Skocz do zawartości

Własne zabezpieczenie.


ZIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam do was serdeczną prośbe.Potrzebuje jakiegoś pomysłu na wykonanie własnego zabezpieczenia.Chodzi mi tu o jakis wyłącznik w środku samochodu który by rozłączał jakis układ silnika bez szkody dla jego działania.Oczywiście ewentualne odpowiedzi prosze na PRIV 8) .Mam inne zabezpieczenia elektroniczne ale im nie ufam. Dwa dni temu na moim osiedlu koledze spod domu dmuchneli świerzutko sprowadzoną e34 2,0 :cry: To oznacza ze jakies mety u nas grasują a mogą sie i na mój połakomić :x Z góry dzieki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam do was serdeczną prośbe.Potrzebuje jakiegoś pomysłu na wykonanie własnego zabezpieczenia.Chodzi mi tu o jakis wyłącznik w środku samochodu który by rozłączał jakis układ silnika bez szkody dla jego działania.Oczywiście ewentualne odpowiedzi prosze na PRIV 8) .Mam inne zabezpieczenia elektroniczne ale im nie ufam. Dwa dni temu na moim osiedlu koledze spod domu dmuchneli świerzutko sprowadzoną e34 2,0 :cry: To oznacza ze jakies mety u nas grasują a mogą sie i na mój połakomić :x Z góry dzieki !!!

 

AUTOCASCO !!! ;)

 

Ja w swoim stosuję standardową metodę .. Dopóki nie zamknę obiegu zapalniczki i nie wcisnę hamulca :> nie odpalę :P

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram układy na przekaźnikach.

Ja za montaż dałem 200, ale warto było.

Poza taką blokadą potrzebny jeszcze jest alarm lub chociaż jakaś migająca dioda, bo jak się jakiś brudas połasi, że auto nie zabezpieczone to rozwali zamek lub szybę niepotrzebnie, bo i tak nie odjedzie.

Ale i tak jestem przekonany, ze jak ktoś się napali to nic nie pomoże.

 

pozostaje paciorek na wieczór . . . .

JUST HT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Niemając AC zostaje tylko wymienić uszkodzone elementy bo jak ktoś się zaweźmie to zawsze coś roz....li

Co chciałeś napisać tu gdzie wstawiłeś kropki? Jesteś nowy na tym forum (ale tyczy się to wszystkich), więc informuję że na tym forum nie przeklinamy (tego typu wykropkowania również są niemile widziane), zachowujemy się kulturalnie (jak przystało na miłośników marki BMW), nie obrzucamy się wzajemnie błotem.

 

Wtedy coraz więcej osób będzie chciało tu zaglądać... :)

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałeś napisać tu gdzie wstawiłeś kropki? Jesteś nowy na tym forum (ale tyczy się to wszystkich), więc informuję że na tym forum nie przeklinamy (tego typu wykropkowania również są niemile widziane), zachowujemy się kulturalnie (jak przystało na miłośników marki BMW), nie obrzucamy się wzajemnie błotem.

 

Nie uważam że złodzieje którzy niszczą Twoje ukochane autko zasługują na co kolwiek a zwłaszcza na szacunek i każde przekleństwo skierowane pod ich adresem będzie za słabe...

Ale to Ty ustalasz tu zasady i postaram się o nich pamiętać

Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest chyba ukryty przez Ciebie guziczek od zasilania pompy paliwowej.Jak go dobrze schowasz to znalezienie jest niemożliwe i odpalenie autka również.Niemając AC zostaje tylko wymienić uszkodzone elementy bo jak ktoś się zaweźmie to zawsze coś roz....li

 

guziczek na pompie nic nie pomoże jeżeli wsiądzie fachman to swoje kabelki podepnie w bagażniku do pompki lub gdzie indziej gdziekolwiek ona jest pociągnie zasilanie do aku i pa pa autka nie ma

trwa to ok 5 min

przy dwóch złodziejach 2,5 minposzukaj czegoś lepszego

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim tokiem myślenia to wyciągnięcie silnika bedzie złym pomysłem - złodzieje zawsze moga przyjechać lawetą. Nie zniechęcaj ludzi....Swoja drogą odcięcie jakiegoś elemetu elektronicznego jest najlepszym pomysłem - rekodzieło jest najtrudniejsze do złamania i wykrycia np: wstawienie zaworu przeplywowego odcinanego elektronicznie z obiegiem powrotnym do baku i se moga ciagnać kabelki heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak karlus to jest dobre ale tylko na jeden raz,nastepnym razem przyjda ze swoimi ,ale mysle ze jest to dobry pomysl bo malo ktory zlodziej spodziewa sie takiej blokady a ludziom raczej nie chce sie schylac i zakladac takiej blokady na pedaly i dlatego nad tym mysle czy warto?
bede mogl wyprzedzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jakakolwiek blokada której można sie pozbyć metoda - siła razy gwałt - jest i bedzie małoskuteczna. Zazwyczaj to my powinniśmy mieć czas na wymyślenie "blokady" - złodziej nie bedzie miał czasu na jej znalezienie i rozbrojenie. A tak z życia wzięte - kumpel ma 2 syreny zamatowane w środku podłączone klasycznie do alarmu - nie ma siły żeby delikwent usiedzial chocby 2 sek w środku i słuchawki ze stoperem nie pomogą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim tokiem myślenia to wyciągnięcie silnika bedzie złym pomysłem - złodzieje zawsze moga przyjechać lawetą. Nie zniechęcaj ludzi....Swoja drogą odcięcie jakiegoś elemetu elektronicznego jest najlepszym pomysłem - rekodzieło jest najtrudniejsze do złamania i wykrycia np: wstawienie zaworu przeplywowego odcinanego elektronicznie z obiegiem powrotnym do baku i se moga ciagnać kabelki heheheheh

 

a co jeśli elektronika nawali samemu właścicielowi!!!!!!!!!

stoimy

jedyne własne zabezpieczenie ma sens wtedy kiedy możemy to wyłączyć sami w razie awari i w momencie konieczności oddania pojazdu do mechanika

sprytny układ i jeszcze bardziej sprytny wyłącznik patenciku

takie prymitywne sposoby działąją owszem na szarych żołnierzy ale kiedy podchodzi ktoś z doświadczeniem to uwierz mi produkty standardowe nie skutkują jest kilka patentów można napisać super patentów ale jak wszystko opisze na forum to już nie bedzie patent a sam nie chcę żeby mi auto gwizdneli

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i tu problem - zabezpieczenie to podstawa, nie wspominalem o fuszerce, patent patentem - wracając do moejej poprzedniej wypowiedzi - masz patent podjadą lawetą i nie masz patentu :lol:

 

możesz być pewny że laweta nie przyjedzie po auto poniżej żeby nie przedobrzyć 30-ooo zł bo nie stety jest to duży problem podjechać lawetą brak miejsca dużo ludzi za 30 000 im sie to nie opłaca za dużo szumu za mała kasa pewnie ryzyko wchodzi w grę

mysle że wiesz o tym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że odcięcie pompy jest mało skuteczne.

Układ na przekaźniku z diodą prostowniczą na podtrzymanie po "piknięciu" plusem jest niezły, prosty i tani, ale miejsce odcięcia musi być dobre :twisted: (przede wszystkim trudno dostępne dla tzw. mostka).

Królowa jest tylko jedna - HAYABUSA!

Było: E-34 520i M50, E-36 318i M40, szukam E-39 3.0D M57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym zabezpieczeniem jest machaniczna blokada skrzyni biegów -niedźwiedź alb ocś innego, rozblokowanie tego zabiera naprawde sporo czasu, a do zabezpieczenia elektronicznego dobrze jest dołożyć bardzo silną syrenkę ukrytą we wlocie powietrza wewnątrz auta - taki przerażliwy dźwięk też działa na psychikę i zachęca do opuszczenia pojazdu :D , kiedys widzaiłem schemat urządenia które wytwaza ultradzwięki które są nie do zniesienia przez człowieka ale podobno jest to zabronione

Pomogę kupić auto w Niemczech

+48508498199

+4916098654256

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lodzi ponoc jest producent urzadzenia blokujacego hamulce , gdy auto zostanie uruchomione przez zlodzieja. W ukladzie hamulcowym zamontowany jest zawor zwrotny. Pierwsze nacisniecie pedalu hamulca i samochod nie pojedzie dalej. Cena ok 1000zl. Mam ochote to zamontowac ale trzeba kawalek podjechac(ze Slaska)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze cos od siebie. kiedys zrobiłem komus taki patent. wlozyłem gosciowi elektrozawory wlasnie do układu hamulcowego. gasisz silnik z wcisnietym pedałem (gazu :D :D) hamulca i zeby sie zesrali to nie pojada :D

pozdro.

ps.no oczywiscie ze hamulca :D

Edytowane przez waldek500
e39 3.0D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lodzi ponoc jest producent urzadzenia blokujacego hamulce , gdy auto zostanie uruchomione przez zlodzieja. W ukladzie hamulcowym zamontowany jest zawor zwrotny. Pierwsze nacisniecie pedalu hamulca i samochod nie pojedzie dalej. Cena ok 1000zl. Mam ochote to zamontowac ale trzeba kawalek podjechac(ze Slaska)

PZDR

A trzebabyło tylko dać "hasło" na forum ;-)

Jak będziesz zdecydowany lub baaardzo zainteresowany, to Ci odszukam adres do firmy w Sosnowcu, którzy montują coś takiego (i nie tylko), albo wytłumaczę jak dojechać (dosyć prosto ...). Z tego co pamiętam to było nawet minimalnie taniej - ok. 900-950zł.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowi a co myślicie o urządzeniu podającym położenie auta coś na zasadzie gps słyszałem że można to zrobić za pomocą dwóch tel komórkowych alee są też profesjonalne urządzenia służące so do namierzania które podają współrzędne miejsca w którym znajduje się auto znaczy nadajnik

kuzyn miał zabezpieczne a8 i ukradli mu z podwórza rozwalili zamek w bramie i wypchneli auto chyba na lawetę wzyscy spali w tym czasie w domu na złodzieji nie ma siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.