Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam warsztat w dobroniu, chłopaki montują instalacje gazowe i prowadzą serwis klimy. Ostatnio sam zakładałem tam gaz do mojej buni i smiga az miło. Chłopaki naprawde znają sie na rzeczy i nie chcą nabijac klienta na koszta. Wszyscy moi znajomi ich sobie chwalą. Jeden z nich ma 7 4.0 V8 wiec ogarnia temat ;)

 

Tel 729 415 251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siema, czy ktoś może mi polecić jakiś warsztat w woj. łódzkim ( najlepiej Zgierz, Łódź ) gdzie wymienią mi szybę w aucie ? Najlepiej jak ktoś poleci miejsce gdzie sam robił. Chciałbym żeby to było zrobione na prawdę dobrze i solidnie, żeby nie było mowy o jakimkolwiek świszczeniu po wymianie szyby. Mógłbym zaprowadzić do znalezionego warsztatu "Pana Mietka" ale chyba nie o to chodzi, może ktoś poleci coś na prawdę godnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witajcie

Muszę niestety swoje BMW wstawić na naprawę klimy.... cóż czynnik po miesiącu od napełnienia ulotnił się...

Chociaż, test przed nabiciem klimy nie wykazał nieszczelności.

Przeglądałem polecane warsztaty i znalazłem na forum namiar na serwis:

http://www.chlodnice.info.pl/?pages=firma

Wszystko jest ok, bo już tam dzwoniłem ale mają dwa minusy, mieszkam dokładnie po drugiej stronie miasta, a poza tym są czynni tylko do 18... dlatego podjechanie do nich po pracy na 17:30 jest bez sensu, a w soboty mam zajęcia do 12... oni pracują do 13, więc ta sama sytuacja

 

Znalazłem inny serwis, który po pierwsze jest 15min drogi ode mnie a poza tym czynny do 19, może ktoś miał z nimi do czynienia:

http://www.autoteam.com.pl/index.html

 

Prosiłbym o ewentualne opinie, ewentualnie namiar na jeszcze inny DOBRY serwis klimy w okolicach dzielnicy WIDZEW w Łodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie, wielka prośba, czy ktoś z Was moze podpiac w Łodzi BMW e91 pod kompa i zdiagnozować co sie dzieje? Chodzi mi o jutrzejszy dzień (niedziela 15.06.2014), jestem przejazdem w lodzi i wywalilo mi check engine - duza emisja spalin, samochód stracił przy tym moc. Oczywiście odwdziecze sie za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu niedaleko zdunskiej woli. Do zrobienia zawieszenie. Plus znalezenie przyczyny szarpania po puszczaniu sprzegla oraz w momencie dodawanua i ujmowania gazu. Do kliniki bmw troche daleko

 

polecam ten warsztat

http://olx.pl/oferta/instalacje-lpg-serwis-bmw-elektromechanika-pojazdowa-CID619-ID6eNI7.html#79d6d6999f

 

pelna kulturka i fachowosc Były pracownik BMW Wiedza ogrooomna Wykoneje też swapy

Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.