Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ;) Jestem początkujący w temacie zamierzam sam zająć się detalingiem ale jeżeli chcesz dobrze żeby to wyszło i sprawnie to polecam firmę GetShine z Rzeszowa giśc Mateusz zna się na robocie polecam zdecydowanie na mojej jedynce nałożył powłokę minął rok i dalej jest jak było na początku ;) :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

chciałem zapytać odnośnie warsztatów w Rzeszowie bądz okolicy - chodzi mi o kompleksową naprawę po kolizji tj naprawy blacharsko-lakiernicze i mechaniczne związane z zawieszeniem, potrzebuje takiego żeby można się było dogadać w sprawie kosztów, części, likwidacji szkody z ubezpieczenia itp. znalazłem pare warszatów - może ktoś korzystał albo ma jakieś doświadczenia z którymś i mógłby się podzielić bądź coś polecić

 

Car service Lachowicz - Rzeszów Armii Krajowej 48

http://lachowicz.auto.pl

 

Vicars Zaczernie 603

www.vicars.pl/

 

Auto Rząsa Rzeszów Zawiszy Czarnego 5

www.auto-rzasa.pl

 

Sołek cars Lutoryż 24 B

http://www.solek-cars.pl

 

Auto Naprawa Henryk Wiater Rzeszów Krakowska 220

http://www.autonaprawa.rzeszow.pl

 

Jan Tyśnicki Boguchwała 4 A

http://tysnicki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Czy może ktoś polecić jakiś doświadczony w detailingu zakład na podkarpaciu? Chciałbym nałożyć powłokę ceramiczną na lakier.

Jeśli ktoś by nadal dzukał to w okolicach jest dobry ONYXX Auto Detailing w Kraczkowej 1581 (za fotoradarem po lewej stronie jadąc na Przemyśl). Profesjonalnie wykonują auto detailing i w miarę niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus!

 

Szukam elektryka / elektronika samochodowego w Rzeszowie lub bliskiej okolicy. Oczywiście polecanego, znającego się na e46 - chcę założyć i podłączyć ringi pod kluczyk zamiast xenonów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam

Chce założyć u Siebie LPG i szukam jakiegoś dobrego i znającego się na rzeczy warsztatu , gazownika Rzeszów, okolice , podkarpacie

 

- BMW e90 328i / 2010 rok , 230km

 

Z góry dzięki za info

 

Witam. Jeśli chodzi o instalacje lpg to śmiało mogę polecić Ci zakład pod Mielcem, a dokładnie to miejscowość Niwiska pod Mielcem XXX :cool2: . Ja zakładałem instalacje lpg w moim BMW e90 318i 2005r i jestem zadowolony, wszystko ładnie zamontowane plus nie ma żadnych problemów. Przy rozmowie telefonicznej Pan wytłumaczył mi jaka instalacja będzie najlepsza do mojego typu silnika(początkowo byłem nastawiony na instalacje BRC) i wyjaśnił wszystkie rzeczy związane z montażem lpg. Zakład ten polecali mi znajomi, oraz na forum lpg [XXX] jest on bardzo chwalony przez użytkowników. Jedynym minusem było to, że na termin musiałem czekać 4 tygodnie ale można to też zaliczyć jako plus zakładu, gdyż jest aż tylu chętnych na ich usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie a ja trochę z innej beczki, ale się tu teraz wyżalę,przechodząc do sedna,powiem tak dzisiaj mechanicy samochodowi to nic innego jak zwykła chamska pruderyjna szumowina ,połowa a może nawet więcej mechaników, warsztatów polecanych, to tak naprawdę chamy bez ograniczeń,żeby mi was nie skłamać zjeździłem chyba 5 mechaników w samym Rzeszowie i nikt nie chciał mi wymienić klocków hamulcowych w przodzie,nie wiem o co kaman ,ale byłem w szoku niektórzy mieli max 2 auta do roboty i oferowali mi pomoc dopiero za ok tydzień masakra,miałem wrażenie że im nie chciało się za marne grosze dupy schylać,albo po prostu bali się tknąć roboty w e30,nie wiem niech mi to ktoś wytłumaczy , wpadam ,witam się proszę o usługę i słyszę nie dzisiaj nie mamy czasu za tydzień itd ,a za chwile wpada koleś skodą albo fiaciorem i jest obsługiwany z miejsca [BAD] z takimi mechanikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo na wymianie klocków nie zarobi chyba, że powie, Paaanieee jeszcze tarcze do wymiany wahacze i drążki. Albo najlepiej jakbyś powiedział, że niech zajrzy do przodu bo coś stuka i słabo hamuje to wtedy pół auta ci od ręki wymieni albo powie, że wymienił,za drobne parę tysiączków.

 

No niestety, tak jak z lekarzami, liczy się kasa i łatwy zarobek a nie chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do montażu instalacji gazowej to polecam pana Pawła - do niedawna ul Ametystowa 11 w Rzeszowie - obecnie pod nowym adresem: Pogwizdów 563A. K Rzeszowa. (S19 kierunek na Lublin) Numer bez zmian 0608863892. Zakładał mi gaz do e70. Zresztą można poczytać o nim:

http://lpg-forum.pl/podkarpackie-t17780.html?sid=389d8bfc42d22af9bc0dce52ffd3c540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam poszukuję w Rzeszowie jakiegoś warsztatu który ogarnie słynny temat stukania i szarpania przy zmianie biegów z tyłu w e46 316i 2000r, byłem u kilku mechaników i wymienianie począwszy od tulei nr 7 i 9 a kończąc na sprzęgle z dwumasą i półośkami średnio mnie interesuje bo przekroczy wartość auta,i jeszcze wali olejem na pewno przy obudowie filtra a może i spod uszczelki miski, dlatego jest może ktoś kto naprawiał to ustrojstwo u siebie i poleci jakiś serwis oprócz słynnego p. z Mrowli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do montażu instalacji gazowej to polecam pana Pawła - do niedawna ul Ametystowa 11 w Rzeszowie - obecnie pod nowym adresem: Pogwizdów 563A. K Rzeszowa. (S19 kierunek na Lublin) Numer bez zmian 0608863892. Zakładał mi gaz do e70. Zresztą można poczytać o nim:

http://lpg-forum.pl/podkarpackie-t17780.html?sid=389d8bfc42d22af9bc0dce52ffd3c540

 

Właśnie tam ogarnięty gaz . Jeżdze juz 4tyg i jak najbardziej na plus . Podejście Pana Pawła tak samo , widać że wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie.

Jestem zainteresowany kupnem X3 z rejony podkarpackiego. Niestety jestem z Bydgoszczy i pytane moje czy znacie jakiegoś fachowca, forumowicza, który wie o co chodzi w tym aucie i mógłby przeprowadzić wstępną weryfikację czy warto ogólnie przyjechać i te auto kupić. Jednak jest to 600 km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znacie jakiegoś dobrego mechanika w okolicach Rzeszowa?

W internecie udało mi się znaleźć dwoch:

Pana Wlazło, który jest totalnie zawalony robotą i ciężko się z nim umówić

Oraz Pana Ziomka, który kiepsko traktuje klienta, ciężko się z nim rozmawia a problem po odbiorze samochodu nadal występuje.

Byłem też w motoresie na Podkarpackiej ale nie wiele pomogli.

Może macie kogoś kto naprawde zna się na Bmw i ma czas?

Dodam tylko że chodzi o nierówną pracę silnika N43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś dobrego mechanika w okolicach Rzeszowa?

W internecie udało mi się znaleźć dwoch:

Pana Wlazło, który jest totalnie zawalony robotą i ciężko się z nim umówić

Oraz Pana Ziomka, który kiepsko traktuje klienta, ciężko się z nim rozmawia a problem po odbiorze samochodu nadal występuje.

Byłem też w motoresie na Podkarpackiej ale nie wiele pomogli.

Może macie kogoś kto naprawde zna się na Bmw i ma czas?

Dodam tylko że chodzi o nierówną pracę silnika N43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.