Widział to już ktoś http://otomoto.pl/bmw-130-3-0b-m-pakiet-265ps-navi-full-C27588563.html warto poskładać aby nie zapomnieć o tych najmocniejszych jedynkach? Zna ktoś tego sprzedawce bądź auto, te szacunkowe 8 TYS ZŁ to pewnie ułamek wydatków aby wyglądała jak seria? Mało widać na zdjęciach, ale chyba zahaczyła coś lewą stroną a potem prawym kołem w krawężnik uderzyła stąd brak koła.