Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich!! Jestem Piotrek z okolic Poznania. Obecnie szukam jakiejś gabloty. Pozdrawiam. :D
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 649,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam wszystkich jestem z mazowieckiego na imię mam Grzegorz posiadaczem tej marki jestem od 15 lat :D
Opublikowano
Witam Was. Wróciłem do jedynej słusznej marki :D
Opublikowano

Witam.

Obecnie jeżdże accordem ale przymierzam się do bmw e46 m54 i dlatego zawitałem na to forum.

Pozdrawiam wszystkich.

 

p.s.

Gdzie mogę zapytać odnośnie wątku przedzakupowego ale nie mam konkretnej oferty, po prostu chcę wiedzieć na co zwrócić uwagę przed zakupem, jaką wersję najlepiej kupić, jaki silnik, co się czesto psuje itp. ?

Opublikowano

Witam Was wszystkich

Od tygodnia posiadam BMW e60 530d z 2003 roku. Jestem z Warszawy.

Był to świadomy wybór i jestem z auta zadowolony :)

W aucie będę wymieniał parę gratów jak szczęki hamulca, płyny i filtry, jak nadarzy się okazja zrobię fotorelację na forum.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

Witam wszystkich.

W końcu po 6 miesiącach poszukiwania dołączyłem do posiadaczy auta słusznej marki.

 

:D

Opublikowano
Witam wszystkich :D
Opublikowano
Powitać! Jestem Konrad, mam 25 lat. Jestem szczęśliwym posiadaczem E36 320i z '97.
Opublikowano

Witam wszystkich,

 

W listopadzie nabyłem swoje pierwsze BMW E90 i mam nadzieję że będzie mi długo służyć a z Wami będę miał okazję się poznać osobiście a nie tylko na forum.

Opublikowano

To i ja sie przywitam :)

Za chwile bede szczesliwym (mam nadzieje) posiadaczem swojego pierwszego BMW - w zasadzie to juz jestem wlascicielem, czekam na transport z faabryki do dealera. Wczesniej jezdzilem roznymi samochodami - Audi, VW, Seat, Ford... tym razem to bedzie nowa 'trojeczka'.

Pozdrawiam wszystkich!

Opublikowano

Pierwszy post na dzień dobry

 

Kamil

Kraków

e87

2009

118d

 

dojrzałem do bmw i już nie zamienię

Opublikowano

Witam,

mam na imię Radek, mieszkam w trójmieście.

E36 1.6 Compact 1995

Opublikowano

Witam, wszystkich fanów marki BMW! :8)

 

Mam na imię Maciej i mieszkam pod Łodzią, jeżdżę E36 316i z 97r. wersja Compact.

Interesuję się tymi samochodami dzięki tacie, który posiada 4x "siódemki" (2X E32, E38 oraz E65).

Opublikowano
Witam nazywam sie Michał jestem na etapie poszukiwania swojego pierwszego BMW
Opublikowano
Cześć mam na imię Artur i aktualnie szukam swojego BMW
Opublikowano
Witam, Jestem Bartek od tygodnia jestem jak narazie szcześliwym posiadaczem e91 320D 2005r Pozdrawiam
Opublikowano

Witam Wszystkich,

 

jako jedna z nielicznych kobiet na tym forum. Mam na imię Kasia i jestem szczęśliwą posiadaczką BMW E87 118i 143KM, którym jeżdżę w Opolu.

 

Pozdrawiam Wszystkich z forum :D

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Witaj :cool2:

Piekny kolor :cool2:

Opublikowano

Cześć. Od 2 godzin jestem w posiadaniu e39 530d touring z 2000r. Mam na imię Rafał i jestem z Poznania.

Są w Poznaniu jakieś spoty klubowe?

Opublikowano

W sumie to się nawet nie przywitałem :duh:

 

jestem Mariusz z Warszawy co dopiero szuka 1er :8)

Opublikowano
Witam, jestem Paweł. Pochodze z zamościa. Niedawno zakupiłem swoje pierwsze auto przy pomocy znajomego użytkownika forum oczywiście BMW e46 w sedanie. Jeżdżę dopiero od kilku dni ale jestem bardzo zadowolony.
Opublikowano

Witam :D

 

Jestem posiadaczem Bmw e60 3.0d 2004rok od niedawna.pozdrawiam Roman

Opublikowano
Witam, stałem się szczęśliwym (miejmy nadzieję) posiadaczem BMW serii 1 :) Pojemność 1,6 z biedniejszym niestety 115 konnym motorem, rocznik 2007r. Kupiony w PL salonie, a teraz odkupiony o 1-ej właścicielki, przebieg 61 tyś km. zadbany wszystko na ładzie i składzie, przed tą okazją nie myślałem, że będę kiedykolwiek jeździć BMW, ale wiem, że kolejny samochód będzie tej samej marki. Mam na razie delikatne problemy z autkiem, ale mam nadzieję, że pomożecie mi je rozwiązać :) pozdrawiam i szerokości !! :)
Opublikowano

Ja równie mówię witajcie do wszystkich.

Pewnie będę miał sporo pytań do Was, ponieważ jestem początkującym BMW-fanem.

To moja pierwsza Bunia, ale za to od razu z polotem :D

Edytowane przez oskyrulez

http://imageshack.com/a/img840/6631/m28b.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.