Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego warsztatu, jestem z Kutna ale najbliżej Łódź.

 

Usterka: Podczas jazdy, przy 3500 obrotach stracił moc, zaczął dymić szaro-niebiesko.

Końcówka rury z czystej zrobiła się czarnna, brak mocy, dymi, pobiera olej silnikowy.

 

Jaki warsztat polecacie.

 

E91 2007 320D 163km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja moge smialo polecic ASO Tlokinski. nie mialem z nimi zadnych problemow i jak poczytalem opinie w tym temacie to jestem troche zdziwiony haslami typu "podla reke i obsluzyl najpierw swojego kolege ktory stal za mna w kolejce"... serwisuje u nich juz 4 auto (e87, e71, f20 i f10) i nie zamierzam zmieniac... zawsze milo i sprawnie, fakt ze czasem musialem dluzej czekac na auto niz bylo wczesniej powiedziane ale wole miec porzadnie zrobione, a do tego jak ktos lubi byc przyjety w ludzkich warunkach czyli z normalna poczekalnia, kawka herbatka, ciasteczkiem to tylko aso za ktore trzeba odpowiednio zaplacic i niestety ale te dodatki tez definiuja ceny. z honda jezdzilem po roznych domoroslych mechanikach i zawsze cos bylo nie tak... wyroslem juz z czegos takiego ;)

 

z p. Robertem o ktorym ktos wczesniej pisal mialem stycznosc nieraz i czesto slyszalem o sytuacjach gdzie klient jezdzil po garazach zeby naprawic auto i po kilku roznych i tak jechal do aso bo niestety ale przeszkolony i wykwalifikowany personel z doswiadczeniem znajdziecie tylko w aso :D

 

z tego co sie orientuje to sam tlokinski byl przez wiele lat mechanikiem i widzialem ze osobiscie doglada serwis czy wszystko jest jak nalezy. co wiecej kiedys jak mialem spory problem ze skrzynia w e87 sam mnie zabral na przejazdzke, juz po naprawie, zeby pokazac co i jak i doszedlem do wniosku ze "chlopak" ma wiedze

 

bawi mnie troche to jak wszyscy sie zachwycaja serwisem u braci, z tego co rozmawialem z ludzmi wnioski mam takie - bracia znajomym/stalym klientom ogarna temat ok, a jak sie jest z ulicy to odwala po lebkach... zasadniczo z tego co wiem to czesci biora od tloka :) i niestety jak to w polsce bywa ludzie kupuja auta na ktorych utrzymanie juz ich nie stac wiec jezdza po takich garazowych mechanikach zeby bylo tanio... w niemczech nie ma czegos takiego bo ludzie mierza sily na zamiary i nie musza kombinowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

bylem nie wiem czy z panem Piotrem czy z kims innym mialem do czynienia, diagnoza padla na wybite tuleje plywajace po wymianie kola wrocily do prawidlowego polozenia ;)

co do sprzetu maja huntera wiec chyba lepszej maszyny nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

polecam wulkanizacje w Andrespolu z geometrią 3d

na ul. Zapolskiej 18

tel 517 930 755

robiłem tam geo i zakładałem opony na stal

prozaiczne sprawy ale dokładność i jakość mi odpowiada specjalnie jechałem 20km żeby tam to zrobić

można spróbować powołać się na wojtka z czarnej 3 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam jesli chodzi o diagnostyke komputerowa to smialo polecam braci ze sw Teresy . mialem problem z zawieszewniem nivo po nieudolnych 3 probach ustawienia u znanej w lodzi konkurecji nazwy nie bende wymienial podjechalem do braci. Pomimo ze byli zawaleni robota znalezli dla mnie czas jeszcze tego samego dnia . Zabawa trwala dobra godzinke poniewaz oprocz ustawienia trzeba bylo po poprzednikach pokasowac bledy i wylaczyc tryb energooszczedny ktory mi zalaczyli. Za cala usluge zaplacilem 80% ceny co u pseudo fachowcow ktorzy owszem komputer i program maja ale wiedzy nie za wiele .mila atmosfera brak wyczuwalnego cwaniactwa chec pomocy i cena to wszystko przemawia na ich korzysc POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
moge polecic kolege rafała z rzgowskiej 44 . auto- gaz ( choc mnie to mało dotyczy - tylko raz :) . elektronika bmw !!! ja jestem zadowolny z usług i w pomocy z elektornika w bmw. ceny dla jednego niewielkie dla drugiego spore ( wszystko zalezy co jest do roboty)- powtarzam ja jestem zadowolny . na teresy elektronik jest dobry ale niedokładny ( moje zdanie ). pozdrawiam

+1 Tez byłem zadowolony, konkretny fachowiec, szybko, sprawnie i nie drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że importem samochodów zajmuję się od lat to mam już przerobione mocno tematy naprawy itd więc:

 

Co do mechaniki i elektroniki to zdecydowanie najlepszy serwis w Łodzi to:

 

OLECH Service Kwiasowscy

Olechowska 11b

Łódź

 

Robią najlepsze fury od skomplikowanych napraw mechanicznych po elektronikę i całą resztę. Na BMW się znają jak nikt inny a Tłokiński i ci z Teresy mogą im buty wiązać. Mają przy okazji autoryzację Saaba i Opla oraz stację diagnostyczną. Jest to solidna firma z tradycjami, działają uczciwie a jedyna ich wada to to, że zapisywać się trzeba do nich z wyprzedzeniem bo mają tak wielu klientów (jeżeli to można nazwać "wadą" :) ). Mają gigantyczne doświadczenie w naprawie samochodów. Ceny przystępne.

Piotra "Kwiaska" zman, bo motocyklem jezdzi, ale nie wiedziałem ze maja serwis BMW, musze sie dokładniej dowiedziec co i jak :)

Edytowane przez Martinez BMW 525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba o pomoc,

 

Gdzie zajechac z e38 740 na sprawdzenie/diagnoze automatu? (wchodzi w tryb awaryjny)

 

OLECH SERVICE, Olechowska 11b

 

Co do BMW to lepiej nikt się nie zna.

Kolego, chyba jestes jakim ich dobrym ziomalem, bo na każdej stronie widze twoje posty jak ich polecasz! to juz wydaje sie dla mnie podejrzane :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge smialo polecic ASO Tlokinski. nie mialem z nimi zadnych problemow i jak poczytalem opinie w tym temacie to jestem troche zdziwiony haslami typu "podla reke i obsluzyl najpierw swojego kolege ktory stal za mna w kolejce"... serwisuje u nich juz 4 auto (e87, e71, f20 i f10) i nie zamierzam zmieniac... zawsze milo i sprawnie, fakt ze czasem musialem dluzej czekac na auto niz bylo wczesniej powiedziane ale wole miec porzadnie zrobione, a do tego jak ktos lubi byc przyjety w ludzkich warunkach czyli z normalna poczekalnia, kawka herbatka, ciasteczkiem to tylko aso za ktore trzeba odpowiednio zaplacic i niestety ale te dodatki tez definiuja ceny. z honda jezdzilem po roznych domoroslych mechanikach i zawsze cos bylo nie tak... wyroslem juz z czegos takiego ;)

 

z p. Robertem o ktorym ktos wczesniej pisal mialem stycznosc nieraz i czesto slyszalem o sytuacjach gdzie klient jezdzil po garazach zeby naprawic auto i po kilku roznych i tak jechal do aso bo niestety ale przeszkolony i wykwalifikowany personel z doswiadczeniem znajdziecie tylko w aso :D

 

z tego co sie orientuje to sam tlokinski byl przez wiele lat mechanikiem i widzialem ze osobiscie doglada serwis czy wszystko jest jak nalezy. co wiecej kiedys jak mialem spory problem ze skrzynia w e87 sam mnie zabral na przejazdzke, juz po naprawie, zeby pokazac co i jak i doszedlem do wniosku ze "chlopak" ma wiedze

 

bawi mnie troche to jak wszyscy sie zachwycaja serwisem u braci, z tego co rozmawialem z ludzmi wnioski mam takie - bracia znajomym/stalym klientom ogarna temat ok, a jak sie jest z ulicy to odwala po lebkach... zasadniczo z tego co wiem to czesci biora od tloka :) i niestety jak to w polsce bywa ludzie kupuja auta na ktorych utrzymanie juz ich nie stac wiec jezdza po takich garazowych mechanikach zeby bylo tanio... w niemczech nie ma czegos takiego bo ludzie mierza sily na zamiary i nie musza kombinowac :D

Kolego nic do ciebie nie mam, ale czytajac twoja wypowiedz, jedyne co mi sie nasuwa na myśl; to ze masz kupe siana, ale nie masz w sercu BMW, tak jak wiekszość tej polskiej " Biedoty" Piszesz tak o ASO i wcale Ci sie nie dziwie, bo po prostu Cie STAĆ!!! Jak by wszyscy mieli kase to nikt poza ASO by nie zostawił auta, to chyba normalne :duh: Ale nie lubie jak ktos sie smieje z kogos ze go nie stac na serwis! Nie wszyscy co lubia BMW maja tyle co ty :( Ciesz sie ze masz kase, a ja sobie zrobie auto u chłopaków w garazu! Ps. Bez obrazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje elektryka [ wszyscy wiedza o kim mówie ]który pracował na Wydawniczej 5 dawniej na Rzgowskiej 44, Miał chyba na imie Rafał, lub Mariusz nie jestem pewien... Wie ktos z was gdzie on teraz pracuje, moze jakiś namiar macie do niego? Poszukuje jego, bo nie zostawie w innych łapach swojego auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

A kogo w Łodzi polecicie od gazu. Mam instalację nie wbitą w dowód ( ukłony do poprzedniego właściciela ) ale musze tak na razie jeździć.

 

Mam gaz do regulacji i ustawienia i nie wiem do kogo za bardzo podjechać - żeby było to dobrze iw miarę nie kosztownie.

 

U kilku byłem to nóż się w kieszeni otwiera jak z łaską pyta się : Coooo?

 

Może macie jakieś dobre doświadczenia z gazownikami w Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.