Skocz do zawartości

marcusek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wal do wymiany. Kolega pisze, ze dzwiek wydobywa sie przy wcikaniu sprzegla a nie przy zmiany biegow(to swoja droga). Rozbujaj sie dynamicznie na 1biegu do 5 tys. Obrotow i wcianij sprzeglo bez wrzucania biegu i juz slychac ten dzwiek. U mnie jest to samo. W nastepnym tyg bede wymienial wal to dam znac. Tak bylo w moim przypadku.
  2. Jesli kolego jestes z okolic zdunskiej woli, lodzi to ci moge podrzucic te amorki, bo ja juz inne zamowilem, 150 zl sztuka.
  3. Co sie tak denerwujesz? Daj linka to i ja kupie te amory, ktore juz sa wycofane z produkcji. Te do zawieszenia standardowego juz mam, jak cos sa na sprzedaz. wybralem bilstein b8,
  4. viewtopic.php?f=69&t=266294 Przeczytaj
  5. , doprawdy? :mad2: Ja do niczego nie zmuszam, niech kazdy zaklada co chce.
  6. Sachs nie jest przeznaczony do twojego rodzaju zawieszenia. Najlepszy bedzie bilstein b8, co jest podane w temcie nizej. Cena zaporowa, tez sie zmagam z tym tematem i chyba postawie na bilstein b6 cena troche nizsza i do sportowego zawieszenia tez sie nadaje z tego co wyczytalem w necie, cena 330zl sztuka
  7. Jakos nie jestem przekonany do amorow tej firmy. Moze ktos wyrazic opinie o bilstein b6 na tyl? Ktos jezdzi na czyms takim? Jak sie sprawuje?
  8. Dzieki za wyjasnienie sytuacji, na pewno inni na tym skorzystaja w przyszlosci. Co do bilsteina b8 cena jest zbyt wysoka. Dlatego prosilbym o jakies inne propozycje. Ktos, cos?
  9. A czy bilstein b4 nie jest odpowiednikiem sachsa do zawieszenia standardowego?
  10. JH25xxc dzieki
  11. Z tego co wyczytalem amortyzatory sachs advantage, na tyl zostaly jakis czas temu wycofane z produkcji. dlatego nigdzie nie moglem ich znalesc. Zamowilem zgodnie z nr oem i dostalem amortyzator przeznaczony do zawieszenia standardowego (nr na amorze - 556 882, sachs advantage to 556 884). Pytanie czy moge te amory zamontowac czy kupic jakis zamiennik? Bo oryginalu i tak nigdzie nie kupie. Kakies propozycje?
  12. Ten amor jest do zawieszenia standardowego.
  13. Witam. Jakie amortyzatory zastosowac na tyl w sportowym zawieszeniu? Czy amory bilstein b6 beda ok? Szukalm sachs advantage jednak nigdzie nie moge ich znalesc. Co polecacie? Jesli zastosuj amory bilstein, poduchy moga byc firmy lemforder?
  14. marcusek odpowiedział(a) na macio270 temat w E46
    Jakiej firmy byly te ledy? Bo sam zamierzam takie zamowic.
  15. marcusek odpowiedział(a) na macio270 temat w E46
    Ciekawe czy te zamienniki w ogole beda pasowac tak idealnie. Ledy na tyl jak najbardziej i biale kierunki na przod. Moze zamiast takiej klapy csl daj lotke na tyl.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.