Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od miesiąca jestem (póki co) szczęśliwym posiadaczem BMW 530d xd z 2009 roku. Autko trafiło sie bezwypadkowe z oryginalnym przebiegiem 121 000 km. Auto jest całkiem fajnie wyposażone choć mam już parę pomysłów na poprawienie tego i owego :)

 

Liczę na udaną współpracę i pomoc bardziej doświadczonych już posiadaczy BeeMek :)

 

Z mojej strony mogę okazać się pomocny w tematach ppoż/bhp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam na imię Arek mam 33 lata i jestem uzależniony ...

 

od BMW ;)

 

aktualnie 3 :

e39 530d `99 - codzienne autko

e38 740i (manual 6biegów) `94 - na sprzedaż na dniach niestety - auto letnio weekendowe i szkoda mi go trzymać w garażu - jedna 7mka styknie ;]

e65 745i `03 - autko na trasy

 

pozdrawiam

Edytowane przez Arkadiuszk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

mam na imię Tomek, do tej pory poruszałem się E36 318iA M40, w chwili kupna auto miało 200 tys. teraz prawie 400k i dalej sprawnie działa, ale było cały czas dopieszczane :)

Nabyłem E46 320dA, które sprawia trochę problemów, a poziom skomplikowania w porównaniu budowy benzyny do diesla na początku przeraża..

O tyle o ile benzyniaka mogłem naprawić w każdym miejscu, to już z M47 pomoc na forum zapewne się przyda.. :) Zapewne, to wszystko wynika z poważnego zaniedbania poprzedniego właściciela.

Mam tylko nadzieje, że BMW kolejny raz mnie przekona do siebie i odwdzięczy się bezawaryjną pracą.. To chyba tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich :) Jestem zdeklarowanym BMW-holikiem - dwa auta i moto jedynie słusznej firmy. Amatorsko doposażam auta (swoje) i moto. zacząłem się też bawić programowaniem ICOMem ale długa droga przede mną. Mam nadzieję, że się na coś na forum przydam i będę mógł pomóc, a nie tylko korzystać :) Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich:)

Mam TO od półtorej roku, nie żałuje ani jednej złotówki na wahę, codziennie muszę usłyszeć melodię sześciu cylindrów wkręcanych powyżej pięciu tysięcy obrotów, tankuję zawsze do pełna a ona wyciąga jęzor spomiędzy nerek i krzyczy - "Jeszcze!"

To co, że jest pełnoletnia, ma wszystko to co do jazdy potrzebne...przynajmniej za używanie nie grozi prokurator:)

 

Szerokości i gumowych drzew!

 

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie oraz Panów :)

 

Jestem świeżą posiadaczką tak zacnego samochodu jakim jest BMW :) Mam na imię Magda, liczę na mile spędzony czas, wsparcie a nawet bliższe kontakty koleżeńskie :8)

 

No więc w drogę, oby jak najdłużej na forum i zawsze z uśmiechem i pełnym portfelem :mrgreen:

 

Pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.