Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, że nie odpowiedziałem na pytanie skierowane do mnie, ale nie zaglądałem do tematu

Na Prymasa Tysiąclecia za stacją Orlenu jest bardzo dobry warsztat, gdzie robią geometrię - nie pamiętam w tej chwili adresu, ale to jest na przeciwko miejsca, gdzie sprzedają Motocykle na Bema.

 

Dobra wulkanizacja jest np. na Wolskiej pomiędzy Płocką i Sokołowską - wyważając koła na aluminiowych felgach przyklejają ciężarek od właściwej strony (nie ma nic gorszego niż ciężarek na rancie).

 

takie warsztaty znam, ale prewnie znajdziesz coś bliżej siebie ;)

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Potrzebuje naprawić skrzynię GETRAG S6S 420G jest to 6 biegowa.

Zapraszam do mnie.

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwóch sympatycznych gosci z Brwinowa, robia samochody po dzwonach, usuwają korozje,odnawiaja staruszki, polerka, ogolnie full serwis jesli chodzi o lakiernictwo, robia tez mechanike: zawieszenia, klocki, tarcze, sprzegla itd. Problemy z tds nie sa im obce bo jeden z nich uzytkuje wlasnie samochod z tym silnikiem. Chlopaki robia naprawde tanio w porownaniu do konkurencji, a robota wychodzi im perfekcyjnie. Robilem u nich ostatnio swoj samochod i jestem mile zaskoczony. Ogolnie polecani przez kolegow z z forum hondy.

Nr tel do nich: 503466663 508140077

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzynek, a nie zarejestrowales sie przypadkiem tylko dla zrobienia reklamy?

To samo podejrzewam. Mag-Pol jest z tego znany... Na wielu forach ten sam system...

Mają opracowane dwa systemy:

- rejestracja użytkownika, który napisze parę postów, w tym reklamę tegoż warsztatu

- rejestracja użytkownika, którego pierwszym i ostatnim postem jest reklama.

Ja Mag-Pol odradzam. Idą już na ilość, a nie jakość. Dobre warsztaty reklamować się nie muszą.

 

Nie ida na jakosc????? A skad zes gosciu wzial taka opinie???

Moj post jest tutaj dopiero drugi, bo generalnie nie udzielam sie na forum, ale watek dotyczacy warsztatow przegladam. W Mag-Polu bylem pierwszy raz ponad rok temu, co zreszta sklonilo mnie do napisania pierwszej dobrej opinii na ich temat na tym forum. Bylem tam jeszcze pozniej 2 razy i od tamtego czasu zmienilo sie u nich tylko to, ze Pan Grzegorz nie ma juz tyle czasu, zeby ze mna pogawedzic o mojej Beci, bo teraz czesciej go nie ma, niz jest. A spadku jakosci na pewno nie zauwazylem, natomiast zauwazalny jest wzrost ilosci klientow. I widzialem rowniez sporo pochlebnych opinii o Mag-Polu od uzytkownikow z bardzo duza iloscia postow. Natomiast Twoje "Idą już na ilość, a nie jakość" czy "Dobre warsztaty reklamować się nie muszą" nie mowia nic ani o fachowosci, ani o kosztach. A tam pierwsze jest na wysokim poziomie, a drugie na niskim. Co akurat nie jest w Polsce takie oczywiste.

 

A dla mnie bardziej dziwne sa posty np: od uzytkownika anjinsan o tresci : "Zapraszam do mnie". To nie jest reklama??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

panowie, może ktoś zna mechaniora od bmw w okolicach pragi północ

interesuje mnie wymiana chłodnicy wody i naprawa mechanizmu wycieraczek.

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, może ktoś zna mechaniora od bmw w okolicach pragi północ

interesuje mnie wymiana chłodnicy wody i naprawa mechanizmu wycieraczek.

bosy77 możesz spróbować w wesołej - ul. wschodnia 21a

od listopada byłem tam kilka razy, robiłem wtryskiwacze, czujnik położenia wału, teraz robię konwerter w asb. Właściciel jest miłośnikiem bmw (i oczywiście klubowiczem, ma piękne e24 635 csi i właśnie odbudowuje 1802 ti, mogę z nim godzinami nawijać o bawarkach).

Kontakt telefoniczny wysyłam Ci na PW.

 

Cenowo jak dla mnie rewelka - a co najważniejsze gość nie uważa się za omnibusa, tylko jak czegoś nie wie to wie gdzie z tym pojechać, a jak coś wie to robi to cacy ;] - ma w końcu 4 bawarki na podjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JEDZCIE DO RASZYNA :nienie: !!!!

KOLEGA TAM TRAFIŁ I ZOSTAŁ NACIĄGNIĘTY NA KOSZTY,A TAK WOGÓLE TEN PUNKT TO KOMPLETNA DZIURA.!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:

Znowu osoba z jednym postem...

 

Naciągacze i partacze, to są w Mag-Polu. A szef to chamek i prostak żywcem od pługa odciągnięty. Kolega miał z nimi do czynienia. Zamiast od razu wyeliminować usterkę, to wymienili po kolei inne części...A przyczyną okazała się błahostka - czujnik temperatury silnika. Ceny części też maja z kosmosu.

 

Oto kilka postów, z innego forum, opisujących "działalność" Mag-Polu:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=14754#14754

Nie jedżcie do MAG-POLu w Piasecznie!!!!!!!!!!!!

To oszuści i naciągacze, a przy tym wiedza na temat BMW

śmiesznie mała.

Pojechałem do nich ze stukaniem z przodu i skrzypieniem z tyłu.

Zdiagnozowali co jest do naprawy, wycenili na ok. 900 zł.

I miały być włożone części z firmy Febi.

Po "naprawie" objawy czyli stuki z przodu i skrzypienie z tyłu było dalej.

No to panowie zrobili ponowną diagnozę (oglądali w czterech łącznie z szefem)

i wycena na 1200 zł. Szok.

Ponieważ przyjaźnię się z Radkiem 540V8, to mimo że mam dużo pracy to wyrwałem

się i przejechałem te 150km do niego

i razem wszystko przejrzeliśmy na kanale.

Okazało się że części które wstawili to polskie tanie zamienniki=shit.

Wymieniliśmy parę części w zawieszeniu które kosztowały 450zł.

i teraz nastała w aucie cisza i jest super.

I dodam że nie były to elementy które Magpol chciał mi wymieniać za 1200zł.

Omijajcie tych oszustów z daleka.

A i jeszcze okazało się że urwali mi śrubę mocowania tłumiki przy tylnym

zderzaku i nic nie powiedzieli. Dla mnie są zerem.

 

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=86300#86300

MAG-POL

 

jak zawsze sie wypowiadałem dobrze tak teraz muszę się wstrzymać.

Panowie dodatkowo zajęli się GPSem, nawigacją itp. i mam na razie obawy czy wszystko idzie w parze. Interes i dobro klienta, praca i czas na spokojną ocenę i pomoc klientowi. Poczekam z oceną jak pojadę wyjaśnić moją sprawę. Ale coś mi się wydawało jakby stracili zainteresowanie - klientem, tego z czym przyjeżdza, jaby tylko - ohaczyć, zapisać...i dalej. Poczekam z oceną ale mam mieszane odczucia

 

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=244397#244397

Postanawiam wstawić auto do MAG-POL-u lub MCARS.

Wybrałem MAG-POL więcej pozytywnych opinii na forum. Lawet (200zł) i bunia jedzie do piaseczna. Tam stwierdzają że prawdopodobnie pęknięty blok lub uszczelka i najlepiej będzie wymienić na nowy silnik. Pięknie dziękuje za diagnozę i chce zmienić zakład bo silnik to każdy może wymienić mniej pracy i nie trzeba dawać gwarancji. Niestety naliczają mnie około 300zł ( już nie pamiętam dokładnie) za diagnozę

 

To ma być ta fachowość? Zwykłe zdzierstwo i chałtura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat u nich wymienial olej w skrzyni (automat) w swojej E38....po wym ianie oleju skrzynia szarpie na D i R a i szarpie tez przy redukcji 5 biegu pzy predkosci okolo 60km/h. Wczesniej zdiagnozowali ze olej trzeba wymienic bo kick down nie trybil tak jak powinien (redukowal tylko o 1 bieg) Wydaje mi sie ze skoro oni tak dbaja o klienta i sda takimi fachurami to powinni wiedziec co sie zesralo lub co oni zesrali. Nowy olej i szarpie skrzynia :shock: jedyne co powiedzieli to ze olej i skrzynia musza sie "ulozyc" po dzis dzien sie nie "ulozylo" a wymiana byla ponad pol roku temu. Jak dla mnie kaszan.
Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie.

_________________

auto classic service - 601236410

diagnoza OBD I/II

mechanika i elektryka BMW

 

Polecam!

 

 

przy okazji skoro juz tu jestem to odradzam blacharza z powsina, z Potułkały 11, partacz totalny, robi wrazenie paroma oldtimerami ktore stoja na podworku i gadka swiadczaca ze ma zamilowanie, ale robote partoli, przypalenia od polerowania, rdza wychodzi po paru miesiacach, jak nie ma spinek pod reka to wszystko mocuje na blachowkrety, nie mowiac o innych kwiatkach ktore im dluzej sie samochod uzytkuje i oglada tym wiecej widzi. omijajcie, chyba ze chcecie robic 2 razy, z czego dopiero drugi raz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam wszystkich.

 

Panowie potrzebuje namiary na naprawde dobrego i uczciwego mechanika.

Naprawiałem ostatnio samochód w pewnym warsztacie którego narazie nazwy nie podam, bo nie jestem pewien do końca czy zostałem oszukany.

Pekła mi głowica w E34 525TDS 93r. automat.

Wszedłem na forum sprawdzić gdzie najlepiej pojechać.

Pojechałem do wybranego warsztatu i za naprawę skasowano mnie 4200zł

Nie jestem zadowolony z naprawy.

Samochód dziwnie sie zachowuje tak jak by nie to samo serducho.

Silnik chodzi głośno, mam jakies wycieki, nie powkrecane wszystkie szpilki od głowicy i dużo by tu jeszcze wymienić.

Zrobili rozrząd i wymienili głowicę a może i pompę która wymiany nie wymagała. Jeździłem samochodem dwa lata zrobiłem nim około 60000 km i wiem jak się zachowywał. Nagle po naprawie zamiast być dużo lepiej to jest dużo gorzej.

 

POMOCY

 

Przyłączam się do BAGORA

MAG-POL w Piasecznie to naciągacze.

To o tych fachowców chodziło w moim wcześniejszym poście.

 

NIEPOLECAM MAG-POLU w PIASECZNIE, wszystkim którzy tam byli radzę sprawdzić czy rzeczywiście mają wymienione to co im powiedziano.

 

Bierzcie faktury, bo nie udowodnicie im, że was naciągneli.

Ja niestesty nie mam faktury i nic już z tym nie zrobię.

Jedyne co mogę zrobić, to odradzać każdemu kto chce tam pojechać.

Chciałbym sprostować zdanie z wcześniejszego postu.... mam wkręcone wszystkie szpilki.

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

 

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania warsztatu, bo zbliża mi się wielkimi krokami INSPEKCJA II. Samochód jest stosunkowo młody i do tej pory serwisowany był w autoryzowanej stacji....dzwoniłem do MAG-Polu BIS - ceny i owszem zachęcające , tylko jedno co mnie zastanowiło to, że płaci się za części i wymianę ,a przegląd samochodu to oni zrobią za free....nie to że nie lubię jak ktoś coś dla mnie za free wykonuje , tylko mam takie doświadczenia , że na ogół jak coś jest za free to jest wykonane (lekko mówiąc) z małą starannością...

Zastanawiałem sie także nad Mcars....a w ostateczności ASO na wrocławskiej - tylko z ASO to jest troszkę tak, że cenowo są dość nieprzewidywalni i o ile cena przeglądu jest powiedzmy stała , to każda rzecz wykonana poza przeglądem to już konkretna kasa nie zawsze adekwatna do usługi....

Tak wogóle , to macie może jakieś opinie na temat ASO na wrocławskiej - ceny przeglądów i jakość wykonanych prac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś profesjonalnego warsztatu lakierniczego w Warszawie lub okolicach. Zapadła decyzja że becia zostaje autem okazjonalnym dlatego też chce oddać samochód w celu zrobienia zaprawek i położenia nowego lakieru na całym aucie.

Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zamiar zakupić e46 i chciałbym je sprawdzić wcześniej w ASO- pytanie w którym, który polecacie. Oczywiśćie można w aso bmw, ale żadne w w-wie nie ma wolnego terminu do 10maja a mi zależy na czasie. Czy możesz podać mi jakiś "sprawdzony" warsztat?

Chciałbym auto:

- podłączyć pod kompa,

- pomiar powłoki lakierniczej,

- ścieżka diagnostyczna,

- zawieszenie,

- silnik- wycieki, stan itp

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Termin na pewno bedzie w MAGPOL-BIS - ja dzwoniłem do nich w sprawie inspekcji II - mówili , że z terminami do końca kwietnia nie ma problemu....ale nie wiem czy Magpol to "polecany" warsztat....nigdy jeszcze tam nie byłem....

Co do ASO BMW to chyba nie wiele osób z forum je odwiedza....

 

 

pozdrawiam,

michaladm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić warsztat w Łomiankach na Rolniczej - Mariusz. Serwisuję u niego wszystkie auta od parunastu lat /poprzednio jeszcze w garażu na Bielanach/-naprawia wszystko, jesli czegoś sam nie robi wozi do sprawdzonych fachowców albo doradza do kogo podjechać.

Zostawiam u niego auto zawsze na pewniaka na cały dzień i wiem że mam zrobione uczciwie i rzetelnie.

A co do cen - podaję przykład: wczoraj w Tds-ie wymieniał /części moje ale ma też w dobrych cenach/ - obydwie poduszki pod silnik, 2 wahacze, 2 łączniki z tyłu, rolkę napinacza, siłownik zamka centralnego w tylnych drzwiach.

Za robociznę zapłaciłem 180 zł. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niektóre rzeczy w swojej E34 robię w ASO Inchcape na Wrocławskiej, np. ostatnio wymiana sprzęgła + wymiana oleju w skrzyni i naprawa wybieraków biegów. Niedługo jadę na wymianę kilku elementów zawieszenia i układu kierowniczego.

 

Generalnie na jakość warsztatu ani obsługi klienta nie mogę narzekać - mechanicznie poprawnie, grzecznie i na czas. Do tego każdorazowo sprawdzenie podstawowych rzeczy w aucie - ciśnienie w gumach, światła, dolewki płynów itp rzeczy. Wiem, że to pierdoły, ale cieszą.

 

Jeśli chodzi o ceny robocizny to są dość wysokie, chociaż spotkałem się już z podobnymi w nieautoryzowanych warsztatach. Części - wiadomo, że oryginalne z reguły do tanich nie należą, dlatego kupuję własne graty, bo jakość podobna za zupełnie inną cenę (np. komplet sprzęgła Sachs ~450 zł, oryginał w ASO ~740).

 

Osobiście nie polecam mojej metody w stosunku do tak starego auta jak E34, ale ja robię to z czystego lenistwa, bo na Wrocławską mam rzut beretem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w ASO ceny nie są atrakcyjne...ale biorą kase za wiedzę i narzędzia oraz gwarancję jakiej udzielają...

Jeśli chodzi o inspekcję II to cene mnie jakoś nie powaliła - 1500pln. W magpolu wymieniają płyny zgodnie z tym co powinno być wymienione przy inspekcji II i biorą ok.900pln .

A i jeszcze tak informacyjnie pytałem się ile kosztuje u nich (na wrocławskiej) przegląd zawieszenia - 100PLN...

 

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :dance:

Jestem świeżo upieczonym właścicielem BMW. W dniu wczorajszym przeszukałem polecane warsztaty w maz. i nie znalazłem nic na temat naprawy zegarów, a mam uszkodzony display(prawie nic nie widać) oraz zegarek. Proszę o wskazanie magika który zna się na rzeczy koło Warszawy.

Pozdrawiam

Brewex

P.S. Wszelkie uwagi godnie przyjmę do wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.