Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Hmm.. Pewnie nie ogarnia tego silnika... Poza tym nie ma kompa do niego.. Tu w Przemyślu to mało kto wie za co się zabrać... "może cewki, może świece, może pompa paliwa, może sonda lambda, może czujnik położenia wału, może filtr paliwa.. " Robert powiedział, że się nie podejmie i pełen szacunek dla niego, bo nie bierze się za coś o czym nie ma pojęcia, jak co niektórzy.. Do Auto - Fan 'u nie zajeżdżam, bo raz już byłem i połowę auta powymieniali "przy okazji"..
Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez ba­rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Gdzie na Podkarpaciu(najlepiej w Rzeszowie) jest dobry zakład gdzie dobrze ustawią mi geometrie? Większość warsztatów jak im mowie o obciążnikach to się tylko ze mnie śmieją, że jak wiem lepiej od nich to żebym sam sobie ustawił :| . Możecie coś polecić?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Pewnie nie ogarnia tego silnika... Poza tym nie ma kompa do niego.. Tu w Przemyślu to mało kto wie za co się zabrać... "może cewki, może świece, może pompa paliwa, może sonda lambda, może czujnik położenia wału, może filtr paliwa.. " Robert powiedział, że się nie podejmie i pełen szacunek dla niego, bo nie bierze się za coś o czym nie ma pojęcia, jak co niektórzy.. Do Auto - Fan 'u nie zajeżdżam, bo raz już byłem i połowę auta powymieniali "przy okazji"..

 

 

Robert napewno dalby sobie rade z tym silnikiem tylko on jest taki ze jak ma lepsza i bardziej oplacalna robote to sam wiesz jak jest. a jeszcze jak czuje ze bedzie zabawy a zabawy to mowi nie.

 

 

a co konkretnie sie dzieje??? daj PW.

 

autofan omijam tez szerokim lukiem. drogo i badziewnie, ciagle nowi ludzie nie majacy pojecia amowia co innego.

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pewne spostrzeżenie co do Pana Mateusza z Mrowli. Oddałem auto, które miało problem ze spalinami w układzie chłodzenia. Okazało się, że trzeba wymienić uszczelkę, splanować głowicę..wiadomo jak jest. Potem doszły jeszcze helicoile na gwintach i ustawienie vanosów. Wszystko pięknie do momentu kiedy muszę wspomnieć o czasie tej naprawy. Pan Mateusz naprawił auto w ciągu 3 tygodni. Trochę długo. Obecnie odebrałem auto. Problemy rzeczywiście zniknęły, a silnik bardzo dobrze pracuje. Podsumowując - dobry fachowiec, ale ma mnóstwo pracy więc termin naprawy nieco się przeciągnął.

Edytowane przez slawoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co możecie powiedzieć o P. Boczar z ul Krakowskiej w Rzeszowie ?

http://dobrymechanik.net/mechanicy/rzeszow/boczar-marian-mechanika-pojazdowa.html

 

ktoś miał z nim do czynienia? może coś napisać?

parę osób go polecało, ale chciałbym poznać waszą opinię, głównie chodzi mi o sprawy mechaniczne- silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie ustawiania geometrii w Buniach to mogę polecić w Sanoku ST-Plus. Stacja kontroli pojazdów Adres: Krakowska 190, Sanok Telefon:13 464 64 44. Koszt ok 120 zł i zrobione bardzo profesjonalnie.

 

A odnośnie mechaniki to w zależności co dolega autku mogę polecić kilka warsztatów w Krośnie... Jakby co to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem kolo rotundy tam jest dobry mechanik ale nie pamietam nazwy zakładu. Nawet nie bierze drogo.

czyżby MDM Autostrefa? bo jak oni to nie znalazłem pozytywnej opinii o nich, większość pisze, że jak oni naprawiają to można być pewnym że się niedługo do nich wróci,... na poprawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji i inne w modelach BMW z SERII E: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam poszukuje dobrego mechanika z Rzeszowa do mojego BMW. wyskakuje mi bład czujnika polozenia walka rozrzadu juz 2 "mechanikow" juz probowało to zrobic i dalej mam takie same objawy czyli spadek mocy i do 3,5 tys obrotów slychac strzaly tak jak by pod silnikiem. bardzo bede wdzieczny za polecenie kogos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mrowli kolo rzeszowa gosc nazywa sie mateusz wlazło

same bmy naprawia sprzet y ma takie jak w serwisie ,bylam i widzialam gt1 sss modic pelen profesjonalizm .

 

a ja spytam czy ktoś ma jakies opinie o Panu Boczar z ul krakowskiej 100? w sumie ktoś mi go polecał, ale może więcej opinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.