Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry wieczór

poszukuje dobrego mechanika od bmw na ternie Rzeszowa do podstawowych rzeczy tarcze klocki tuleje wahaczy klima..

pana m. wlazlo z mrowli z czystym sumieniem polecam gdyz sam odwiedzilem go kilka razy i jestem w pełni zadowolony

poszukuje innego z racji tego ze zalezy mi na czasie a pan mateusz niee ma aktualnie wolnych terminow

proszę o odp poparte własnymi doświadczeniami

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Z tego co słyszałem to RS Motorservice, z VAGa tam jeżdżą.

Carconnect Rzeszów- diagnostyka komputerowa, chipy też robi, sprawdzał mi auto jak kupowałem, wcześniej poznałem to w latach 2000 na forum Hondy

 

 

Chodzi ci o to ?

 

http://rs-motorsport.pl/kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaka to woda, płyn chłodniczy czy woda po deszczu, jak woda po deszczu to zapewne zatkane kanały odpływowe jak masz szyberdach, wtedy wystarczy otworzyć szyber i drucikiem przepchać kanały.

 

Jak jesteś z ok Jarosławia to może spróbuj w http://panoramafirm.pl/podkarpackie,jaros%C5%82awski,jaros%C5%82aw,zbo%C5%BCowa,1_b/artur_nietrzeba_auto_tech_mechanika_pojazdowa-aimmhd_pad.html#o-nas

 

http://www.auto-tech24.pl/cennik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Koledzy i koleżanki... obdzwoniłem parę warsztatów które polecacie lecz nikt nie chce podjąć się regulacji luzów zaworowych w silniku m20b25.

Jeśli kogoś znacie kto by to ustawił proszę o podanie do tego kogoś nr tel , dzięki

najlepiej Rzeszów lub jego okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki... obdzwoniłem parę warsztatów które polecacie lecz nikt nie chce podjąć się regulacji luzów zaworowych w silniku m20b25.

Jeśli kogoś znacie kto by to ustawił proszę o podanie do tego kogoś nr tel , dzięki

najlepiej Rzeszów lub jego okolice

Witam,mnie kolego tez czeka regulacja luzów zaworowych, tyle że w m10b18 dzwoniłem do P.Wlazło jednak miał odległy termin nie dogadałem się zbytnio,napisałem maila do Anmar Bosch Service Załęska 98, 35-322 Rzeszów ,i regulacje luzów wycenili mi na 60 zł netto,jeszcze nie oddałem im jednak auta,spróbuje zadzwonić do p.Roberta Llasza z Przemyśla,wolałbym jednak ,aby zrobił mi to ktoś ,kto siedzi typowo w BMW Pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Masz http://www.sotoserwis.za.pl/_kont.html

 

nie korzystałem, ale czytałem pochlebne opinie, no i nie są tani

Znam też osobę która nie była zbytnio zadowolona. 3 razy do nich po naprawie wracała z usterka, a raczej po wymianie na ich używaną skrzynie, za każdym razem ponoć coś wyszło nie z ich winy. Skończyło się na tym że skrzynia nie działa tak jak powinna. Także szukam kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje kogoś kto naprawia szyberdachy w okolicach Rzeszowa.

W mojej E91 coś chrupnęło na zamkniętym dachu i po uchyleniu panorama się nie zamyka, elektrycznie raczej wszystko jet ok.

 

Jest jakiś spec w okolicy czy zostaje mi ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.