Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam Waldek z Sosnowca

e87 118d M pakiet

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Dobra misiaczki, bez burd ;P

Ooooooooo jakie hasełka :D

Opublikowano

Cześć Waldku z Sosnowca ;)

 

panna_mrozik napisał(a):

Dobra misiaczki, bez burd ;P

 

Ooooooooo jakie hasełka

 

 

Że brzydko?!

Opublikowano
Cześć Waldku z Sosnowca ;)

 

panna_mrozik napisał(a):

Dobra misiaczki, bez burd ;P

 

Ooooooooo jakie hasełka

 

 

Że brzydko?!

Nie no Co ty :D

Opublikowano

Witam,

Pochodzę ze Szczecina, tydzień temu kupiłem pierwszą Bmkę :)

Trafiło na e46 coupe 320ci. Jest to mój pierwszy samochód a już wiem, że z BMW nie przesiądę się na żadne inne.

Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

W X3 F25 gaśnica jest fabrycznie montowana pod fotelem pasażera, widocznie w BMW poszli po rozum do głowy.

 

Zeby nie bylo OT, witam wszystkich nowych uzytkownikow! Zycze bezawaryjnosci i jak najmniej stresujacych sytuacji na drogach! Pozdrawiam

Opublikowano
W X3 F25 gaśnica jest fabrycznie montowana pod fotelem pasażera, widocznie w BMW poszli po rozum do głowy.

 

Zeby nie bylo OT, witam wszystkich nowych uzytkownikow! Zycze bezawaryjnosci i jak najmniej stresujacych sytuacji na drogach! Pozdrawiam

 

 

No i to rozumiem i jestem w stanie zaakceptować ale nigdy pod fotelem kierowcy :duh:

 

Również witam wszystkich nowych szczęśliwych posiadaczy BMW :8)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Opublikowano

Witam mam na imię Cyprian

Niedawno spełniłem swoje marzenie i kupiłem sobie BMW ,jestem z tego bardzo dumny i cieszę się każdego dnia kiedy wychodzę z domu a ona tam stoi i czeka na mnie :oops:

No i oczywiście potrzebuję też porad fachowców którzy mają takie uczucia do tych samochodów jak ja :lol: Mam nadzieję że spotkam tu miłych i sympatycznych ludzi którzy chętnie mi pomogą :D

Czyli jest Turasek e46 2.0 d 2001

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Klubowiczów,

 

Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem e90 320i, aż ciężko to opisać jak niesamowita jest e90 i jak dziadowskie są samochody innych marek przy niej. Podziękowania dla chłopaków z Raszyna za fachowy przegląd przed zakupowy.

 

Pozdrawiam Fanów BMW

Opublikowano

Witam uprzejmie.

Waldek z Poznania. To jedenasty samochód.Począwszy od 126p,poprzez benzynowe wolnossaki Audi [najlepsze było R5 i v8],w przerwie dwa tdi i uturbiona benzyna Saab-a.Kiedy już dorosłem znów :D ,jest 320Ci.Dlaczego z najmniejszym R ?.Wybór był taki : dobre 320 lub g......328 czy 330.Krótko mówiąc brak kasy na inny.

Opublikowano

Witam serdecznie!

Jestem w trakcie poszukiwań X5 E53, mam nadzieję, że forumowicze pomogą mi w zakupie właściwego egzemplarza.

Opublikowano
Witam wszystkich :D
Opublikowano
Cześć wszystkim jestem Ewelina ;)
Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów!!!

Obecnie przymierzam się do kupna e87,

Miejsce zamieszkania trójmiasto

Pozdr.

Opublikowano

Witam. Mam na imię Dawid :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam serdecznie

 

Marcin z Częstochowy - lat 30.

Jeszcze nie posiadam swego BMW - jednak nieustannie poszukuję właśnie auta z tej marki - mam nadzieję, że znajdę TU jakąś pomoc.

 

pozdrawiam

_______________________________________________________________
Opublikowano
Witam wszystkich . Robert woj pomorskie . w trakcie poszukiwania pierwszego bmw . pozdrawiam :D
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Czesc wam no to juz niedlugo bedziecie posiadaczamni jedynke ,ja tylko rok szukalem :norty:

Ale teraz jest duzo ulepow na allegro do 30tys sie kupi wiec moze szybciej znajdziecie :norty:

Opublikowano
Witam wszystkich forumowiczów i fanów tej marki:D pzdr
Opublikowano
Haters gonna hate ;)

' Nienawidzący będą nienawidzić''

Czyli jeżeli ktoś cię nienawidzi, osoba pokroju Wroga będzie cię nienawidzić. Nie staraj się jej przypodobać, bo nie warto. Takie przesłanie :shock:

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie,

od tygodnia jestem posiadaczem E36 325 TD 97,

pozdrawiam

Andrzej

Opublikowano
Witam wszystkich posiadaczy 1-ek i tych którzy jeszcze jej nie posiadają jak ja :D
Opublikowano

Siemankoo Wszystkim

Ostatnio nabyłem BMW E36 2.0 150 km + LPG

Pozdrawiam !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.