WITAM Hmmmm BMW jeszcze nie posiadam (ale zamierzam :) ) Nigdy nie "pałałem" miłością do tej marki ale gusta się zmieniają i oto w końcu nadszedł czas aby kupić sobie "zabawkę". Po prawie-odchowaniu 3-ki dzieci tatuś też sobie musi poszaleć i mam nadzieję że dzięki wam nabędę e32 w silniku v8 lub v12. Jeżeli ktokolwiek z czytających ten wpis posiada takowe auto to zapraszam do bezpośredniego kontaktu :) Pozdrawiam: Daniel