Skocz do zawartości

Wielkopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
cześć

Szukam kogoś dobrego w Poznaniu, kto wymieni olej, filtr, tłoczki, solenoidy itp w skrzyni automatycznej.

BMW Schnellservice

https://goo.gl/maps/CCJBAbaroQtF3gCw9

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

  • Odpowiedzi 509
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Jako właściciel serwisu samochodowego Auto-Lider, pozwolę się odnieść do powyżej opisanej sytuacji, ponieważ znacząco rozmija się ona z rzeczywistością oraz celowo stawia naszą firmę z złym świetle. 

  • To właśnie u niego. Mam jeszcze speca od bmw w Więckowicach.

Opublikowane grafiki

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
cześć

Szukam kogoś dobrego w Poznaniu, kto wymieni olej, filtr, tłoczki, solenoidy itp w skrzyni automatycznej.

BMW Schnellservice

https://goo.gl/maps/CCJBAbaroQtF3gCw9

Dzięki

umówiłem się do "Automatyczne Skrzynie Biegów Przemysław Pawlaczyk" https://goo.gl/maps/k5Fc6Fx4Pm1FKWbH6

spacer.png

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Znam, jest ok.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Opublikowano

Witam wszystkich. Jeśli zostałeś oszukany przez ten warsztat samochodowy KJ motors Śrem Poznań proszę o dołączenie do grupy na facbooku https://www.facebook.com/groups/2723730 ... 421357129/ pozdrawiam.

Nissangtr2017




Posty: 27

Dołączenie: 13 Paź 2017 14:43

Moje BMW: BMW E61 530D 2005 Moc 231.

Opublikowano
Czy ktoś z kolegów mógłby polecić kogoś specjalizującego się w pomocy przy kupnie BMW w Poznaniu/okolicy?
Opublikowano
Czy ktoś z kolegów mógłby polecić kogoś specjalizującego się w pomocy przy kupnie BMW w Poznaniu/okolicy?

 

Nowy czy używka ?

Pozdrawiam

KrzychoM

Opublikowano
Czy ktoś z kolegów mógłby polecić kogoś specjalizującego się w pomocy przy kupnie BMW w Poznaniu/okolicy?

 

Nowy czy używka ?

 

Używka. Chodzi o sprawdzenie auta przez zakupem.

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów

Proszę o Was o pomoc w znalezieniu naprawdę fachowego warsztatu w Poznaniu który ogarnie moje E91 330xd

Potrzebuję wywalić klapy wirowe i wymienić olej w skrzyni automatycznej, sprawdzić zawieszenie bo coś stuka.

Szukam warsztatu któremu można zaufać i oddać swój samochód z czystym sumieniem.

Opublikowano
Czy ktoś z kolegów mógłby polecić kogoś specjalizującego się w pomocy przy kupnie BMW w Poznaniu/okolicy?

 

Mogę pomóc przy zakupie, w razie czego proszę o info na priv.

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich forumowiczów

Proszę o Was o pomoc w znalezieniu naprawdę fachowego warsztatu w Poznaniu który ogarnie moje E91 330xd

Potrzebuję wywalić klapy wirowe i wymienić olej w skrzyni automatycznej, sprawdzić zawieszenie bo coś stuka.

Szukam warsztatu któremu można zaufać i oddać swój samochód z czystym sumieniem.

Nie ma sprawy. Przeczytaj temat.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,


Czy ktoś serwisował/serwisuje się obecnie w BMW Serwis Mikołajczak w Poznaniu?

Jakieś świeże opinie? W Necie nie brakuje i bardzo negatywnych i z goła odmiennych.


Ktoś z pracy, polecił mi jeszcze Dawida Klepackiego z Górczyna, oddawał ktoś z Was swoją bawarę tam ostatnio?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

POLECAM !! KJMOTORS SP. Z O.O. ze Śremu

Serwisuję tam już swój drugi samochód , bez zastrzeżeń; pełen profesjonalizm i absolutna konkurencyjność cenowa do ASO ;

Opublikowano
cześć

Szukam kogoś dobrego w Poznaniu, kto wymieni olej, filtr, tłoczki, solenoidy itp w skrzyni automatycznej.

kolego sprawdz sobie KJMOTORS oni specjalizują się tylko w autach marki BMW

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
cześć

Szukam kogoś dobrego w Poznaniu, kto wymieni olej, filtr, tłoczki, solenoidy itp w skrzyni automatycznej.

kolego sprawdz sobie KJMOTORS oni specjalizują się tylko w autach marki BMW

mhm, dzięki. Pytanie było 2 miesiące temu, to już trochę nieaktualne.

Poza tym biorąc pod uwagę resztę Twoich wypowiedzi na forum, uznam to za zwykłą pseudo reklamę...

spacer.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Jaki mechanik we Wrześni który ogarnie n43b20a?
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Nieautoryzowany serwis BMW KJMOTORS ze Śremu jako godny zaufania. Z usług warsztatu korzystam już od ponad 3 lat i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Robiłem u nich kilka napraw kilku samochodów i były to rzeczy począwszy od wymiany filtrów i olejów w automatycznej skrzyni biegów, poprzez wymiany amortyzatorów czy łożysk po rzeczy poważniejsze takie jak wymiana silnika wraz z osprzętem, który niestety w moim aucie był niesprawny. Wszystkie naprawy przebiegały sprawnie i bezproblemowo.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cześć,


Czy ktoś serwisował/serwisuje się obecnie w BMW Serwis Mikołajczak w Poznaniu?

Jakieś świeże opinie? W Necie nie brakuje i bardzo negatywnych i z goła odmiennych.


Ktoś z pracy, polecił mi jeszcze Dawida Klepackiego z Górczyna, oddawał ktoś z Was swoją bawarę tam ostatnio?

 

podłączam się do powyższego...


Świeżo po zakupie, więc chciałbym przeprowadzić:

1.Wymianę płynów eksploatacyjnych wraz z olejem do skrzyni biegów 2. Wymianę filtrów 3. Klima - uzupełnienie czynnika + dezynfekcja 4. Dorobienie kluczyka 5. Montaż rejestratora jazdy (maskowanie kabli)


Biorę pod uwagę Mikołajczaka ale są pewnie miejsca, które również powinienem poprosić o ofertę - jakie :-) ?


Z góry dziękuję za wsparcie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cześć, mam do Was pytanie, znalazłem warsztat, słyszałem że zajmują sie BMW, podobno tani i bardzo dobry, głownie BMW a jak nie ma roboty to wezmą także inne marki. Opis dość słaby na tej stronie, ale opinie ma mega dobre, co myślicie o tym ? https://dobrymechanik.pl/mechanicy/poznan/warsztat-auto-fix.html Dzięki za opinie :)
Opublikowano
Czy jest jakiś warsztat w pobliżu miejscowości Pleszew, w którym można by gruntownie sprawdzić auto przed zakupem? Powiedzmy do 50 km
  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Morgomir Istnieje wiele warsztatów. Możesz spojrzeć na mapę i porównać opinie.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie potrzebna pomoc. Zatarta pompa wtryskowa i opiłki metalu w układzie paliwowym w BMW e61 520d 177KM 2010. Mało kto chce wogole zaczynać temat. Jedynie Woytech z Koninka bez problemu zgodził się na naprawę. Czy ktoś nadal serwisuje tam auto? Jest zadowolony? Chodzi o to żeby naprawa/czyszczenie układu było przeprowadzone porządnie.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ponieważ szykuje mi się malowanie i naprawa klapy bagażnika, mam pytanie o poleconego blacharza i lakiernika w Poznaniu lub okolicach.

Miło by było, jakby od razu zajmował się zabezpieczeniem antykorozyjnym bo nie każdemu chce się w to bawić, a myślałem żeby i w tym zakresie podziałać.


Z góry dziękuję za opinie.

Opublikowano
Witam

Mam zatarty silnik X5 4.0 muszę wymienić lub zregenerować co radzicie,gdzie najlepiej to zrobić żeby nie było wtopy.

Czy też wymienialiście i gdzie.

z góry dziękuje za podpowiedz

Witam. Mam już trochę doświadczenia z tym silnikiem A w szczególności nie odawaj do kj motors Śrem bo będziesz płakał. Jeśli chcesz walnąć remont to słuchaj uważnie odaj do lysego MK4garage jeśli problem dotyczy walu nie daj sobie wcisnąć szlifu itp tylko nowy wał i panewki jedyny normalny warsztat w Polsce moim zdaniem napewno się tam nie zawiedziesz pozdro i uważaj tam na oszustów mechaników. Te silniki mają problem z panewkami i rozrzadem jak walniesz dobry remont lub szukaj silnika np z angli można kupić za 3000 tyś funtów z osprzętem jak ja kupiłem przebieg 120tys .

Drugą ważną sprawa wymieniaj olej co 8 tyś km bo wypalanie dpfa niszczy właściwości smarne oleju .

Opublikowano
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Nieautoryzowany serwis BMW KJMOTORS ze Śremu jako godny zaufania. Z usług warsztatu korzystam już od ponad 3 lat i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Robiłem u nich kilka napraw kilku samochodów i były to rzeczy począwszy od wymiany filtrów i olejów w automatycznej skrzyni biegów, poprzez wymiany amortyzatorów czy łożysk po rzeczy poważniejsze takie jak wymiana silnika wraz z osprzętem, który niestety w moim aucie był niesprawny. Wszystkie naprawy przebiegały sprawnie i bezproblemowo.

No też remontowali mi silnik który się po 2 miesiącach zatarl wymienili wszystko w silniku A po rozbiurce silnika wszystko stare silnik zatarl się na wale bo debile szlifuja wał gdzie bmw zabrania. Nie tylko mnie ten oszust oszukał bmw forum Kj motors Śrem zobaczcie sobie sami .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.