troszke spoznione ale polecam Michelin Alpin 5 :D bardzo dobrze zachowuja sie na slizkiej powierzchni i na sniegu, pare razy uratowalo mi dupe na zakretach :mrgreen: ( zdecydowanie za szybka predkosc przy baardzo sliskiej nawierzchni :P ) kupilem 4 sztuki nowki i moge smialo powiedziec dobra zimowa opona to podstawa w samochodzie! zwlaszcza jesli chodzi o tylni naped jak w Bmw :cool2: przy duzych predkosciach opony dobrze wypadly ( ok 200km/h ) wiec jeszcze raz polecam i jak to mowia bezpieczenstwo to podstawa hehe :D