Witam wszystkich, Po wstępnym przeszukaniu forum nie natknąłem sie na podobną sytację także chciałbym prosić o poradę, Mój problem polega na tym że w podczas przyspieszania gdy samochód wkręcał sie w obroty powstało takie lekkie szarpnięcie coś jakby stracił na moment paliwo wszystko trwało ok 1s nie wiem jak to lepiej opisać: :? dodam jeszcze że wcześniej stojąc na swiatłach silnik po krótkim postoju zgasł ale poterm bez problemu odpalił . Czy ktoś orientuje się co może być przyczyną takiej sytuacji??
Właściciel twierdzi że autem jeździ dwa miesiące tylko do pracy. Mówi też, że on żadnej stłuki nie miał a poprzednia "dziewczyna" też o niczym takim nie wspominała. Obecnie na liczniku ma podobno 215tys. Ma jakieś tam małe rozprucie na siedzeniu pasażera. C Czy ktoś może był i je oglądał od strony mechanicznej znaczy silnik, most, zawieszenie??
Witam, Mam pytanie do forumowiczów z Augustowa bądź z okolic tego miasta:) Mianowicie czy ktoś miał doczynienia bądź zna ten samochód http://moto.allegro.pl/fabryczny-m-pakiet-bmw-e36-1-8is-coupe-i2948537696.html ?? Noszę się z zamiarem jego kupna jednak chciałbym zrobić na początek mały research zanim sam udam się go obejrzeć:) Mam do przzejechania ok 400km w jedną stronę także nie chciał bym jechać na próżno :cry: :) ... Ewentualnie jeśli ktoś mogłby doradzić czy furka jest warta tej ceny? To ma być moje pierwsze bmw:) góry dzięki za odpowiedzi :D pzdr
Witam wszystkich forumowiczów i fanów tej marki:D pzdr
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.