Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam E46 320d 136 KM r. 02.2001 Przebieg oryginalny 235 000 i kilka problemów z nią. Myślę, że za pomocą Was forumowiczów przekonanie do marki BMW stanie się szybsze i przyjemniejsze. Jacek WLKP
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam wszystkich posiadaczy BMW !!!!
Opublikowano
Od pewnego czasu posiadam E46 320d 2004. Pozdrawiam wszystkich fanów marki BMW :D
Opublikowano

Witam po raz pierwszy!

 

Moje pierwsze BMW to E46 320D autko użytkuje już 3 lata,ale że BMW nigdy za wiele postanowiłem nabyć coś na lato - wybór był prosty:BMW Z3 roadster :D

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

Mam na imię Piotrek i jestem nowy na forum.Posiadam E30 która jest w trakcie swapu na M62B44.Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Witam szanownych forumowiczów!

 

Mam na imię Bartek i póki co nie posiadam samochodu marki BMW - i z tego co się zdążyłem zorientować, to czeka mnie niezła przeprawa ze znalezieniem czegoś dobrego :)

(szczerze, to jestem przerażony tym co widzę na portalach aukcyjnych)

 

Póki co dużo tutaj poczytałem i muszę przyznać, że to forum jest ogromną skarbnicą wiedzy (dla aktualnych oraz przede wszystkim przyszłych właścicieli) :D

 

Mam nadzieję, że nie palnę gafy, jeśli wspomnę, że jestem wielkim miłośnikiem jednośladów (stety/niestety z rodzaju "plastików"), więc jeśli są tutaj fani/właściciele R1'ek, to zapraszam na PRIV ;)

 

Pzdr!

BeMisz

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie jest to 1 ale jest bmw wpadaj do cz wy :norty:
Opublikowano
Nie jest to 1 ale jest bmw wpadaj do cz wy :norty:

Chyba nawet jutro będę w galerii :D tylko nie wiem o której,a co sprzedajesz swoją :?:

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
a szukam e91 :norty:
Opublikowano
Popieram sprzedam ci swoją nie żartuje ciężko coś znależ porządnego :D
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
wiem bo swoja szukalem ponad rok :norty:
Opublikowano
Ciężko oj dzieżko... ja swojej też szukałem ponad rok :mad2: niestety na obecnym rynku motoryzacyjnym ogólnie jest ciężko znaleźć jakiekolwiek dobre auto nie tylko BMW... oczywiście mówię o takim aucie, w którym będzie nam wszystko pasowało i będzie wolne od wad techniczny no i cena będzie adekwatna do stanu rzeczywistego... dlatego chyba ja już niedługo zacznę szukać swojej piątki :norty:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Popieram sprzedam ci swoją nie żartuje ciężko coś znależ porządnego :D

szkoda ze nue ma ksenona a ile bys chcial moze byc na pw

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów .

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem 750 il e32 91 r

 

Pozdrawiam fanatyków marki a szczególnie tej seri

Opublikowano
Krzyś nie sprzedaje auta :D to był taki żarcik :norty:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

luzik jutro lece jedna zobaczyc :norty:

w pon wyjezdzam za granice wiec moze cos z tamtat przytargam zobaczymy

Opublikowano

cześć,

 

od niedawna postanowiłem na poważnie zacząć poszukiwania e36. Wcześniej miało być e30, ale zadecydowały względy praktyczne jak i skupienie się wyłącznie na autach zgodnych z vinem wraz z mocnym silnikiem :D co przy E30 nie jest łatwe.

Opublikowano
luzik jutro lece jedna zobaczyc :norty:

w pon wyjezdzam za granice wiec moze cos z tamtat przytargam zobaczymy

 

A co z jedyneczką :( będziesz sprzedawał jak tak to ile się cenisz? (pytam z ciekawości)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich jestem nowym użytkownikiem :)

Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

witam! co prawda nie stałem się jeszcze szczęśliwym posiadaczem BMW ale mam cichą nadzieję iż to kwestia czasu..

pozdrawiam wszystkich "bawarczyków" :)

Opublikowano

Witam wszystkich :D

W planach e46 po lifcie touring z powodu powiększenia rodziny

Pozdro !!!

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich!

Od jakichś dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Bmw e46 320D. Dzięki waszym postom udało mi się już rozwiązać problem ze spadkami mocy. Mam nadzieję, że i ja będę w stanie pomóc.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.