Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Kilka tygodni temu zamieniłem Mini Cooper S '08 na e90 lci m-pakiet 318i '11. Dużo czytam, na razie :D

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam, od roku jeżdżę czarną 118d z 2010 roku. Samochód został zakupiony jako roczny z BMW Premium Selection w warszawskim Inchcapie. Postaram się na dniach założyć galerię, aby zaprezentować samochód. Pozdrawiam :)
Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum, nazywam się Damian, od 3 tygodni jestem posiadaczem BMW 320D w sedanie ;)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam Wszystkich Klubowiczów

Jestem Świeżakiem hi , muszę się nauczyć co i jak bo jak narazie troszkę nie ogarniam forum obecnego , nie mam jeszcze co prawda autka ale mam zamiar nabyć i chciałem coś więcej się dowiedzieć o tej marce i o samym autku oraz silniku .

Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu na forum dla klubowiczów .

Opublikowano

Witam Wszystkich Klubowiczów marki BMW

Marek Milo mi jestem Świeżakiem na forum , chciałem się dowiedzieć coś więcej o marce oraz silnikach i na ogólny temat , pozdrawiam :D :D

Opublikowano

Wita,

jestem rowniez swiezak na forum,

jeszcze nie jestem posiadaczem BMW ale zaczalem poszukiwania E46 Kombi

Pozdrawiam wszystkich milosnikow tej marki

Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam
Opublikowano
zrobiłem to samo :oops: sorka witam wszyskich jestem nowym użytkownikiem pozdrawiam
Opublikowano

Witam,

BMW jeszcze nie ma... ale jak dobrze pójdzie zaraz będzie... na oku mam E91 LCI '2010. 320d bo niestety akcyza na R6 jest trochę za wysoka :/ - samochód kupuję na zachodzie - w komisie i na alledrogo się nie odważę kupować.

Buda - kombi... rodzina się powiększa - teraz będzie już 2+2. Wiem, że to się niespecjalnie nadaje dla takiej konfiguracji ale żona na szczęście o tym nie wie :D

Poza tym przesiadamy się z Corolli '00 hachback więc i tak będzie poprawa komfortu i rozmiaru bagażnika. Bardzo lubię jeździć więc Passaty i inne nudziarstwa nie wchodzą w grę :)

Zarejestrowałem się przed zakupem bo może się coś jeszcze dowiem...

Opublikowano
Siemanko :P
Opublikowano

Wyrazy szczerej zazdrości dla tych, którzy już posiadają Bawarki. Ja zaczynam i póki co błądzę we mgle.

 

Jeśli uda mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz (m.in. z Waszą pomocą), to nie pozostanę dłużny - na pewno się pochwałę, a jak będzie wypadało to i nawet się odwdzięczę :)

 

Pozdraiwam!

Opublikowano

Nazywamy się REZULTEO i będziemy Wam doradzać oraz informować o wszystkim ze świata opon. Czekamy na Wasze pytania w tematach związanych z oponami.

 

Liczymy na miłe przywitanie,

 

EKIPA REZULTEO :)

Wszystkie opony do BMW i najnowsze informacje ze świata opon na http://www.rezulteo-opony.pl


Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze https://twitter.com/rezulteo_opony

Opublikowano

Witam,

Zarejestrowałęm się na forum, iż noszę się z zamiarem kupna 325tds e36. ;)

Myślę, że dobrze trafiłem i obalicie/potwierdzicie kilka mitów na temat tego auta :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam ;-)

Od jakiegoś czasu z Wami, ale dopiero teraz "pełnoprawnie" bo po zakupieniu E36 320i ;-)

Opublikowano

Kiedy wczoraj, rejestrując się na forum, czytałam regulamin - oczy rosły mi w postępie geometrycznym. Rety! jaki tu zamordyzm!

Dziś, po zapoznaniu się z treścią kilku wątków rozumiem czemu (testosteron aż czuć w powietrzu ;) ).

 

Nieśmiało mówię dzień dobry i obiecuję, że postaram się nikomu nie narazić.

Opublikowano
pozdro z Wrocka. Szczęśliwy posiadacz E46 318td :). Fajna kopalnia wiedzy, czytam od kilku dni!!!
Opublikowano

Witam wszystkich,

 

Zamierzam kupić BMW 1 i często odwiedzać forum

 

Pozdrawiam

 

MAWER

Opublikowano

Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem e 46 330d. Jest to moje pierwsze auto tej marki. Jak narazie jest git, super frajda z jazdy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Opublikowano

Witam i pozdrawiam z Krakowa.

Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem BMW, ale wkrótce może się to zmienić :D

Opublikowano

Witam ;)

Niedawno sprzedałem swojego Forda i poszukuję nienagannej trójeczki.

Szukam, szukam i szukam i ciężko mi znaleźć. Mam nadzieje, że niedługo

e36 zagości w mym skromnym garażu.

Pozdrawiam ;)

Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam z Poznania!
Opublikowano
Witam jako,że jestem nowy na forum to wypada sie przywitać :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.