Witam, miałem to samo, moja rada: odpal auto i odpowietrz układ chłodzenia ( u mnie weszło 3l płynu ), sprawdź pompę wody, jeśli nawala to albo wyżuca płyn na zewnątrz silnika przez ułozyskowanie wałka pompy - na pewno zauważysz- wszędzie mokro pod pompą i cieknie płyn; albo ubywa płynu do silnika - wtedy ciężej, ale pod deklem klawiatury można zobaczyć - kolor oleju; u mnie pompa była do wymiany i tyle, pozdro