Skocz do zawartości

marcusek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcusek

  1. Wal do wymiany. Kolega pisze, ze dzwiek wydobywa sie przy wcikaniu sprzegla a nie przy zmiany biegow(to swoja droga). Rozbujaj sie dynamicznie na 1biegu do 5 tys. Obrotow i wcianij sprzeglo bez wrzucania biegu i juz slychac ten dzwiek. U mnie jest to samo. W nastepnym tyg bede wymienial wal to dam znac. Tak bylo w moim przypadku.
  2. Jesli kolego jestes z okolic zdunskiej woli, lodzi to ci moge podrzucic te amorki, bo ja juz inne zamowilem, 150 zl sztuka.
  3. Co sie tak denerwujesz? Daj linka to i ja kupie te amory, ktore juz sa wycofane z produkcji. Te do zawieszenia standardowego juz mam, jak cos sa na sprzedaz. wybralem bilstein b8,
  4. viewtopic.php?f=69&t=266294 Przeczytaj
  5. , doprawdy? :mad2: Ja do niczego nie zmuszam, niech kazdy zaklada co chce.
  6. Sachs nie jest przeznaczony do twojego rodzaju zawieszenia. Najlepszy bedzie bilstein b8, co jest podane w temcie nizej. Cena zaporowa, tez sie zmagam z tym tematem i chyba postawie na bilstein b6 cena troche nizsza i do sportowego zawieszenia tez sie nadaje z tego co wyczytalem w necie, cena 330zl sztuka
  7. Jakos nie jestem przekonany do amorow tej firmy. Moze ktos wyrazic opinie o bilstein b6 na tyl? Ktos jezdzi na czyms takim? Jak sie sprawuje?
  8. Dzieki za wyjasnienie sytuacji, na pewno inni na tym skorzystaja w przyszlosci. Co do bilsteina b8 cena jest zbyt wysoka. Dlatego prosilbym o jakies inne propozycje. Ktos, cos?
  9. A czy bilstein b4 nie jest odpowiednikiem sachsa do zawieszenia standardowego?
  10. JH25xxc dzieki
  11. Z tego co wyczytalem amortyzatory sachs advantage, na tyl zostaly jakis czas temu wycofane z produkcji. dlatego nigdzie nie moglem ich znalesc. Zamowilem zgodnie z nr oem i dostalem amortyzator przeznaczony do zawieszenia standardowego (nr na amorze - 556 882, sachs advantage to 556 884). Pytanie czy moge te amory zamontowac czy kupic jakis zamiennik? Bo oryginalu i tak nigdzie nie kupie. Kakies propozycje?
  12. Ten amor jest do zawieszenia standardowego.
  13. Witam. Jakie amortyzatory zastosowac na tyl w sportowym zawieszeniu? Czy amory bilstein b6 beda ok? Szukalm sachs advantage jednak nigdzie nie moge ich znalesc. Co polecacie? Jesli zastosuj amory bilstein, poduchy moga byc firmy lemforder?
  14. marcusek odpowiedział(a) na macio270 temat w E46
    Jakiej firmy byly te ledy? Bo sam zamierzam takie zamowic.
  15. marcusek odpowiedział(a) na macio270 temat w E46
    Ciekawe czy te zamienniki w ogole beda pasowac tak idealnie. Ledy na tyl jak najbardziej i biale kierunki na przod. Moze zamiast takiej klapy csl daj lotke na tyl.
  16. Polosie wymieniales razem z dyfrem? Czy masz stare?
  17. Jakis czas temu przerabialem wyrwane mocowanie dyfra. Jesli jest rzeczywiscie wyrwane to na pewno bys to poczul, bo skrzypi i trzeszczy, blacha ociera sie o siebie, strach jezdzic. Chyba ze u ciebie dopiera sie zaczyna, ale przy zmiejszych silnikach raczej watpie. Wymiana tulejek + spawanie kosztowalo mnie 1500pln. Robota 700, nowe tuleje 800(12 tulei lemfordera + jedna melye,ktora jeszcze wczesniej wrzucil polecany mech z belchatowa...) Jesli chodzi o stukanie. Przed naprawa przy zmianie na wyzszy bieg, gluche uderzenie wystepowalo na kazdym biegu. Obecnie stuka na postoju kiedy wrzucam 1 lub kiedy tocze sie i chce wrzucic 1 -wchodzi z oporem i stuknieciem. Stuka czasami przy szybkiej zmianie na 2, przy normalnej jezdzie spokoj,. Na 3, 4,5 cisza. U brata halasuje na kazdym biegu tak jak u mnie przed naprawa. To na pewno nie skrzynia biegow, sprzeglo czy dwumas, bo to wszystko wymienialem i zadnej poprawy nie bylo. Zostaly chyba tylko polosie, na ktorych mam dosc duzy luz i to jest pewnie przyczyna. Nowa polos kosztuje 1600 zl.
  18. Jaki reduktor do e46 330i? Wtryski hana, sterownik agis. Czy kme gold da rade?
  19. marcusek odpowiedział(a) na marcusek temat w E46
    E46 328ci -http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM51&mospid=47618&btnr=33_1189&hg=33&fg=25&lang=pl A tu przypadkowe e90 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA31&mospid=49542&btnr=33_1252&hg=33&fg=25&lang=pl jak widac nr sa rozne. Ale to chyba nie wyklucza tego ze te z e90 moga pasowac? Fajnie gdyby ktos to sprawdzil. Tym bardziej, ze wiekszosc e46 na to cierpi...
  20. marcusek opublikował(a) temat w E46
    Witam. Czy przegub wew. z e90 bedzie pasowal do e46? A moze cala polos podejdzie?
  21. marcusek odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Szukam warsztatu niedaleko zdunskiej woli. Do zrobienia zawieszenie. Plus znalezenie przyczyny szarpania po puszczaniu sprzegla oraz w momencie dodawanua i ujmowania gazu. Do kliniki bmw troche daleko

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.