Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Drodzy forumowicze chciałbym wymienić w swoim bmw f11 fotele skórzane z podgrzewaniem na skórzane fotele comfort , jestem z Lublina , ale będę też niedługo w okolicach dolnośląskiego i wielkopolski , czy ktoś z Was zna i orientuje się gdzie może w tych rejonach jest jakiś dobry elektryk/mechanik , który przełoży mi te siedzenia , podłączy moduły i wszystko dobrze zaprogramuje w miarę dobrej cenie ?

 

Proszę Was o pomoc. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosiłbym Was jeszcze o polecenie jakiegoś dobrego warsztatu z okolic wielkopolski ,łódzkiego lub dolnośląska, który zajmuje się doposażaniem bmw F11 , programowaniem , kodowaniem itd.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam warsztatu w Łodzi lub Pabianicach, gdzie wyczyścili i założyli by zaślepki w kolektorze do bmw e91 320d 2006r. I mógłby ktoś powiedzieć plus minus ile ta przyjemność kosztuje, zaślepki 120zł a robocizna? Z góry dziękuje za podpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

OK Zgierz jednak odpada, koleś nie chce ruszyć tyłka do Łodzi.

Mam kolejne auto, tym razem pod Tomaszowem Mazowieckim, tam pewnie też ma koleś obcykane warsztaty choć deklaruje że cytuję: Możliwość sprawdzenia autka w dowolnym przez siebie wybranym serwisie. dlatego wybrałbym Łódź, ale to już mimo wszystko wyjdzie w praniu jutro, dziś trochę za późno żeby dzwonić.

ale moje pytanie jest inne, czy może mimo wszystko z Tomaszowa Mazowieckiego jest ktoś kto robił u kogoś i poleca?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Mam rodzinkę w łódzkim i w waszym województwie miałem do czynienia z dwoma warsztatami specjalizującymi się w serwisie BMW, oba polecam:

 

http://www.jpg-garage.pl, 501 103 796, Niedyszyna k. Bełchatowa :cool2:

 

http://www.klinika-bmw.pl, 510 301 440, Opoczno :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Zgierz jednak odpada, koleś nie chce ruszyć tyłka do Łodzi.

Mam kolejne auto, tym razem pod Tomaszowem Mazowieckim, tam pewnie też ma koleś obcykane warsztaty choć deklaruje że cytuję: Możliwość sprawdzenia autka w dowolnym przez siebie wybranym serwisie. dlatego wybrałbym Łódź, ale to już mimo wszystko wyjdzie w praniu jutro, dziś trochę za późno żeby dzwonić.

ale moje pytanie jest inne, czy może mimo wszystko z Tomaszowa Mazowieckiego jest ktoś kto robił u kogoś i poleca?!

 

Przyjedz do mnie do Tomaszowa...ze mną nie ma układu na bank :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałbym ostrzec przed "specjalistami" ze Zgierza, z ul. Kasprowicza 37. Problem dotyczył szarpania samochodu podczas jazdy, jak i falowania obrotów na biegu jałowym. Telefonicznie zapewnili mnie, że robią elektrykę i mechanikę, także nie będzie problemu z diagnozą. Auto diagnozowali dwa dni, stwierdzili lanie dwóch wtrysków, odradzali regenerację i polecili montaż wtrysków używanych 350 zł za sztukę. Koleś zadzwonił i powiedział, że jeden wtrysk został wymieniony, a po tej wymianie parametry drugiego wróciły do normy. Koszty naprawy - wtrysk 350 zł, diagnoza 100 zł, wymiana 150 zł. Po przejechaniu 300 km jest gorzej niż przed naprawą, reklamacji nie przyjmują, bo założony wtrysk był używany. Sami ten wtrysk używany załatwili i polecili, miał być sprawdzony. Żądają 350 zł za wtrysk, który się psuje po 300 km. Już sama cena jest chora, bo wtryski do takiego silnika M57 na Alledrogo kosztują 200 zł i sprzedawcy dają na nie gwarancję. Zdecydowanie nie polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam

Dzisiał byłem w ASO Premium Arena i ODRADZAM!!

Pani zainteresowana zakupem, zamówiła sobie sprawdzenie auta przed zakupem za 500pln!!!

W aucie czepiali się szczegółów, lub rzeczy wyssanych z palca a najważniejszych rzeczy nie sprawdzili, a mianowicie, to co powiedzieli po oględzinach:

 

Blacharka:

- generalnie sprawdzili się, bo znaleźli naprawiane tylne błotniki (doły błotników), lakierowane tylne drzwi, poza tym OK, chociaż nie dopatrzyli się, że lewa lampa przód to 2008r, a prawa 2005r, i nie zauważyli że przedni lewy błotnik był demontowany, i twierdzili że prawy błotnik był lakierowany, chociaż jest w 100% oryginalny

- za to dopatrzyli się odprysku na przednim reflektorze

 

Mechanika:

- przyczepili się do zawieszenia i stwierdzili, że są luzy, ale co ciekawe autem byłem 3 tyg temu na przeglądzie u znajomego i specjalnie porządnie poszarpał i stwierdził, że nie ma grama luzów!! Poza tym auto prowadzi się rewelacyjnie. TYPOWE NACIĄGACTWO, BO JAK PAN STWIERDZIŁ, ZAWIESZENIE JEST OD NOWOŚCI NIE RUSZANE, WIĘC JEST DO WYMIANY!!!

- NIE STWIERDZILI POJEDYNCZEGO STUKANIA PODCZAS ZMIANY KIERUNKU JAZDY, A WYSTĘPUJE - JAK DLA MNIE NAJWIĘKSZY MANKAMENT AUTA, ALE PEWNIE BŁACHY

- delikatny wyciek spod miski olejowej (norma w tym silniku), tu potwierdzam

- zapocenie przy wybierakach ze skrzyni (tego nie potrafię potwierdzić ani zanegować)

- zapocony tylny amortyzator i chcieli wmówić, że jego sprawność to 0%, a 3 tyg wcześniej, podczas sprawdzania sprawności wszystkie amorki około 70%!!!

i co najlepsze, maszynę do badania amorków mieli zepsutą i stwierdzili to "na oko"

- zapocenia na wężu od wspomagania

- słabo działający tylny spryskiwacz szyby (standard w jednykach, raz już czyściłem dyszę), ALE ZALECAJĄ NAPRAWĘ/WYMIANĘ

- tylne klocki 4mm, oczywiście wymieniają tylko razem z tarczami!!! KOLEJNE NACIĄGACTWO

 

Ale takich rzeczy jako kompresja w silniku nie sprawdzili, BO JAK DORADCA STWIERDZIŁ, SILNIKI SIĘ NIE PSUJĄ TYLKO OSPRZĘT!!!!

Nie sprawdzali, też składu spalin, czy jakości płynów....

 

I OSTATECZNY WERDYKT DORADCY Z ASO, AUTO JEST W ZŁYM STANIE.... CHOCIAŻ NIE STWIERDZILI ŻADNEJ POWAŻNEJ USTERKI!!!!

I powiedział, że usunięcie wszystkich "usterek" w ASO to 6.000PLN!!!!!!

 

JAK DLA MNIE TO NACIĄGACTWO, NIE DAJĄCE OBRAZU AUTA,

JEŚLI KTOŚ MA MIERNIK LAKIERU, INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY (NAWET TAKI NA BLUETOOTH) ORAZ ODROBINĘ POJĘCIA O MECHANICE, TO SAM LEPIEJ SPRAWDZI AUTO!!

Sam lepiej przejrzałem auto kupując je ponad rok temu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Poszukuję dobrego elektronika , straciłem lusterko w aucie z lewej strony które posiadało pamięć i w środku zamiast wiązki przewodów występują taśmy elektroniczne .

Niestety podczas uderzenia od taśm zostały oderwane kości do wpięcia lusterka w cały układ .

Nowego nie bardzo mi się uśmiecha kupować ( ponad 400 EU ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Gdyby ktoś chciał profesjonalnie i estetycznie zamontować gaz lub ma problem ze swoją instalacją dowolnej firmy to polecam:

http://www.gomar-lpg.pl

U mnie szybko rozwiązali problem z PRINS'em, a z montażu BRC jestem bardzo zadowolony.

Gomar Autogaz

98-100 Łask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dobrych mechaników mają w Mercedes Kulik, to warsztat w Łodzi na Maratońskiej. Mam akurat do nich blisko, ale poza tym mają świetny sprzęt diagnostyczny i też podoba mi się ich usługa czyszczenia klimatyzacji. Czuję ogromną różnicę po tym jak mi zdezynfekowali wszystkie te przewody od klimy. Chodzi teraz jak marzenie, bez porównania z tym jak działała wcześniej. Rewelacja! Warto sobie to przeczyścić, żeby nie oddychać jakimiś grzybami i innym syfem.

 

A kolega jest na forum tylko po to, żeby reklamować określone warsztaty? :duh: Niestety ale Twoja wiarygodność jest co najmniej kiepska. :duh: Leci zgłoszenie przy okazji :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.