Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie jeżdże accordem ale przymierzam się do bmw e46 m54 i dlatego zawitałem na to forum.

Pozdrawiam wszystkich.

 

p.s.

Gdzie mogę zapytać odnośnie wątku przedzakupowego ale nie mam konkretnej oferty, po prostu chcę wiedzieć na co zwrócić uwagę przed zakupem, jaką wersję najlepiej kupić, jaki silnik, co się czesto psuje itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich

Od tygodnia posiadam BMW e60 530d z 2003 roku. Jestem z Warszawy.

Był to świadomy wybór i jestem z auta zadowolony :)

W aucie będę wymieniał parę gratów jak szczęki hamulca, płyny i filtry, jak nadarzy się okazja zrobię fotorelację na forum.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam :)

Za chwile bede szczesliwym (mam nadzieje) posiadaczem swojego pierwszego BMW - w zasadzie to juz jestem wlascicielem, czekam na transport z faabryki do dealera. Wczesniej jezdzilem roznymi samochodami - Audi, VW, Seat, Ford... tym razem to bedzie nowa 'trojeczka'.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, stałem się szczęśliwym (miejmy nadzieję) posiadaczem BMW serii 1 :) Pojemność 1,6 z biedniejszym niestety 115 konnym motorem, rocznik 2007r. Kupiony w PL salonie, a teraz odkupiony o 1-ej właścicielki, przebieg 61 tyś km. zadbany wszystko na ładzie i składzie, przed tą okazją nie myślałem, że będę kiedykolwiek jeździć BMW, ale wiem, że kolejny samochód będzie tej samej marki. Mam na razie delikatne problemy z autkiem, ale mam nadzieję, że pomożecie mi je rozwiązać :) pozdrawiam i szerokości !! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równie mówię witajcie do wszystkich.

Pewnie będę miał sporo pytań do Was, ponieważ jestem początkującym BMW-fanem.

To moja pierwsza Bunia, ale za to od razu z polotem :D

Edytowane przez oskyrulez
http://imageshack.com/a/img840/6631/m28b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.