Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

W X3 F25 gaśnica jest fabrycznie montowana pod fotelem pasażera, widocznie w BMW poszli po rozum do głowy.

 

Zeby nie bylo OT, witam wszystkich nowych uzytkownikow! Zycze bezawaryjnosci i jak najmniej stresujacych sytuacji na drogach! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 F25 gaśnica jest fabrycznie montowana pod fotelem pasażera, widocznie w BMW poszli po rozum do głowy.

 

Zeby nie bylo OT, witam wszystkich nowych uzytkownikow! Zycze bezawaryjnosci i jak najmniej stresujacych sytuacji na drogach! Pozdrawiam

 

 

No i to rozumiem i jestem w stanie zaakceptować ale nigdy pod fotelem kierowcy :duh:

 

Również witam wszystkich nowych szczęśliwych posiadaczy BMW :8)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Cyprian

Niedawno spełniłem swoje marzenie i kupiłem sobie BMW ,jestem z tego bardzo dumny i cieszę się każdego dnia kiedy wychodzę z domu a ona tam stoi i czeka na mnie :oops:

No i oczywiście potrzebuję też porad fachowców którzy mają takie uczucia do tych samochodów jak ja :lol: Mam nadzieję że spotkam tu miłych i sympatycznych ludzi którzy chętnie mi pomogą :D

Czyli jest Turasek e46 2.0 d 2001

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów,

 

Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem e90 320i, aż ciężko to opisać jak niesamowita jest e90 i jak dziadowskie są samochody innych marek przy niej. Podziękowania dla chłopaków z Raszyna za fachowy przegląd przed zakupowy.

 

Pozdrawiam Fanów BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie.

Waldek z Poznania. To jedenasty samochód.Począwszy od 126p,poprzez benzynowe wolnossaki Audi [najlepsze było R5 i v8],w przerwie dwa tdi i uturbiona benzyna Saab-a.Kiedy już dorosłem znów :D ,jest 320Ci.Dlaczego z najmniejszym R ?.Wybór był taki : dobre 320 lub g......328 czy 330.Krótko mówiąc brak kasy na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Marcin z Częstochowy - lat 30.

Jeszcze nie posiadam swego BMW - jednak nieustannie poszukuję właśnie auta z tej marki - mam nadzieję, że znajdę TU jakąś pomoc.

 

pozdrawiam

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.