Witam koledzy czy z kwota 17-18 tys zl moge juz rozgladac sie za poliftem czy bezpieczniej byloby kupic cos ponizej 01r. Zaznaczam,ze silniki jakie mnie interesuja to 143 koni oraz 118,zaleznie od roku. Auto bedzie napedzane LPG dlatego tez musze doliczyc pewna kwote $ do ceny samochodu lub kupic juz z gazem. Z gory dziekuje za pomoc
12 634 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.