Skocz do zawartości

znowu to bmw... :(


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już leje ciepłym moczem na te opinie o kierowcach bmw. Studiuję na Politechnice Gdańskiej, na Wydziale Mechanicznym, mieszkam w mieście, nie kradnę, nie wyłudzam haraczy, nie noszę dresów, wpuszczam wszystkich i wszędzie, kilka razy w tygodniu widze awaryjne w podziękowaniu, a co mi tam, niech sie zdziwią co do BMW, że nie tylko dresy i gangsterzy nim jeżdżą ;) A Ci co gadają tak o BMW zwykle jeżdżą jakimś przednionapędowym plastikowym toczydełkiem z 1,2-1,4 pod maską :P [dodane] często trzycylindrowymi Edytowane przez pawel_e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca tego BMW jest mordercą i z tym się zgadzam w 100%, ale w artykule nacisk nie jest kładziony na to, że to on zabił to dziecko i że to jest rzeczywiście tragedia tylko jakim samochodem jechał. Dla rodziny zabitego dziecka nie ma różnicy czy to było by BMW, Audi, Maluch czy Polonez. Widać jednak, że dla szanownych redaktorów Interii ma i to kolosalną. Dzięki takiemu sformułowaniu artykułu mogą niczym sępy nażreć się na cudzej krzywdzie, oglądalność artykułu wzrośnie i premia też będzie. To jest dopiero S!$@#%$!^ Komentarzy nie przeczytałem wszystkich wystarczyła mi pierwsza strona... ciśnienie mi się podniosło i stwierdziłem, że szkoda moich nerwów. Na WP, Onet i Interie nie wchodzę jeśli nie muszę... Takim S!$@^#$^*& kasy nabijał nie będę.

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu m.in tak jest????Przez to jak pokazuja w tv m.in zlot w Toruniu.To palenie gumy jak p@*%$ani i tym podobne.Tak potem nas pisza jak widza ot co.BMW=Dres itp.Pokaz mi swój dres a powiem Ci jaka Beemka jezdzisz.A gosc z M-Power Club mowi,ze przez Torun chca zmienic wizerunek marki.Na jaki????

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu m.in tak jest????Przez to jak pokazuja w tv m.in zlot w Toruniu.To palenie gumy jak p@*%$ani i tym podobne.Tak potem nas pisza jak widza ot co.BMW=Dres itp.Pokaz mi swój dres a powiem Ci jaka Beemka jezdzisz.A gosc z M-Power Club mowi,ze przez Torun chca zmienic wizerunek marki.Na jaki????

 

Własnymi rękami bym udusił małolata!

Taki debil zabił dziecko mojego kumpla w Przemyślu.

Żle trafił. Wywalili gościowi wszystkie zęby i obcięli kciuka

A tutaj następny debil!

A żeby mu zrobili jesień średniowiecza w pierdlu

 

Ja Wam powiem, dlaczego tak jest, że o posiadaczach BMW zle się mówi.

Bo duża część robi wiochę . Właśnie te palenie gumy itd.

Dla mnie to jest jedna wielka wiocha i porażka.

Rozumiem wyścigi na torze, niezłymi, przystosowanymi do tego celu BM-kami. Rozumiem posiadaczy M3, M5, że ich nosi. Bo auta są stworzone do lightsportu.

Ale jak widzę idiotów z tłumikami jak od zetora zamontowanymi w E30 z silniczkiem 1.8, no to sorry! Co ma powiedzieć postronna osoba, gdy widzi takie zjawisko?

Byłem posiadaczem wielu szybkich aut. Pierwszy był Golf II GTI, potem Audi V8, S6,,,,,echh... zawsze wystarczały mi fabryczne rozwiązania,poza małymi przeróbkami silnika.

A na tym forum przecież można spotkać właścicieli BMW z silniczkami jak od kosiarki, 1.6, 1.8,,,czy małe dieselki i padają zapytania o sportowe klocki, tarcze, itd, itp,.

Przecież jak czyta to nawet laik to śmiech może ogarniać,,,

 

Mój braciak zawsze mówił na to:

"'Wieś tańczy i śpiewa"

 

Bez urazy,,,,przyda się trochę samokrytyki i opamiętania.

 

Jak się chcesz wyszaleć jeden z drugim,,,to już lepiej pal tą gumę...ha ha...na lotnisku.

 

Oczywiście nie chcę obrażać zamieszkujących na wsi....."wiocha" to dla mnie stan umysłu.

 

Mój dziadek mawiał: "Cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy"

 

ech...szkoda mi dzieciaka....nie dane mu będzie pojezdzić autem....może zabil następcę Kubicy?...nigdy nie wiadomo

 

Pozdrawiam

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże straszne że kierowca BMW no nie całe lata pracy BKP aby zmienić wizerunek tej marki w PL pójdą na marne... Ja niewiem dlaczego tylko kierowcy BMW mają takie kompleksy w związku z przedstawianem w negatywnym świetle ich marki ludzie jeżdżący Skodami TDI które uchodzą za dziadziowozy i samochody dla ludzi bez fantazji jakoś nie płaczą i nie starają się udowodnić na siłę że Skoda to sportowa marka. Ja jeżdżę BMW i jakoś się nie poczuwam do tych wszytskich artykułów... Wyluzujcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże straszne że kierowca BMW no nie całe lata pracy BKP aby zmienić wizerunek tej marki w PL pójdą na marne... Ja niewiem dlaczego tylko kierowcy BMW mają takie kompleksy w związku z przedstawianem w negatywnym świetle ich marki ludzie jeżdżący Skodami TDI które uchodzą za dziadziowozy i samochody dla ludzi bez fantazji jakoś nie płaczą i nie starają się udowodnić na siłę że Skoda to sportowa marka. Ja jeżdżę BMW i jakoś się nie poczuwam do tych wszytskich artykułów... Wyluzujcie.

 

 

Jeżeli fantazją ma być zabicie niewinnego dziecka i nie udzielenie pomocy, to ja dziękuję...wolałbym Skodę , czy innego "dziadziowoza" i nie fantazjować

 

latka lecą,,,ani się obejrzymy i każdego z nas będą nazywać dziadziem.

 

Trzeba młodzież wychowywać....Nie sztuka pojechać teraz na szparagi do Niemiec ,zarobić 2000EUR i wrócić starym BMW.

 

Myślę, że wogóle teraz jest wysiew wszelkiej maści Kubiców i Hołowczyców, właśnie ze względu na niskie ceny leciwych aut.

Każdy młokos może sobie kupić stare BMW. Ledwo zda egzamin, a już kozakuje...bez względu na markę....Moim zdaniem najbardziej uwidoczniły się rdzawe ospojlerowane Calibry, z tłumikami przypominającymi ropociągi

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość wypowiedzi to typowe dzieci neostrady kupa prostaków co ma do zaistniałej sytuacji marka pojazdu to typ prowadzący to auto powinien mieć urwane jajca bezmózgowiec.

 

 

biedne dziecko przez kretyna straciło życie a nie przez markę samochodu.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: kretyn za kierownica BMW to stereotyp - czyli cos, co juz z definicji ma niewiele wspolnego z prawda i jest krzywdzace. Widzialem juz stada kretynow praktycznie w kazdej marce i modelu samochodu.

 

Po drugie i wazniejsze: stala sie tragedia, zginelo dziecko. Sprawca zostanie postawiony przed sadem i (miejmy nadzieje sprawiedliwie) osadzony. Komentarze w takich sytuacjach sa zawsze takie same, od wielu lat - nie ma sie czym goraczkowac.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: kretyn za kierownica BMW to stereotyp - czyli cos, co juz z definicji ma niewiele wspolnego z prawda i jest krzywdzace. Widzialem juz stada kretynow praktycznie w kazdej marce i modelu samochodu.

 

Po drugie i wazniejsze: stala sie tragedia, zginelo dziecko. Sprawca zostanie postawiony przed sadem i (miejmy nadzieje sprawiedliwie) osadzony. Komentarze w takich sytuacjach sa zawsze takie same, od wielu lat - nie ma sie czym goraczkowac.

 

Dokładnie tak....tylko ,że powinien ktoś studzić emocje na forum, dawać dobry przykład i na zapytania typu :Jakie tarcze i klocki polecacie do sportu dla E30 1.8 ??

 

Do jakiego sportu?? Gdzie chcesz kolego ten sport uprawiać???

 

Podejrzewam ,że właśnie taki sportowiec zabił chłopca

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bez przesady. Istnieja w Polsce KJS-y, o ile wiem, trwaja dyskusje w PZM nad uruchomieniem klasy RWD, oprocz tego mozna pojezdzic po (co prawda paru, ale jednak) torach w stylu Miedziana Gora.

Pojezdzic sportowo mozna tez na wielu opuszczonych lotniskach, zamknietych placach itd. itp. Wazne, zeby zrobic to z glowa, wybrac sobie duza przestrzen, na ktorej nic sie znienacka nie pojawi.

Natomiast wyscigi uliczne w ruchu miejskim to debilizm, ktory bardzo czesto konczy sie tak, jak ten wypadek z Interii.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: kretyn za kierownica BMW to stereotyp - czyli cos, co juz z definicji ma niewiele wspolnego z prawda i jest krzywdzace. Widzialem juz stada kretynow praktycznie w kazdej marce i modelu samochodu.

 

Zgadzam sie z Tobą, jednak odsetek idiotów w BMW jest według mnie największy szczególnie w najstarszych modelach. Niedaleko mnie stoją dwie czerwone E30, właściciel każdej już na oko wygląda na psychicznego. Wczoraj mijałem bordową E30, w środku : łysy kierowca (z wyglądu debil) i jego dwóch wcale nie lepiej rozgarniętych koleżków, auto zaniedbane i wieśniackie. Na stacji benzynowej widzę 7-mkę, piękna, zadbana, czarna. W środku oczywiście wypicowana blondyna z właścicielem auta rodem z grup hooligans ze stadionów naszej ekstraklasy. Kilka dni temu mijałem tę nieszczęsna E30, w środku grupa małolatów z siedzącym ... na dachu (schowana tylko nogi przez szyber) kretynem. Ostatnio na TVN Turbo leciała jakaś relacja z palenia gum, oczywiście w jednej z głównych ról czarna Buma (nie pamietam modelu) ze swoim właścicielem - łysym, napakowanym, ze spodniami z siłownii typu clown cyrkowy idotą skaczącym po bagażniku... Jak po takich obrazkach przecietny człowiek ma odbierać marke BMW jak nie wozu dla buraków?W innych markach też widzę wielu idiotów, szczególnie w Golfach (kiedyś w 2 teraz w 3) i wielu innych jednak nie rzucają się tak w oczy i mam wrażenie, że jest tej chołoty po prostu mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z was zdawał sobie sprawę jak wygląda opinia na temat kierowców BMW w Polsce. Osobiście jeżeli ktoś mnie ocenia po samochodzie (zwłaszcza negatywnie), to mnie jego opinia niewiele obchodzi - jak pies na mnie szczeka, to też mu przecież nie odpowiadam, tylko idę dalej...

 

Takie artykuły i tego typu wypowiedzi co jakiś czas się trafiają - nie ma co się przejmować tylko w dalszym ciągu pracować nad poprawą wizerunku marki.

 

Dziennikarze niestety lubią robić sensacje - a wyróżnienie marki samochodu zwiększa efekt - nie ma to jak żerować na nieszczęściu innych - ludzie to samo - bardziej ich obchodzi robienie sensacji niż śmierć dziecka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie takie opinie mają swoje źródło w zawiści, skoro nie można powiedzieć złego słowa o aucie od strony technicznej, to trzeba pojechać właściciela. To, że trafiają się idioci to prawda, ale marka samochodu nie może być wyznacznikiem oceny. W dzisiejszych czasach każdego stać na jakieś BMW, bo wiek aut, bo ceny po wejściu do wspólnoty itp. Są małolaci którzy chcą podnieść się na duchu i wartości, kupują BMW, nawet są tacy którzy kupując BMW chcą być utożsamiani z tym panującym stereotypem, ale co z tego?? Co z tego, skoro Bayerowski zakład odwala kawał dobrej roboty przy produkcji naszych cacek. I nawet ta cała plaga pozerstwa która szpeci opinie użytkownikom BMW, nie zmieni tego, że BMW to dobre auto, w którym szybko można się zakochać. BMW ma to coś. Tu nie chodzi o likwidowanie osób brudzących wizerunek, trzeba tak się zmienić mentalnie, aby takie rzeczy nie wpływały na nasze spojrzenie na cokolwiek. Zacznijmy w końcu sprawiedliwie oceniać rzeczywistość, a będzie wszystko dobrze.

 

Tu się ocenia właścicieli na podstawie marki, która wcześniej była oceniona gdzieś tam na podstawie innego właściciela, który z kolei został oceniony przez fryzure (ubiór), która została oceniona na podstawie gościa który przeklnął na ulicy :) - paranoiczne myślenie Polaków

 

To już lepszy porządek by był jakby oceniać właścicieli na podstawie marki, która była (słusznie) oceniona na podstawie różnych parametrów eksploatacji - ale i tak są ludzie którzy się motoryzacją po prostu nie zajmują i dają się ocyckać różnymi promocjami szeroko pojętymi.

 

Troche hipokryzji nikomu nie zaszkodzi:

 

I tak najlepsi są kolesie w Kadetach ;)

 

 

"All generalities are false, in general"

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: kretyn za kierownica BMW to stereotyp - czyli cos, co juz z definicji ma niewiele wspolnego z prawda i jest krzywdzace. Widzialem juz stada kretynow praktycznie w kazdej marce i modelu samochodu.

 

Zgadzam sie z Tobą, jednak odsetek idiotów w BMW jest według mnie największy szczególnie w najstarszych modelach. Niedaleko mnie stoją dwie czerwone E30, właściciel każdej już na oko wygląda na psychicznego. Wczoraj mijałem bordową E30, w środku : łysy kierowca (z wyglądu debil) i jego dwóch wcale nie lepiej rozgarniętych koleżków, auto zaniedbane i wieśniackie. Na stacji benzynowej widzę 7-mkę, piękna, zadbana, czarna. W środku oczywiście wypicowana blondyna z właścicielem auta rodem z grup hooligans ze stadionów naszej ekstraklasy. Kilka dni temu mijałem tę nieszczęsna E30, w środku grupa małolatów z siedzącym ... na dachu (schowana tylko nogi przez szyber) kretynem. Ostatnio na TVN Turbo leciała jakaś relacja z palenia gum, oczywiście w jednej z głównych ról czarna Buma (nie pamietam modelu) ze swoim właścicielem - łysym, napakowanym, ze spodniami z siłownii typu clown cyrkowy idotą skaczącym po bagażniku... Jak po takich obrazkach przecietny człowiek ma odbierać marke BMW jak nie wozu dla buraków?W innych markach też widzę wielu idiotów, szczególnie w Golfach (kiedyś w 2 teraz w 3) i wielu innych jednak nie rzucają się tak w oczy i mam wrażenie, że jest tej chołoty po prostu mniej.

 

dokładnie tak jest jak napisałeś...niestety to prawda i trzeba z tym walczyć...poprzez ośmieszanie takich debilnych koleszków.

 

Myślą ,że są kozakami....wielkie cwaniaki bez wyobraźni w starych paździochach zazwyczaj.

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia ze potracil dziecko, niemniej zlinkowalem to z powodu jednego widocznego elementu - dlaczego przy kazdym wypadku (nawet jak wymieniaja 'kierowca fiata, skody, opla czy czegokolwiek' daja ilustracje jakiejs sytuacji na drodze, a tutaj dali piekny zoom na logo BMW?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że za kasę zarobiona w UE chociażby na wspomnianych szparagach można mieć samochód o ogromnej mocy, w dodatku RWD który początkującym kierowcom sprawia wiele niespodzianek. Niestety, młodość musi się wyszaleć, w dodatku teraz każdy żuk i zaba może jeździć BMW, większość takich sportowców to masa domorosłych "Kubiców" którzy "umiejętności rajdowe" zdobywali grając w NFS i GTA i postanowili wykorzystać je w rzeczywistości.

 

A to, że zostało umieszczone logo BMW w treści artykułu to świetny dowód na to, iż kolejny redaktorek powiela stereotyp bezkarnego mordercy w BMW. Smutna prawda jest taka, że jednym BMW kojarzy się z Kubicą i jego debiutem w F1, większości zaś ze słabiej rozwiniętą umysłowo młodzieżą dowartościowującą się leciwymi BMW.

 

I nikt nie zwróci uwagi na to, że "leciwe" BMW wspomagane przez ABS i ASC w warunkach extremalnych będzie bezpeczniejsze niż prawie nowe Seicento.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj póścił na przejściu (koło stacji Jet w Gdyni na Cisowej) kierowca ciemnej "piątki" E34 sedan. :wink: Nie musiałem się pchać na przejście, wymuszać pierwszeństwa, nic z tych rzeczy. Stałem, czekałem aż przejedzie, ale nie, on wolał mnie puścić pierwszego. Chociaż ja zawsze przepuszczam samochód, bo wiem że trudniej mu się zatrzymać niż mi. Najgorsze było to, że temu kierowcy BMW o mały włos w tyłek nie wjechał DAF cysterna - bo kierowca ciężarówki się zapatrzył i hamował na granicy poślizgu.

Ostatnimi czasy często widzę niezwykle kulturalnych kierowców w BMW i to jest budujące. :cool2: A stereotypy radzę odstawić między książki.

Nie ma lekarstwa na debili, bo nie ma reguły na nich.

 

Na koniec chciałem pozdrowić kierowcę E34 - może kiedyś to przeczyta i skojarzy fakty. Pozdrawiam. :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/precz-z-redaktorkiem,905824?source=rss

 

Poniżej publikujemy list jaki dotarł dzisiaj do naszej redakcji. Nie jest to list miły, ale nikt nam nie obiecywał, że nasza praca będzie tylko miła a kontakty z Czytelnikami wyłącznie sympatyczne.

 

List dotyczy opisywanego w naszym serwisie tragicznego wypadku: kierowca BMW zabił na przejściu dla pieszych chłopca i uciekł z miejsca tragedii (to TUTAJ). Dodajmy, że jest to informacja agencyjna, czyli Polskiej Agencji Prasowej. Naszą "winą" jest to - zdaniem autora listu - że? wymieniliśmy markę samochodu. Oto ten list.

na poziomie ten list, nie powiem .. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie

 

Troche dystansu do tematu BMW. To, ze jesli wypadek spowoduje kierowca bmw, to jest to zwykle wymienione w tytule albo zaznaczone w tekscie to juz standart.

 

Informacja to towar i media daja to tak zeby wywrzec jak najwieksz wrazenie.

 

Kierowca zielojnej Kii spowodowal wypadek - taki nagłówek juz nie robi takiego wrazenia.

 

 

 

Kilka dni temu mijałem tę nieszczęsna E30, w środku grupa małolatów z siedzącym ... na dachu (schowana tylko nogi przez szyber) kretynem. Ostatnio na TVN Turbo leciała jakaś relacja z palenia gum, oczywiście w jednej z głównych ról czarna Buma (nie pamietam modelu) ze swoim właścicielem - łysym, napakowanym, ze spodniami z siłownii typu clown cyrkowy idotą skaczącym po bagażniku... Jak po takich obrazkach przecietny człowiek ma odbierać marke BMW jak nie wozu dla buraków?W innych markach też widzę wielu idiotów, szczególnie w Golfach (kiedyś w 2 teraz w 3) i wielu innych jednak nie rzucają się tak w oczy i mam wrażenie, że jest tej chołoty po prostu mniej.

 

Zgadzam sie z toba ze u nas niewiele sie robi na porawe kultury jazdy.

Sam przed chcwila wlaczylem TNV Turbo i wlasnie lecial "kultowy" program "Jazda z Doda"

 

Pokazane jak Doda smiga L-ka po Wawie, a jej instruktor wola "gaz, piatka, gaz, spokojnie przeskoczymy na tym zoltym" :duh:

 

tak przeskoczymy na zoltym - ostatnio babka w Micre powiedziala mi to samo. Ona myslala, ze ja przeskocze na zoltym, wiec dodala gazu. Ja rozpoczalem wlasnie hamowanie :mad2:

 

Czy chile wczesniej. Jedzie pomiscie, a za nia smiga dwuch kolesi w jakims "super stuningowanym bojlidzie" (wygladalo na Honde Prelude), strasznie wygladalo. Oczywiscie TVN zaraz pare ujec jak to chlopaki zrywaja kapcia, itd.

 

Po chwili Preluda zatrzymuje sie kolo eL-ki i wolaja do Dody, zeby sie przejechala Preluda, że sie szybciej nauczy. To Doda leci w tym swoim szykownym wdzianku i robi rundke Preluda po Starym Miescie. Oczywiscie TVN to pokazuje jak Doda smiga bez prawka.

 

Nie ma to jak propagowac bezpieczna jazde. :duh:

 

 

Zgadzam sie z Tobą, jednak odsetek idiotów w BMW jest według mnie największy szczególnie w najstarszych modelach. Niedaleko mnie stoją dwie czerwone E30, właściciel każdej już na oko wygląda na psychicznego. Wczoraj mijałem bordową E30, w środku : łysy kierowca (z wyglądu debil) i jego dwóch wcale nie lepiej rozgarniętych koleżków, auto zaniedbane i wieśniackie. Na stacji benzynowej widzę 7-mkę, piękna, zadbana, czarna. W środku oczywiście wypicowana blondyna z właścicielem auta rodem z grup hooligans ze stadionów naszej ekstraklasy. Kilka dni temu mijałem tę nieszczęsna E30, w środku grupa małolatów z siedzącym ... na dachu (schowana tylko nogi przez szyber) kretynem.

 

....

 

W innych markach też widzę wielu idiotów, szczególnie w Golfach (kiedyś w 2 teraz w 3) i wielu innych jednak nie rzucają się tak w oczy i mam wrażenie, że jest tej chołoty po prostu mniej.

 

bez przesady

 

nie kazdy kierowca jest ladny, to samo sie tyczy kierowcy bmw. Moj sasiad jezdzil e46 (teraz ma A4) i jakbys go zobaczyl w nocy na pustej ulicy to bys przeszedl na druga strone. Poprsostu tzw. "zakazany ryj".

 

Jak wracalem z nim i jego bratem z imprezy to niebiescy wyjeli nas na swiatlach i zaczeli trzepac jego auto w poszukiwaniu dragow. Potem sie zdziwili :shock: , bo on jest lekarzem pediatra :shock: , a jego brat prokuratorem :shock: . Przepraszali chyba z 10 min.

 

Pytali: "dlaczego Pan nie wolal, ze jest Pan prokuratorem?"

 

miekie nogi im sie zrobily

 

Dlatego nie kazdy lysy za kierownica bmw to zbir i nie kazdy w garniturze to biznesmen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lomzynskiej Gazecie Wspolczesnej jest artykul o tym wypadku na pierwszej stronie. Napisali, ze droga na ktorej kierowca potracil tego chlopca jest niebezpieczna, jest waska i nie ma chodnika ani pobocza (wiec przejscia dla pieszych o ktorym napisali w interii pewnie tez nie ma). Kilka minut wczesniej ten sam kierowca wjezdzajac na stacje benzynowa staranowal jej ogrodzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pokazane jak Doda smiga L-ka po Wawie, a jej instruktor wola "gaz, piatka, gaz, spokojnie przeskoczymy na tym zoltym" :duh:

 

 

Ten program jest tak samo bezdennie głupi jak i ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.