Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam mechanika na terenie lub w okolicy Poznania który będzie w stanie wskazać i zamontować to co jest wybrakowane w układzie klimatyzacji w moim E39 (wiem że brakuje kawałka rurki z czarną końcówką - chyba nawet taka ) oraz powiedzieć co trzeba jeszcze zrobić by klima znów zaczęła żyć. Proszę o podpowiedź, niestety DK nie zajmuje się klimą, więc szukam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecę tego serwisu: http://wulkan-auto.pl/ - a może inaczej, na oponiarstwie to się zapewne znają, ale na mechanice i diagnostyce pojazdów to już raczej nie bardzo. Nie potrafią nawet poprawnie złożyć dolotu w E90, nie wiedzą jakim olejem to zalać i w dodatku przegląd polega chyba na kopnięciu w koło i stwierdzeniu "fura jak nowa".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

czy ktoś by polecił sprawdzony adres w Poznaniu, gdzie mógłbym zamontować hak holowniczy do 318d (2011)? Cena za oryginalny hak mocno mnie osłabiła, więc w grę wchodzi zamiennik? Z 3 miejsc, 2 punkty mi odmówiły, więc zaczynam się pomału zastanawiać o co chodzi? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

czy zna ktoś osobę godną polecenia w zakresie diagnostyki i interpretowania błedów (zwłaszcza układ spalania) w e46?

 

Okolice Poznań, Września.

 

Będę wdziędzny za pomoc w znalezieniu kogoś kto jest dobry w tym temacie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja polecam US Maverick. Kolejki u nich mówią same za siebie. Swoją drogą wymieniał ktoś w Poznaniu rozrząd w N47? Słychać już go powoli u mnie i chce się za to zabrać. Znacie jakiś speców, którzy w miare sprawnie i na oryginalnych częściach to wymieniają??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

upatrzyłem sobie E46 w jednym z komisów w Gnieźnie. Przed ewentualnym zakupem chciałbym ją sprawdzić w jakiegoś polecanego mechanika. Niestety w tym wątku nie ma ani jednego polecanego mechanika w tym mieście. Przypadek? :D Czy tam po prostu nie ma polecanych mechaników? :lol:

Sprawdziłem już ofertę serwis Boscha z ul Fabrycznej, ale ceny z kosmosu (przegląd prawie 400zł - prawie jak BMW ASO).

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj nic z żadnego komisu w Gnieźnie-

Dobra rada

Jestem z Poznania i handlowalem samochodami wiec wiem co mowię.

Dzięki, ale czy mógłbyś być bardziej konkretny? Handlują szrotem? Kłamią w ogłoszeniu? Auta ukradzione? Bite i składane z kilku samochodów? Przekręcone liczniki? I tak przyjechałbym oglądać auto ze swoim mechanikiem (bo kupujący to wiadomo że ma klapki na oczach :D ) ale mimo wszystko nie tylko ja ale i inni forumiczowie chcieliby wiedzieć czym podyktowana jest taka opinia o handlarzach z G? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze chciałbym wymienić w swoim bmw f11 fotele skórzane z podgrzewaniem na skórzane fotele comfort , jestem z Lublina , ale będę też niedługo w okolicach dolnośląskiego i wielkopolski , czy ktoś z Was zna i orientuje się gdzie może w tych rejonach jest jakiś dobry elektryk/mechanik , który przełoży mi te siedzenia , podłączy moduły i wszystko dobrze zaprogramuje w miarę dobrej cenie ?

 

Proszę Was o pomoc. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosiłbym Was jeszcze o polecenie jakiegoś dobrego warsztatu z okolic wielkopolski ,łódzkiego lub dolnośląska, który zajmuje się doposażaniem bmw F11 , programowaniem , kodowaniem itd.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Koledzy dostałem namiar na gościa z Sasinowa (koło mosiny) który specjalizuje się w naprawach bmw a sam jest ogromnym fanem marki i ponoć zna się na rzeczy. Czy ktoś u niego był? może ktoś coś powiedzieć na jego temat? jakby co mam nr do niego, niestety nie znam imienia i nazwiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie wszystko tutaj- od 2 lat sie nie zawiodlem

http://www.acb24.pl

Bardzo polecam- powołaj sie na bmw-klub

W/wymieniony Dawid K odstraszyl mnie terminami za 2-3 tyg

 

Raz byłem w auto baranowski na geomtrii i wszystko ok ale na konkretne sprawy bym chyba auta u nich nie zostawił....szwagra chcieli kiedyś ewidentnie naciągnąć na jakąś naprawę za 1000 zł :nienie:

 

No u Dawida na termin się czeka ale masz zrobione wszystko pro :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi sobie wyobrazic jak mogli chciec go naciagnac-

w ogole nie sa nalegajacy na to czy u nich cos zrobisz- caly czas maja kilka aut na warsztacie i sporo pracy.

przeciez i tak do klienta nalezy ostateczny wybor czy robi u nich czy nie.

Ja robilem kilka spraw-zawiecha/geometria, hamulce itd

i zawsze cena byla dogadana na poczatku- i nie odbiegala od cen innych warsztatow- a na pewno taniej niz w ASO

Wszystko mialem pokazane i wytlumaczone- oceniam bardzo na plus

Mozliwosc dogladania napraw/wymian w swoim aucie takze pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam serdecznie poszukuje jakis warsztat ktory specjalizuje sie w BMW ??? Od Poznania w strone Wolsztyna, okolice Leszna?? chodzi o BMW F11. Musze wymienic pare rzeczy...

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokim łukiem radzę omijac warsztat elektro mechanika z miejscowości KUNOWO woj. Wlkp powiat gostyński. Człowiek miał pozbyć się w moim E61 dpf a palant wyciął kat a dpf zostawił w spokoju. Skutkiem czego niepotrzebnie włożone zostało w auto 5 tys zł ( turbo, kolektor dolotowy itd bo nikt nie wiedział co jest z autem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie byl u Pana z Wieckowic pod Poznaniem? W internecie za duzo o tym nie ma, gdzies tam wyczytalem ze ponad 20 letnie doswiadczenie w BMW oraz pracownik ASO. Rozmawialem z tym Panem przez tel i wyglada ze wszystko jest ok,ale jeszcze jak by ktos dodal jakies opinie na ten temat to juz bym byl pewny w 100 %.

Bez wkladu serca i pracy,twoj lakier nie wyglada cacy ...

Wiele serc....jedno bicie..... BMW na cale zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.