Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, koledzy proszę o polecanie jakiegoś serwisu skrzyń automatycznych w Lublinie bądź okolicach, generalnie chodzi mi o wymianę oleju, i ewentualne sprawdzenie skrzyni... Posiadam BMW E90 320i, skrzynia ZF06.

Przecież ten temat był poruszany już w tym wątku kilka stron temu...

Serwis skrzyn płochec na al warszawskich- monopol na naprawy/regeneracje w wojewodztwie

Jesli chcesz wymienic tylko olej to doradzam tak jak kolega Marzec BRJ, jesli chcesz zaawansowanej diagnozy i ogledzic wnterz skrzyni to serwis asb płochec ale moim zdaniem napewno cos znajda i beda namawiali na naprawy/regeneracje itp. Jesli skrzynia dzila bez zadnych niepokojacych objawow to ja bym tam nie jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam, koledzy proszę o polecanie jakiegoś serwisu skrzyń automatycznych w Lublinie bądź okolicach, generalnie chodzi mi o wymianę oleju, i ewentualne sprawdzenie skrzyni... Posiadam BMW E90 320i, skrzynia ZF06.

Przecież ten temat był poruszany już w tym wątku kilka stron temu...

Serwis skrzyn płochec na al warszawskich- monopol na naprawy/regeneracje w wojewodztwie

Jesli chcesz wymienic tylko olej to doradzam tak jak kolega Marzec BRJ, jesli chcesz zaawansowanej diagnozy i ogledzic wnterz skrzyni to serwis asb płochec ale moim zdaniem napewno cos znajda i beda namawiali na naprawy/regeneracje itp. Jesli skrzynia dzila bez zadnych niepokojacych objawow to ja bym tam nie jechal

 

A serwis Bosch Sawa? Ktoś tam robił wymianę oleju w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Co do takich rzeczy jak przeglądy to mam dobre doświadczenia z warsztatem przy ul. Hutniczej. Nie ma problemów żeby się umówić na konkretny dzień, kontakt telefoniczny bardzo sprawny i sympatyczny. Można się też skontaktować online przez formularz na ich stronie przegladylubin.pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje 5 groszy - warsztaty lubelskie:

Wracam ze spuszczoną głową jak ,,syn marnotrawny'' do Best Auto. Inni liczą niestety tyle samo, oszczędność rzędu 100 zł przy rachunku w granicach 1500-2000 mam w dupie, gdy auto śmierdzi fajkami, coś zaczęło skrzypieć, klienta traktują jak debila któremu wszystko można wmówić. Nic takiego w Best mi się jak do tej pory nie przydarzyło. Po wyjeździe z Metalurgicznej czuję się w moim 5 letnim aucie jakby było nowe: czyste, wszystko wyregulowane i nigdy nie próbowali mnie naciągać na usterki wyssane z palca. To powoduje że po zapłaceniu rachunku nie wspomina się wydanej kasy tylko cieszy z efektu. Nie chcę reklamować autoryzowanych - jedynie daję upust wkur....u na inny zakład z aspiracjami. Nie wspominam na kogo , też muszą z czegoś żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z zawieszeniem w BMW e46. Od pewnego czasu w zawieszeniu słychać było stukanie, a auto "pływało" po drodze i ogólnie źle się prowadziło. Byłem z tym na stacji diagnostycznej, jednak diagnosta stwierdził, że wszystko jest ok, a pływanie to przez szerokie opony i przez napęd na tył, bla, bla, bla. Jednak ostatnio podczas wymiany sterownika świec żarowych, w sumie przez przypadek zauważyłem, że ten stuk dochodzi z kolumny kierowniczej. Jednak, że pracuję za granicą nie zdążyłem nic z tym zrobić przed wyjazdem. Teraz, gdy wróciłem podczas jazdy nagle zaczeła drgać mi kierownica, bez znaczenia czy jechałem 140 km/h czy 50 km/h , drganie w pewnym momencie było tak mocne, że ledwo dało się jechać, ale najdziwniejsze było to, że po pewnym czasie drganie samo ustało, później znów powróciło. W skrócie podczas 150 km trasy drganie samo przychodziło i samo ustępowało. Kogo polecacie w kwestii zawieszenia w Lbn lub okolicach? Najpierw myślałem o BRJ, jednak po przeczytaniu kilku postów na temat tego warsztatu zrezygnowałem. Poszukałem w internecie kilka warsztatów i mam zamiar odwiedzić Ten Car w Ciecierzynie. Co sądzicie o tym warsztacie? Czy ktoś z Was może naprawiał tam swoje auto? A może ktoś ma namiary na jakiś dobry warsztat specjalizujący się w naprawch zawieszenia? Chodź czytając ten wątek podejrzewam, że odwiedze kilka warsztatów i wydam sporo kasy zanim doprowadzę zawieszenie w swojej Beemce do porządku. Mimo wszystko proszę Was o opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie w Przemyślu lub Rzeszowie oddać auta na przegląd przed zakupowy?

Ma ktoś jakieś opinnie ma temat ASO BMW Rzeszow?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie gdzie w Lublinie można oddac e61 w takie ręce, że zrobią parę rzeczy, podłącza pod komputer i zrobią. A nie rozłożą ręce. Czy naprawdę nie ma serwisu, który potrafi naprawić E60 ?

do zrobienia:

czujnik oleju

antena w klapie

mata pasazera chyba

spryskiwacze lamp nie dzialaja w ogole

Takie glupoty....

 

 

Z innej beczki: skrzynię automatyczną, gdzie zrobię ?

http://cdn2.driiive.com/60471.jpg


Sprzedam:

Lusterko Lewe E60 8 pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

grzechu i maciej123.

Jedźcie do BRJ.Byłem u nich ze trzy razy w mojej 11-to letniej karierze z marką BMW która trwa nadal.Jakoś do tej pory miałem szczęście i nie musiałem się włóczyć po warsztatach z moimi autami bo sprawowały się nader super-ot zwykłe wymiany eksploatacyjne,niektóre ogarniam sam,sam diagnozuje sobie auto.

W BRJ jak pisałem wcześniej, znają się doskonale na tej marce ale za usługi każą sobie słono płacić jak w ASO,potrafią też tak zabałamucić,że zawsze wyjdą na swoje.To tak samo jak oddacie uszkodzony telewizor do elektronika a on powie:Panie,do wymiany było to,to,to i to oraz oddaje Wam jakieś układy scalone niby z Waszego telewizora-a do wymiany była jakaś pierdoła za 50zł-nie do udowodnienia.

Z całego Lublina i okolic znam tylko ich jako doskonale ogarniających temat BMW-mechanika,elektronika,programowanie (i doskonale wiedzą o tym)ale mam ich za trochę oszustów.Zrobią ale płacz i płać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat brj na warszawskiej w lublinie. Opiszę sprawę ,miałem dziwny problem w x5 poodpaleniu przez minutę pracowała równo a póżniej pływały obroty przez kilka miut, i znowu pracowała równo.przez 6 miesięcy objechałem 8 warsztatów łącznie z bestauto wymieniłem prawie wszystko i wydałem ok,.7 tysi . w końcu mechanik z krochmalnej wysłał mnie ma warszawską. powiedzieli żebym zostawił auto i po dwóch dnia dostałem telefon że jest naprawione . nie do końca wiem co zrobili bo na fakturze jest tylko robocizna w kwocie 470zł i żadnych części podobo chodziło o jakąś regulacje , natomiast silnik w końcu pracuje równo :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.