie jest mocne i tylkopod klawiatura wałek był robiony rożąd też moze byc to przyczyna oleju w silniku :(
  7. murino86 odpowiedział(a) na murino86 temat w E36
    no tak ale jak by przestawił sie pasek to by nie odpalał a on odpala normalnie od 1 kopa tylko na wolnych nie stuka a jak się doda gazu to stuka i nie wiem czemu tak :(
  8. murino86 odpowiedział(a) na murino86 temat w E36
    tak zgasł mi na biegu taknie do końca było tak jak jechałem to stukał mi ale leko wałek i rożąd był robiony także to nie może być to może to być wina oleju czy nie
  9. murino86 opublikował(a) temat w E36
    Witam mam problem stuki w silniku BMW E36 1.6 BENZYNA 1992 R stukanie pod klawiaturą dosyć mocne wygląda to tak auto odpala ma normalne obroty normalnie jedzie nie kopci stalo sie tak jechałem na trasie i momentalnie mi zgasł jak ziechałem na stacjie to zapalił i zaczoł stukac mam go zalanego olejem pół syntetyczny co może być przyczyną :( pozdro
  10. Witam jestem nowy pozdro :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.