Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego zmierzasz z tym Panem Boczar ( Boczarem ) ? Pytałeś miesiąc temu i nikt Ci się na jego temat nie wypowiedział.Jak masz problem z autem, to jedź do Mateusza do Mrowli.Przecież to zaraz za Rzeszowem.
Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o to, że P. Mateusz jest dobry w elektronice a nie mechanice, otrzymałem info że parę osób co u niego było, nie było zadowolonych, źle stawia diagnozy, jest drogi i wymienia części całkiem niepotrzebnie (to tylko opinia), a mnie na razie nie stać na płacenie i wymiany aż znajdzie się przyczynę (mechaniczną). Dlatego pytam, bo może ktoś tam był (Boczar) i wie coś więcej. Poza tym opinie innych warsztatów w Rzeszowie tez mnie odstraszają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jest dobry w elektronice a nie mechanice, otrzymałem info że parę osób co u niego było, nie było zadowolonych, źle stawia diagnozy, jest drogi i wymienia części całkiem niepotrzebnie (to tylko opinia), a mnie na razie nie stać na płacenie i wymiany aż znajdzie się przyczynę (mechaniczną)

:shock:

Nie obraź się, ale to jeden wielki stek bzdur. :mad2: Jakbyś czytał choćby to forum, to wiedziałbyś , że facet zna się na robocie. Byłem u niego kilka razy i powiem Ci, że ceny nie odbiegają od cen za naprawę u pseudo mechaników. Ale to tylko Twój wybór. Jedni wola się bujać od mechanika do mechanika w poszukiwaniu usterki. Ja na dzień dzisiejszy wolę poczekać nawet i ten miesiąc, ale wiem, że warto. Poza tym, skoro piszesz, że nie stać Cie na wymienianie części bez końca w poszukiwaniu przyczyny, to tym bardziej powinieneś tam jechać.Myślisz, że Pan X czy też Pan Y który naprawia wszystko co jeździ po naszych podkarpackich drogach zdiagnozuje(bez wymieniania przeróżnych części) co boli konkretnie Twój samochód? Wątpię w to. A Mateusz zapewne widział nie jeden taki samochód jak Twój i może Ci o nim w ciemno wiele powiedzieć.

To jest moja prywatna opinia i wydaje mi się, że nie odbiega ona od opinii większości osób tutaj na forum.

Jedź do Mateusza a nie pożałujesz :cool2: i jeszcze mi piwo postawisz, bo będziesz zadowolony :lol:

Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

REGENERACJA TURBOSPREZAREK www.turbonaprawa.pl Rzeszów ,ul, króla augusta 50 tel 603 506 204

Solidna firma, oryginalne czesci do turbosprezarek, profesjonalny sprzęt , szybka naprawa diagnostyka i pomoc techniczna

mozliwosc zregenerowania turbo w 1 dzien przed wczesniejsza konsultacja , :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Poszukuję dobrego mechanika z Rzeszowa lub okolic. Do wymiany uszczelka miski olejowej oraz pierścień uszczelniający skrzyni biegów (nr OEM 23121282394) w moim BMW E91 z 2006 roku. Jaki może być orientacyjny koszt oraz czas naprawy?

 

Z góry dziękuję za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnio stalem sie (nie)szczesliwym posiadaczem mazdy 6 nie rezygnujac z mojej beemki 5. Szukajac jakiegos mechanika dajacego rade z mazda znalazlem Pana Jagiello z Lysakowa na trasie z Zaklikowa do Modliborzyc i jestem pod ogromnym wrazeniem, z Mazda poradzil sobie bez problemu, glownie chodzilo o elektronike.

Wgranie najnowszego softu, dynamiczne korygowanie skladu mieszanki czasu wtrysku czy innych to dla niego nie problem.

Twierdzi ze poza Volvo radzi sobie z kazdym autem. BMW wlacznie z modelami z seri F, najnowsze Mercedesy ktore sa trudne w diagnozowaniu, oczywiscie Fordy Ople, Fiaty czy Japonczyki.

Facet jest bardzo mily w kontakcie i naprawde tani. Spedzilem u Niego okolo 1,5 godziny, godzina w trakcie jazdy z kalibracja silnika i 30min na placu wgrywania najnowszego softu za to zaplacilem 150zl. Mozna? Mozna!

PS. gdyby ktos chcial nr tel zapraszam na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

ja polecę regenerację turbosprężarek w Mielcu Firma Turbor http://turbosprezarki.info/oferta-regeneracja.html ul. Długa 55 39-300 Mielec

tel.:504-53-0667

firma z doświadczeniem i dają gwarancję na zregenerowane turbiny, można z nimi współpracować na terenie całego kraju

 

tak wyglądają zregenerowane turbiny

http://turbosprezarki.info/zregenerowane-turbosprezarki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mateusz jest dobry w elektronice a nie mechanice, otrzymałem info że parę osób co u niego było, nie było zadowolonych, źle stawia diagnozy, jest drogi i wymienia części całkiem niepotrzebnie (to tylko opinia), a mnie na razie nie stać na płacenie i wymiany aż znajdzie się przyczynę (mechaniczną)

:shock:

Nie obraź się, ale to jeden wielki stek bzdur. :mad2: Jakbyś czytał choćby to forum, to wiedziałbyś , że facet zna się na robocie. Byłem u niego kilka razy i powiem Ci, że ceny nie odbiegają od cen za naprawę u pseudo mechaników. Ale to tylko Twój wybór. Jedni wola się bujać od mechanika do mechanika w poszukiwaniu usterki. Ja na dzień dzisiejszy wolę poczekać nawet i ten miesiąc, ale wiem, że warto. Poza tym, skoro piszesz, że nie stać Cie na wymienianie części bez końca w poszukiwaniu przyczyny, to tym bardziej powinieneś tam jechać.Myślisz, że Pan X czy też Pan Y który naprawia wszystko co jeździ po naszych podkarpackich drogach zdiagnozuje(bez wymieniania przeróżnych części) co boli konkretnie Twój samochód? Wątpię w to. A Mateusz zapewne widział nie jeden taki samochód jak Twój i może Ci o nim w ciemno wiele powiedzieć.

To jest moja prywatna opinia i wydaje mi się, że nie odbiega ona od opinii większości osób tutaj na forum.

Jedź do Mateusza a nie pożałujesz :cool2: i jeszcze mi piwo postawisz, bo będziesz zadowolony :lol:

 

Korzystałem z usług Pana Mateusza i oprócz niezaprzeczalnych zalet są też i wady.

Zalety to faktycznie ogromna wiedza, często (ale nie zawsze) jest w stanie po kilku słowach trafnie zdiagnozować usterkę. Nie wymienia rzeczy niepotrzebnych.

Stosowne ceny, jakość napraw.

Wady:

-bardzo słaby kontakt czasami i 2 dni nie można się skontaktować mimo wcześniejszego umówienia się na tel.

-auto stało ponad miesiąc mimo że były to drobne usterki.

-W sumie to auto odbierałem teoretycznie 4 razy. Po kilku próbach dodzwonienia się jest info że auto będzie do odebrania ale żeby jutro potwierdzić. Tel na następny dzień, jednak coś jeszcze do zrobienia auto będzie za kilka dni. Ten schemat też powtarzany parę razy, dodatkowo część spraw okazało się że jednak jest ok.. Było to bardzo irytujące zważywszy że cały czas byłem bez auta i żeby się dostać po auto też musiałem organizować sobie transport.

- na koniec niemiły incydent, przy odebraniu auta pojawia się lekko zarysowany narożnik zderzaka ;//

Edytowane przez leniu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam serwis w którym profesjonalnie zajmują się regeneracją wtryskiwaczy do silników wysokoprężnych. Wysłałem do nich swoje wtryskiwacze i silnik pracuje jak nigdy. Naprawdę warto i polecam osobom, które akurat mają dylemat, gdzie oddać wtryskiwacze. Firma robi tylko na oryginalnych częściach, na profesjonalnych maszynach, więc nie ma mowy o partactwie.

 

ul. Mostowa 24a

37-464 Stalowa Wola

tel. 601 856 277

015/843-27-47

 

http://www.wtryskiwacz.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W końcu i nam było poznać Pana Wlazło.Byłam,poznałam,zobaczyłam,sprobowałam i mogę stwierdzić kobiecym obiektywnym okiem: nie ukrywam czas oczekiwania na naprawę jest irytujacy,jednak cos kosztem czegoś,Jeżeli mamy doczynienia z osobą która jest naprawdę dobra w tym co robi no to niestety musimy wiedzieć,że nie tylko my mamy samochód do naprawy,ale terminy na naprawę są jak z guuumy i z minusów to by było zapewne tyle.Pan Mateusz własciwie podczas rozmowy telefonicznej,nie widząc auta już był w stanie powiedzieć,co mamy uszkodzone,niewątpliwie można nazwać Go Magikiem w krainie BMW .Wchodząc za ogrodzenie posesji ma się wrażenie,że trafia się do jakiegoś innego świata,a pośród niezliczonej ilości aut biega czarodziej.Co do cen nie są wcale wygórowane jak ktoś tutaj napisał.Na wszystko Pan Mateusz wydaje rachunek,fakturę wiec jest i czarno na białym co ile kosztuje.Jakość usługi pierwsza klasa,kontakt również.Według mnie Pan Mateusz to Magik przez duże M i szczerze powiem,że pomimo odległych terminów nawet nie zamierzam szukać kogoś innego.Może ten post zabrzmiał jak reklama,ale może i komuś się moja opinia przyda kto bedzie szukał naprawdę dobrego mechanika do swojego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ZGADZAM SIE W 100 % TEN FACET TO PORAZKA.TRZYMAL AUTO 6 TYGODNI POROBIL ZWARCIA NA ELEKTRYCE I NA KONIEC MUSIALEM ZABRAC JE LAWETA.W INNYM SERWISIE ABS W RZESZOWIE DOSTALEM AUTO PO DWOCH DNIACH A MALEC USZKODZIL WIECEJ NIZ ZREPEROWAL .PONIOSLEM WIELKIE KOSZTA ZWIAZANE Z LAWETA ORAZ TYM ZE AUTO ZABRALEM DOPIERO PO 6 TYGODNIACH BO CODZIENNIE MI WCISKAL INNA BAJECZKE ZE JUZ ROBI ITD A JA MU WIERZYLEM .PO SCHOLOWANIU AUTA OKAZALAO SIE JESZCZE ZE USZKODZIL MI PRAWE DZWI ORAZ ZARYSOWAL MASKE.JERZY MALEC TO PORAZKA TOTALNA TEN FACET POWINIEN POJSC POD SAD ZA TO CO WYPRAWIA .STRZEZCIE SIE I BRON BOZE NIE WIERZCIE W JEGO TANDEDTE GADKI BO GADAC TO ON UMIE ALE CHYBA TYLKO TO .

 

Jest dobry macher od BMW nazywa się Jerzy Malec ma swój mały warsztacik w Rzeszowie na ulicy Dąbrówki 6 co moge dodać to to że zna się na rzeczy bardzo dobry fachowiec polecam

Osoby zarządzające firmą:

Jerzy Malec - Właściciel, 0 698 519 330;(0-17) 740 24 62

jurek-malec@wp.pl

 

Absolutnie nie polecam tego warsztatu!!! PRZEJEZDZIL MOIM AUTEM PONAD 1000KM!!!!!! Wrocilem z Anglii przed swietami Bozego Narodzenia, mialem umowiona wizyte w tym warsztacie 2 miesiace wczesniej na 17 grudnia. Oddalem Mala bo robie nia nawet dlugie trasy a wiec chcialem miec wszystko cacy, zalezalo mi na czasie a nie na pieniadzach. Robota miala trwac gora do swiat, auto odebralem 8 stycznia!!!, dzien przed wyjazdem, pewnie stad te 1000 km, potrzebowal auta!!!. Miala byc sprawdzona pompa wtryskowa, turbo, wtryski, wymieniony zimering w skrzyni i tuleje belki tylnej. Po odbiorze auto jakby slabsze bylo, Pan zapomnial opaski na wezu od turbo, przekrecil gwint od sruby podtrzymujacej obudowe filtra powietrza i sruba luzno latala w srodku, moglo ja zassac do sprezarki!!! Powiedzial ze zimering na skrzyni Ok, wszedzie sucho to nie wymienial, a w drodze malo skrzyni nie zatarlem bo oleju braklo. Powiedzial ze nie dal rady wymienic tulei bo zapieczone i zepsul 2 specjalne sciagacze do tego, wymienilem je pozniej sam domowymi sposobami bez problemu, okazalo sie ze nawet tam nie zagladal. Pod dwoma wtryskami bylo mokro a po umyciu samochodu okazalo sie ze porysowane i poobijane dookola. Poza tym brudne w srodku zostawil. Gosc myslal ze jestem ciemny i nie zauwaze tego wszystkiego. PRZESTRZEGAM SZCZERZE PRZED NIM. NIE ODDAJCIE MU SWOICH CACEK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od siebie - BMW Wlazło moge polecić w 100%.

 

Czas oczekiwania - jak najbardziej akceptowalny

Cenowo - przyzwoicie

Obsługa - pełen profesjonalizm, widać, że człowiek jest pasjonatem i nie traktuje swojej pracy wyłącznie jako pracę.

Zaplecze sprzetowe - jak wyżej - full profeska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam mechanika dla okolic Mielec - Tarnobrzeg

Nowy warsztat, dobry sprzęt, robota zawsze zrobiona w terminie (czasem trzeba poczekać)

 

P.P.H.U."VICTOM"

mgr inż Arkadiusz Solarski

ul. Tarnobrzeska 35

39-451 Skopanie

Telefon: 666 269 510

E-mail: arek.solarski@victom.pl

http://www.victom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
jestem tu nowy ale miałem doczynienia z kilkoma z '' polecanych '' warsztatów i powiem tak: Pan Boczar serwisował nam wszystkie auta firmowe i robił to dobrze, chodź jak widziałem jak ''młodociani'' wyjeżdżali alfą gta która stała kilka dni nie odpalana i dają odrazu w pałe trochę mnie to zniechęciło... MDM - znam chłopaków Daniela i Marcina, niewiem jak teraz ale jak miałem astre gsi(kilka lat temu) i był problem z pracą silnika na PB przyjechałem autem o własnych siłach. Zadzwonili do mnie że auto jest gotowe skasowali 450zł wsiadłem do auta i nie odpaliłem... zabrałem auto do ASR ( za media marktem w Rzeszowie) wymienili przepływomierz zapłaciłem 60zł i auto jeździło jak marzenie. Ja od kilku lat robię auta tylko w ASR i naprawdę mogę ich polecić, szefowie Mateusz i Andrzej są naprawdę kumaci w bmw, Mateusz ma e38,e39 i x5 i jest miłośnikiem marki. Ja polecam w 100%!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny plus dla Mateusza z BMW Wlazło za podjęcie się ogarniecia tematu rozliczenia szkody… Niestety w majówkę byłą stłuczka… kur.. Mobilny będę chyba dopiero pod koniec miecha. Anyway jakby komuś się przytrafiło nieszczęście – można uderzać.

PS – kij ci w oko frajerze w oplu. Dzieki za wspaniały weekend majowy… :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.