Ojej, jak czytam, ze można blokady bl czy jakieś odcinacze zapłonów montować samodzielnie, albo nic nikt nie zniszczy to za głowę się łapię. Na forach jest wiele wątków, że zamontowali źle, tu coś odstaje, a przede wszystkim, ze stracili gwarancję. Dlatego takie rzeczy nie poprzez allegro a strony producentów... Wtedy niec się nie traci i ma się fachowe wykonanie. http://niedzwiedz-lock.pl/montaz/gdzie-zamontowac - wyszukiwarka i wszystko wiadomo gdzie się udać :p