Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znajdzie się ktoś chętny do pomocy lub jakiś warsztat w Lublinie żeby sprawdzić e61 545 przed zakupem? teraz w sobotę
Będzie ciężko... Mimo wszystko doradzam skontaktowac się z BRJ na al. warszawskich, zajmują się bmw od lat maja wiec doswiadczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie gdzie w Lublinie lub okolicach ustawię geometrię w BMW E90 ? z Góry dzięki

 

Polecam zakład na Zwiazkowej koło hurtowni ABC

Serwis Opon Gebka na Krasnickich, robilem kilkukrotnie i byłem zadowolony lub Wisniewski serwis na Zwiazkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kogoś kto ogarnia Beemki, chodzi prawdopodobnie o wymiane termostatu, pozniej odpowietrzenie ukladu itd, może ktoś kogoś polecic? (Lubelskie)

Operacja ta nie jest zbytnio skomplikowana, zrobi to wiekoszosc mechanikow, ja bym z taka naprawa pojechal np do cito, wymienialem kiedys termostat w brj

nie wiem kim jest Capaz i gdzie jest ten warsztat, czy ktos moglby podac blizsze info, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam :)

 

 

Capaz odezwij sie do mnie bo jakos na kom to sie złapac nie możemy....

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze chciałbym wymienić w swoim bmw f11 fotele skórzane z podgrzewaniem na skórzane fotele comfort , jestem z Lublina , ale będę też niedługo w okolicach dolnośląskiego i wielkopolski , czy ktoś z Was zna i orientuje się gdzie może w tych rejonach jest jakiś dobry elektryk/mechanik , który przełoży mi te siedzenia , podłączy moduły i wszystko dobrze zaprogramuje w miarę dobrej cenie ?

 

Proszę Was o pomoc. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wymiana foteli nie powinna byc wiekszym wyzwaniem, nie wiem jak wyglada kwestia z okablowaniem (wydaje mi sie ze to moze byc najwiekszy problem), dokodowanie nie powinno stanowic problemu, na forum oglaszal sie np kolega Zurek w Lublinie, dziala tez firma carconnect http://www.car-connect.pl/chiptuning-cyfrowy/hamownia/467-lublin-lubelskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosiłbym Was jeszcze o polecenie jakiegoś dobrego warsztatu z okolic lubelskiego albo ewentualnie wielkopolski ,łódzkiego lub dolnośląska, który zajmuje się doposażaniem bmw F11 , programowaniem , kodowaniem itd.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, czy ktoś może zna namiary na blacharza w Chełmie? Sam jestem z Zamościa, ale dostałem cynk, że to właśnie w Chełmie jest jakiś specjalista, który wyprostuje mi lekkie wgniecenie w drzwiach.

 

Ktoś? Coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej, też jestem z Zamościa i chętnie dowiedziałbym się o jakiegoś blacharza/lakiernika czy innego magika od spraw wizualnych. Jeżeli masz kolego jakiegoś mechanika od technicznej strony auta to podziel się informacją. Nie zamierzam/nie chce/ tam często zaglądać ale warto mieć kogoś w razie "w"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szukam naprawde dobrego elektryka znajacym sie na BMW w okolicach Lublina - Pulawy.

 

To ja :) elektryka naprawy itp :) same bmw lublin i okolice :)

 

Skontaktuj się właśnie z Capazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Mam problem z pneumatyka tylnego zawieszenia w e39turing,pewnego dnia napompowalo sie maksymalnie tak,ze auto prawie podskakiwalo jadac bez gazu,nie chcialo sie opuscic,pomoglo dopiero ODPIECIE AKUMULATORA!!!Oddalem "szantrape" do warsztatu,gdzie Pan Kopycinski trzymal ja dwa tygodnie,skasowal 1500zl i efekt jest taki:raz pompuje zawieszenie raz nie, chwilami pompuje nierowno,stoi krzywo,samopoziomowanie ksenonow nie dziala,no i co ciekawe blad zawieszenia komp pokazuje bardzo rzadko,czasami pokazuje,ze nivo jest inaktiv.Auto zachowuje sie inaczej niz gdy je kupilem:pompa w bagazniku wlaczala sie po otwarciu auta,jak stalem jednym kolem na krawezniku drugim na jezdni zawieszenie sie wyrownywalo,teraz czasami wogole pompy nie slysze,zawieszenie sie nie opuszcza nie podnosi,robi co chce.Macie jakis pomysl na dobrego mechanika i nie brudasa jak Pan Kopycinski z Debowki kolo lublina-slady palcow smaru na podsufitce zniszczona podloga bagaznika,rozlany plyn hydrauliczny wyzarl dziury i zabarwil wykladzine,a przednia lampa ubrudzona szpachla!!!dlaczego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.