Skocz do zawartości

Podkarpackie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

co do romka dudziaka w mackowicach to on moze jest ok ale ta jego ekipa tzn uczniowie na praktykach niech sie nie dotykaja aut do jazdy tylko tych do nauki barany jedne nigdy wiecej nic nie umia zrobic pozadnie!!! ogolnie niech sie goni!!!

 

co do andrzeja to sprobuje

 

a gdzie jest ten gosc gosc jest w wapowcach????

 

 

pozdr matty!!!

 

 

 

 

ps moze jakiegos spota w przemyslu???

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Kolega kolegi ma jeszcze e46 328 robil cos w SZik-u dokaldnie nie wiem co "szpec" zepsul mu gwint w misce olejowej-potajemnie przegwintowal zalal olejem i oddal samochod niestety opilki zostaly w misce, takze nie polecam e46 328 do kupienia z podkarpacia i zakladu szik. pzdr

Ten sam warsztat i dokładnie to samo co u mnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam, moze ktos polecic bardzo dobry warsztat ktory solidnie sprawdzi mi bmw e39 w dieslu (sprzeglo, skrzynia, wtryski, zawieszenie, podpiecie pod kompa), okolice przemyśl, jarosław, przeworsk, bilgoraj, tomaszow lub ewentualnie rzeszów? dziekuje za wszelkie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Słyszeliście coś na temat gościa z Sędziszowa słyszałem że to dobry macher od automatów, chyba że macie kogoś sprawdzonego w rzeszowie kto zmienia olej w skrzyni.

 

 

Ja słyszałem a konkretnie to znam gościa z własnego doświadczenia. Gość robił mi skrzynie w T4 co prawda zrobił ale trzeba było jeździć kilka razy i tanio nie wyszło a skrzynia i tak nie chodziła tak jak być powinno. Dodatkowo tanio nie było ale przy automacie to standard.

 

Nie polecam też mechanika od automatów z Krosna W.Findysza. Co prawda z rozmowy można wywnioskować że gość zna się na rzeczy i być może tak jest. Ale w moim przypadku skrzynię naprawiał przez prawie uwaga 10 miesięcy!!!!!!!! :duh: :mad2: :mad2:

 

Za każdym razem było co innego. A to że lockup, a to że sterownik, a to że teflon się wytarł na zaworkach itp. Koszta prawie 10tyś. Skrzynia i tak nie hulała tak jak trzeba i po roku wymieniłem na ręczną u gościa z pod Kielc trwało to tydzień i jego mogę polecić bo było prawie dobrze a już na pewno tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE o jakis serwis bmw w okolicach mielca !!! dzieki

 

Kolego tobie i wszystkim innym proponuję wziąć kluczyk i udać się z nim do salonu. Tam za około 40 zł zdiagnozują ci problem i wtedy dopiero szukać mechanika. Bo inaczej będzie sporo niepotrzebnych wydatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
PROSZE o jakis serwis bmw w okolicach mielca !!! dzieki

 

Kolego tobie i wszystkim innym proponuję wziąć kluczyk i udać się z nim do salonu. Tam za około 40 zł zdiagnozują ci problem i wtedy dopiero szukać mechanika. Bo inaczej będzie sporo niepotrzebnych wydatków.

 

 

Kurcze za 40 zł wątpie czy w salonie Ci ktoś podejdzie do samochodu.

 

Jeśli by ktoś potrzebował adresu salonu/serwisu BMW na podkarpaciu to proszę :

Auto-Premium BMW

Świlcza 147h (koniec krakowskiej w Rzeszowie)

http://www.bmw-autopremium.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

witam,

chciałem wymienić olej w ASB, szukałem firm w okolicy Rzeszowa, mam pytanko, może ktoś coś powiedzieć na temat takowej wymiany w serwisie RS-SERVICE z Rzeszowa ul. Warszawska ? Robił ktoś u nich taka wymianę ? Robią to za połowę ceny Pana Wlazło z Mrowli. Czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wsyzstkich polecam chopakw z Rzeszowa Loffciam Drift Team & Garage ,,Usługi motoryzacyjne" Byłem u nich i robią naprawde wspaniała robote szybko i tanio!!!

 

Usługi motoryzacyjne!!!

-Wszelkiego rodzaju naprawy bieżące

*sprzęgła

*remonty silników

*rozrządy

*układ hamulcowy

*układ wydechowy

*układ paliwowy

*naprawa i modernizacja zawieszenia

*ogólna mechanika

-Przygotowanie samochodów do SPORTU i DRIFTU ,,TUNING"

*przygotowanie samochodów do DRIFTU

*swapy silników

*budowa klatki bezpieczeństwa

*modyfikacja zawieszenia

*modyfikacja układu wydechowego

*modyfikacja układu hamulcowego ,,dodatkowy hydrauliczny ręczny"

*przebudowa układu paliwowego

 

WSZYSTKIEGO CZEGO NIE ZROBI TWÓJ MECHANIK ZROBIMY MY !!!

 

GDY ZEPSUJE CI SIĘ COŚ W NOCY TEŻ TO NAPRAWIMY !!!

 

Kontakt: 506-760-538

 

http://www.facebook.com/#!/pages/Loffciam-drift-team-garage/228866493819654?sk=photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

chcę kupić e46 compacta z uszkodzonym gazem. Nie wiecie kto dobrze zakłada gazy w Rzeszowie i popatrzyłby do autka co jest do naprawy?

 

Odnośnie mechaników, jest ktoś jeszcze godny polecenia prócz Pana z Mrowli? Ma strasznie odległe termin i ceny :).

 

Chcę zdiagnozować autko jeszcze przed zakupem.

 

Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA NA MACHERA W MROWLI !!!!!!

Krótkie uzasadnienie pojechałem do gościa na wymianę odmy separatora oleju i gość wymienił jak powiedział kasę zgarnął za odme + usługa tylko że okazało się że założył tą samą co była tylko ją przemył i to nie do końca i powiedział że założył nową kupioną na servisie, dałem też do założenia świece żarowe orginalne żeby wymienił i co świece zagarnął nie wymienił bo sprawdzałem i powiedział że będzie padnięty jeszcze sterownik świec żebym się nie pokapował taki oto jest cham i oszust wszystko sprawdziłem inaczej bym o tym nie pisał ale jak zobaczyłem na własne oczy nie wierzyłem że coś takiego można zrobić i mało tego kolega z pracy jak się dowiedział że servisowałem u tego gościa też mi opowiedział podobną historię która jemu się przytrafiła u pana z Mrowli od BMW

Cham i oszust!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczu gogosiek , jakos nie przypominam sobie sytuacji z oryginalnymi swiecami i separatorem mozesz napisac kiedy to bylo? i kto wymieniał , bo od wrzesnia tylko jeden gosc przywozil swiece zarowe i to tylko beru . Mamy zapisane produkty jakie idą do danego pojazdu i czy wlasciciel przywozi swoje czy ida nasze , mozesz jeszcze napisac nr vin i rejestracyjny bedzie bardziej precyzyjnie .

Moje imie i nazwisko jest dostepne wiec nie unikam konfrontacji , pamietaj ze siec przyjmie wszystko , Normalny czlowiek przyjedzie i wyjasnia sytuacje {o ile tak było} ,a moze jestes konkurencją ?:D

Kultura wymaga aby sie przedstawic i to by bylo na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.