Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Co prawda jeszcze nie mam swojej wymarzonej bmki ale rozglądam się za jakimś ładnym e46 coupe. Jak tylko uda mi się coś znaleźć ciekawego to będę się chwalił :) Licze też że to forum pomoże mi w odpowiednim wyborze ! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jeszcze nie jestem posiadaczem samochodu ale od 2 miesięcy intensywnie poszukuję czarnego BMW E91 w automacie. W tym czasie przeczytałem już chyba całe forum :). Wiele informacji i wskazówek było bardzo pomocnych.

Mam pytanie czy znacie i możecie polecić firmę BRABUS z Gdańska? Znalazłem ich na otomoto. Złożyłem już swoje zamówienia w Automeritum i Car at ale ofert jak na lekarstwo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

 

Niestety, jeszcze nie jestem szczęśliwym posiadaczem Beemki, ale miałem okazje jeździć słynną wersją BMW z lat 70-tych - model 2002 ti(to było ponad 20 lat temu) i od tego czasu mam szczególny sentyment do tej marki i ciche marzenia z nią związane. Wszystko na to wskazuje, że to się zmieni! Przymierzam się do zamówienia X3 F25 i w związku z tym będę tu zaglądał często. Wszystkich serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem cuda japońsko-niemiecko-włoskiej motoryzacji, a dokładniej Bertone Freeclimber'a czyli Daihatsu Rocky z silnikiem BMW M20B27 a złożonym przez szalonych konstruktorów z Bertone. Będąc już posiadaczem jednego Daihatsu (Ferozy) zakochałem się w marce, natomiast posiadając taki unikat jak Bertone mam to co najlepsze z obu marek, dzielnosć terenowa Rockiego i całkiem przyjemne przyspieszenie i v.max dzięki serduszku BMW, które potrafi sympatycznie ryknąć kiedy jest potrzeba :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Moją e36 mam dopiero dwa miesiące, jest to moje 6-te auto w przeciągu 6-ciu lat,

no ale zapowiada się, że tak szybko się z nim nie rozstanę :wink:

Mam nadzieje, że w końcu będę mógł się poświęcić jednej marce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

posiadaczem BMW nie jestem ale mam nadzieje ze to się zmieni w najbliższym czasie, szukam ładnego i zadbanego egzemplarza E90 i szczerze wierze ze mi się to uda :wink:

w tej chwili staram się jak najwięcej dowiedzieć na temat tych autek :8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jestem od grudnia 2010 roku posiadaczem zupełnie nowego BMW X3 F25 xDrive20d - pierwszego w Szczecinie i jednego z pierwszych w PL, bo mój samochód jest z serii aut przeznaczonych do prezentacji u dealerów w Polsce. Na szczęście jednak mój egzemplarz zdązyłem kupić od dealera przed jego prezentacją i w prezentacji bezpośrednio udziału nie brał - stał sobie na zewnątrz salonu i witał gości :) Dzięki temu, że jest to auto na pokaz, konfigurowane w większości przez BMW AG, a tylko kolor nadwozia i tapicerki był wybierany przez dealerów, auto jest naprawdę dobrze wyposażone. :lol:

Chętnie pomogę użytkownikom forum odnośnie tego modelu, a pewno sam będę potrzebować czasem pomocy - to pierwsze moje auto tej marki, ale prawdopodobnie nie ostatnie :) Na jesień przymierzam się do zakupu Z4 sDrive35i i szukać będę opinii i wszelkich innych informacji o tym samochodzie.

 

Pozdrawiam

Karol_Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.