Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum jestem nowy a jesli chodzi o kontakat z bmw to mialem 520 e34 sedan ,nastepnie 318i e36 sedan pare innych autek jeszcze sie przewinelo ale nie marki BMW. Teraz wrocilem do marki i stalem sie szczesliwym posiadaczem e46 328i coupe POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Maciej z Łańcuta (podkarpackie, 15 km od Rzeszowa). Jezdze BMW E30 318i w kolorze Alpinweiss II. Mam 19 lat, moja E30 to moj pierwszy samochod, na ktory pracowalem w poczie czoła. Witam wszystkich forumowiczów, mam nadzieje, że znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od kilku dni stałem się posiadaczem 2007' BMW 118d E87 w kolorze srebrnym.

W planach zewnętrzny M-pakiet i seryjna nawigacja.

Z tego tytułu że przesiadłem się z dużo mocniejszego auta trzeba będzie pomyśleć o dodaniu paru kucyków mojej betce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od maja mam e87 118i rocznik 2011. Przedtem było e39 523i. Dwa różne światy marka ta sama. Samochód z pełnym wyposażeniem, brakuje tempomatu - ale już sie szykuję. Na razie oswajam się, bo 5 to zupełnie inna sprawa, ale ten jest nowy - 11tkm - i co chwila coś mnie zadziwia. Ostatnio odkryłem, że ma pompowane podparcia boczne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam na imie Łukasz jestem z dolnegoslaska,przygoda z bmw dawno sie zaczela poprzez e21, e34x2,e32, a teraz od kilku dni e39 choc po drodze byly tez inne marki,takie fora uznaje za bardzo porzyteczne i pomocne podczas eksploatacji aut i nie tylko. nie bede sie rozpisywal zycze wszystkim szerokosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od 3 tyg jestem w posiadaniu pięknego e34 525tds 96r. Nigdy wcześniej nie cieszyłem się tak jazdą samochodem jak to wygląda w dniu dzisiejszym.

Jeżeli dojdzie w moim przypadku do zmiany auta to na większe ale spod znaku BMW

 

Pozdrawiam wsystkich właścicieli BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Nazywam się Łukasz, mieszkam pod Warszawą. Niedawno kupiłem BMW Z4 E85 z silnikiem m54b30. Jest to mój pierwszy samochód tej marki. Planowałem zakup Hondy s2000 ale jak się przejechałem tym autkiem to już nie chciałem wysiadać a dźwięku R6 musiałem słuchać non stop...to chyba uzależnia ;) Pozdrawiam wszystkich! i do zobaczenia na spotach i pojeżdżawkach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Nazywam się Mariusz i mieszkam w Prudniku (woj. opolskie, zaraz koło granicy z Czechami).

Od dzieciaka interesowała mnie marka BMW, choć jak na razie byłem w posiadaniu amerykańskiego japończyka :) (Mitsubishi Eclipse).

Dziś właśnie go sprzedałem, troszkę łezka w oku się zakręciła, no ale cóż, czas na zmiany.

Aktualnie jestem w trakcie pozyskiwana dodatkowych środków i za razem poszukiwania jakiegoś możliwie zadbanego e36.

Najlepiej gdybym trafił jakiegoś 325/328, ale 320 w ostateczności też nie pogardzę - istotne by był to model w chociaż DOBREJ kondycji -

po Eclipse mam uraz, bo był on skarbonką bez dna w dosłownym stwierdzenia znaczeniu (utopiłem drugie tyle, co za niego zapłaciłem...).

To tyle słowem wstępu, oby "współpraca" na forum przebiegała pozytywnie, jak i znalezienie właściwego wozu zakończyło się sukcesem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum ale swoją bunie mam juz od 2 lat. Wcześniej też miałem 3 szt. ale ta którą mam teraz do tej pory mnie nie zawodziła. Moja bunia to E-46 z 2004 r z silnikiem 2.0 d.

Ostatnio zaczął mi szwankować silnik ale to już na głównym.

Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy BMW.

P.S Jestem lakiernikiem samochodowym wiec gdyby były jakieś pytania to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na forum jestem od jakiegoś czasu, ale z powodu posiadania modelu E34 nie korzystałem z części forum dotyczącego serii 1. Być może będę również bywalcem tej części forum.

Pozdrawiam

 

Witamy i zapraszamy :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów!

 

Mam na imię Mariusz. Z BMW mam kontakt od 6 lat i zakochałem się w tej marce od pierwszego wejrzenia :-) Pierwsza moja "bunia" to E36 316i 1.6, później E46 316i 1.9. Obecnie jeżdżę od kilku tygodni E60 525d z 2006 r. Jestem tutaj z różnych powodów ale głównie liczę na wsparcie w trakcie użytkowania E60. Muszę przyznać, że ten przeskok z E46 to dla mnie dość duży szok :-) i chciałbym poznać tę wersję najdokładniej jak tylko to będzie możliwe.

Ze swoje strony oferuję doświadczenia z dotychczasowym kontaktem z tą marką oraz jako, że jestem programistą/informatykiem także w tej zawodowej dziedzinie :-)

 

Pozdrawiam!

Do odważnych świat należy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!

mam na imię Jacek, pochodzę z okolic Szczecina.

Od 17 sierpnia br. jestem szczęśliwym posiadaczem E32 3,0 MANUAL

Wcześniejsze marki które posiadalem to VW i MAZDA

Jestem zwolennikiem aut Niemieckich, Japońskich i Szwedzkich.

Nigdy nie przymierzalem się do zakupu auta Francuskiego bądź Włoskiego. Moim zdaniem jest to nieporozumienie biorąc pod uwagę stan naszych dróg i znikomą ilość autostrad.

Roadster, Coupe, Limo i SUV to typy aut które trafiają w mój gust.

wiadomo, wszystko rzecz gustu a one są różne. Niektóre pojazdy wg mego mniemania są piękniejsze w kombi nizeli w sedanie(E39, Mazda6)

od 10lat jestem aktywnym motocyklista i zawsze szanuję innych użytkowników dróg.

Chętnie biorę udział w różnego rodzaju Spotach i Zlotach. Cenię sobie dobre brzmienie w samochodzie i w domu.

 

Mam nadzieję iż Maeka BMW przychyli mnie do siebie i kolejnym autem będzie również pojazd spod znaku niebiesko-bialej szachownicy.

Jeszcze raz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.