Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam pytanie dotyczące bmw 2.5 e36 vanos paliwo czy ktoś mi pomoże?
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Mam problem z moim bmw e36 2.5 vanos benzyna.Niedawno wymieniłem przepływomierz bowiem nie wkręcała się na obroty po wymianie jest ok ale pali 20 przy delikatnej jezdzie w mieście i kopci na czarno poza tym odczuwam ze nie lata tak jak powinna trochę brak jej mocy co moze byc przyczyną?Na kompie jeszcze nie byłem, po rozgrzaniu silnika falują obroty.
Opublikowano

Witam

Jestem nowy na forum ale pewnie tu pozostanę dłużej. Od kilku dni rozważam zakup BMW E46 320d w automacie z 2003 roku dla małżonki i chyba kupimy. Żona jeździ już nim tydzień ale ciągle nie może się zdecydować sam też mam kilka wątpliwości ale o nie zapytam na forum w oddzielnym @.

Jeszcze raz pozdrawiam

Iroger

Opublikowano
Witam wszystkich, nie bmw ale tył napęd bo 200sx :)
Opublikowano

Witam!

Przemek, Zielona Góra BMW E87 116i 2006r.

Pozdrawiam

Opublikowano

witam

 

Właśnie poszukuje BMW (mam pare na oku)

pozdrawiam

Opublikowano
Witam wszystkich klubowiczów od niedawna jestm właścicielem mojego pierwszego BMW (E34 touring 1995 r.) Pozdrawiam
Opublikowano

Siemanko wszystkim !

 

Nabyłem ładniutke bmw e46 320i w limuzynie i na tyle polubiłem tą markę że już pozostanę przy bmw na wieki ;)

Zdjęcia już niebawem .

 

Pozdrawiam !!!!!!!

Opublikowano

Witam serdecznie , miało być Alfa MITO QV a jest BMW 116i , mam nadzieje ze nie pożałuje :D bo to mój 13ty samochód :shock: a 1wsze BMW :o

 

 

pozdrawiam szerokiej drogi

Opublikowano
Witam i pozdrawiam wszystkich
Opublikowano
Witam wszystkich BMW maniaków :D
Opublikowano

Przyszedł czas i na mnie.....

jeżdżę już 4 Bawarka i nie zamienię tego auta na inne....

Tak więc piękny ukłon i WITAM WSZYSTKICH....

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

2 tygodnie temu zakupione pierwsze bmw.

Pozdrawiam

Opublikowano
w sumie jestem juz kiepke na forum a sie nawet nie przywitalem hey:) miesiak temu moja wymarzona e46 323i a do tej pory bylo e36 320 :D pozdrawiam :wink:
Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy i fanów BaWarek! :wink:

moja bestia to e36 :D

Opublikowano
Witam jestem tu nowa :) Od pół roku posiadam BMW E 36 325 cabrio :) wcześniej nie miałam do czynienia z tą marką , jednak jeździłam autem niemieckim :) mercedesem 190 :) po małych przeróbkach. Oczywiście kocham się w niemieckich autach. Powoli spełniam swoje marzenia i mam nadzieje że kiedyś spełnię je całkowicie :D Na chwile obecną moje marzenie co do BMW się spełniło mam nadzieje że w przyszłości będzie zmiana na serie 7 :) :roll:
Opublikowano
Witam, jestem tu nowy.Właśnie zakpiłem BMW E39 530d automat sedan (navi, tv, telefon, pancerne szyby:D) POZDRAWIAM
Opublikowano

Witam wszystkich,

jestem z Poznania i od miesiąca mam E87 120d z automatem. :D

Opublikowano
Witam wszystkich miłośników marki bmw:) :D na imie mam daniel i mieszkam obecnie w helmond ( holandia) jestem szczęśliwym posiadaczem bmw e46 , i zamierzam zakupić bmw e39 lub e 60 . Mam nadzieję że na tym forum dowiem się dużo ważnych rzeczy o tych pięknych autach jakimi są bmki pozdrawiam:) daniel B. :wink:
Opublikowano

Witam,

 

Tomek, Pionki k/Radomia, BMW E39 520 '97

 

pozdrawiam :)

Opublikowano
Witam wszystkich klubowiczów bardzo serdecznie :) i pozdrawiam Szymon Lubuskie.
Opublikowano

Witam wszystkich,

 

do tej pory jako niezarejestrowany przeczytałem prawie cały dział E9x - planuję zakup e90 320d kombi, rok 2006-2008.

Pozdrawiam,

/M

Opublikowano

Witam wszystkich.

Na dzien dzisiejszy niestety nie jestem jeszcze posiadaczem BMW, ale to juz tylko kwestia niedlugiego czasu. Mam nadzieje, ze informacje i ludzie z forum pomoga mi wybrac najlepsze dla mnie autko. Bedzie to jakies kombi z serii 3.

Pozdrawiam

Marcin

Opublikowano
Witam wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności posiadaczy pięknych samochodów marki BMW. Jestem świeżo upieczonych posiadaczem BMW 118d i na tę chwilę mój nowy pojazd wprost mnie oczarował. Mam nadzieję, że miło będzie się nam prowadziło tutaj dyskusję i jako początkujący użytkownik znajdę wiele ciekawych, rzeczowych rad i wskazówek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.