Witam. Na forum jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, ale jakoś tak wyszło że się nigdy nie udzielałem. Od maja 2015 jestem posiadaczem e46 330d i nie ukrywam, że z porad forum korzystałem kilkukrotnie. Dobrze by było poznać kogoś kto posiada podobny model z Łodzi lub okolic w celu podzielenia się pewnymi informacjami. Pozdrawiam, Michał
Raczej nic nie będzie w stanie wypchnąć tak ciężkiej klapy... Z tego co widzę na you tube to da
Też mam turasa i efekt z filmiku jest bardzo zadowalający. Jakby ktoś opisał jak to zrobić to chętnie bym się za to wziął.
125 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.