-
328ci pukniecie z tyłu podczas wciśniecia sprzegła
Wal do wymiany. Kolega pisze, ze dzwiek wydobywa sie przy wcikaniu sprzegla a nie przy zmiany biegow(to swoja droga). Rozbujaj sie dynamicznie na 1biegu do 5 tys. Obrotow i wcianij sprzeglo bez wrzucania biegu i juz slychac ten dzwiek. U mnie jest to samo. W nastepnym tyg bede wymienial wal to dam znac. Tak bylo w moim przypadku.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Jesli kolego jestes z okolic zdunskiej woli, lodzi to ci moge podrzucic te amorki, bo ja juz inne zamowilem, 150 zl sztuka.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Co sie tak denerwujesz? Daj linka to i ja kupie te amory, ktore juz sa wycofane z produkcji. Te do zawieszenia standardowego juz mam, jak cos sa na sprzedaz. wybralem bilstein b8,
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
viewtopic.php?f=69&t=266294 Przeczytaj
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
, doprawdy? :mad2: Ja do niczego nie zmuszam, niech kazdy zaklada co chce.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Sachs nie jest przeznaczony do twojego rodzaju zawieszenia. Najlepszy bedzie bilstein b8, co jest podane w temcie nizej. Cena zaporowa, tez sie zmagam z tym tematem i chyba postawie na bilstein b6 cena troche nizsza i do sportowego zawieszenia tez sie nadaje z tego co wyczytalem w necie, cena 330zl sztuka
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Jakos nie jestem przekonany do amorow tej firmy. Moze ktos wyrazic opinie o bilstein b6 na tyl? Ktos jezdzi na czyms takim? Jak sie sprawuje?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Dzieki za wyjasnienie sytuacji, na pewno inni na tym skorzystaja w przyszlosci. Co do bilsteina b8 cena jest zbyt wysoka. Dlatego prosilbym o jakies inne propozycje. Ktos, cos?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
A czy bilstein b4 nie jest odpowiednikiem sachsa do zawieszenia standardowego?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
JH25xxc dzieki
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Z tego co wyczytalem amortyzatory sachs advantage, na tyl zostaly jakis czas temu wycofane z produkcji. dlatego nigdzie nie moglem ich znalesc. Zamowilem zgodnie z nr oem i dostalem amortyzator przeznaczony do zawieszenia standardowego (nr na amorze - 556 882, sachs advantage to 556 884). Pytanie czy moge te amory zamontowac czy kupic jakis zamiennik? Bo oryginalu i tak nigdzie nie kupie. Kakies propozycje?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Ten amor jest do zawieszenia standardowego.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Witam. Jakie amortyzatory zastosowac na tyl w sportowym zawieszeniu? Czy amory bilstein b6 beda ok? Szukalm sachs advantage jednak nigdzie nie moge ich znalesc. Co polecacie? Jesli zastosuj amory bilstein, poduchy moga byc firmy lemforder?
-
TUNING Optyczny e46 coupe
Jakiej firmy byly te ledy? Bo sam zamierzam takie zamowic.
-
TUNING Optyczny e46 coupe
Ciekawe czy te zamienniki w ogole beda pasowac tak idealnie. Ledy na tyl jak najbardziej i biale kierunki na przod. Moze zamiast takiej klapy csl daj lotke na tyl.