Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum jestem zarejestrowany od dłuższego czasu, ale jakoś tak wyszło że się nigdy nie udzielałem. Od maja 2015 jestem posiadaczem e46 330d i nie ukrywam, że z porad forum korzystałem kilkukrotnie. Dobrze by było poznać kogoś kto posiada podobny model z Łodzi lub okolic w celu podzielenia się pewnymi informacjami.

 

Pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim!

 

Pochodzę z Dolnego Śląska z okolic Jeleniej Góry.

Obecnie posiadam BMW E91 LCI 320D cieszę się że mogę dołączyć do tak żacnego grona forumowiczów, choć nie miałem okazji do tej pory się zbyt dużo poudzielac, to Bardo chętnie Korzystam z zebranej tu wiedzy.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na zlotach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

 

Na co dzień jestem członkiem motocyklowego forum FJ-FJR, stąd też fora traktuję jako możliwość poznania ciekawych ludzi i nabycia nowej wiedzy oraz umiejętności.

 

Planuje zmianę samochodu, z uwagi na preferencje żony stanęło na BMW X3 (E83). Mam nadzieję, że forumowa społeczność pomoże mi kupić i użytkować egzemplarz, którym będziemy się cieszyli przez kilka lat :)

 

Mieszkam w Orzeszu, w tematach motocyklowych zapraszam na PW, w tematach BMW będę zadawać dużo pytań :)

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Swoją pierwszą BMW nabyłem 3mce temu. do tej pory użytkowane auta grupy GM (corsa,astra x2,vectra)mazda i toyota. Mam nadzieje że z forum dowiem się ciekawych informacji na temat obsługi serwisu i modyfikacji które umilą życie i podróż. Autko to E39 523i 98rok sedan.

Pozdrawiam i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Hmmmm BMW jeszcze nie posiadam (ale zamierzam :) )

Nigdy nie "pałałem" miłością do tej marki ale gusta się zmieniają i oto w końcu nadszedł czas aby kupić sobie "zabawkę".

 

Po prawie-odchowaniu 3-ki dzieci tatuś też sobie musi poszaleć i mam nadzieję że dzięki wam nabędę e32 w silniku v8 lub v12.

 

Jeżeli ktokolwiek z czytających ten wpis posiada takowe auto to zapraszam do bezpośredniego kontaktu :)

 

Pozdrawiam:

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.